Jany Landl<br>LIVE tréningy každé ráno

Jany Landl
LIVE tréningy každé ráno

Fitness tréner a motivátor s viac ako dvadsať ročnými skúsenosťami, viacnásobný majster Slovenska a Európy v karate a fitness, desať násobný Iron Man. Janyho hlavným cieľom je motivovať ľudí k pohybu bez ohľadu na vek alebo doterajší vzťah k športu. Držať sa svojich cieľov a postupne ich zdolávať, prekonávať samého seba! Jany je tvojim hlavným trénerom, ktorý ti do rozvrhu počas každého týždňa zostaví maximálne efektívnu skladbu tréningov. Jeho energia a tréning v sprievode skvelej hudby ťa naštartujú do nového dňa. Počas pracovného týždňa ťa čaká na tréningu každé ráno o 8:30 LIVE.

Viac o cvičeniach s Janym TU

Lea Grančič<br>FULLBODY A DEEPWORK

Lea Grančič
FULLBODY A DEEPWORK

Skupinovým cvičeniam a lektorovaniu sa venuje viac ako 20 rokov. Pôsobila a stále aktívne pôsobí ako školiteľka aerobikových licencií a diplomov, je prezentérkou konceptov bodyART a deepWORK, Aerobiku a Step aerobiku na Slovensku, ale i v zahraničí.

Viac o Deepworku s Leou TU

Lucia Mokráňová<br>SEXYBODY

Lucia Mokráňová
SEXYBODY

Lucka sa venuje cvičeniu a trénerstvu už 11 rokov. Jej vášeň k športu sa nedá prehliadnuť. Najviac miluje tréningy s vlastnou váhou a Hiit tréningy, pretože tie podľa nej formujú najviac sexy krivky. Motivuje ju sledovať progress, ktoré je telo schopné pri tomto type tréningu urobiť.

Viac o Sexybody s Luckou TU

Zora Czoborová<br>ZORALATES

Zora Czoborová
ZORALATES

Zora má za sebou radu športových úspechov. Je štvornásobnou majsterkou Slovenska vo fitness a to v rokoch: 1995, 1996, 1997, 1998. V roku 1994 sa stala majsterkou Slovenska vo aerobiku. Okrem toho Zora získala certifikáty a diplomy oblasti fitnessu a aerobiku. Zorina energia a chuť robiť niečo pre svoje zdravie je neopísateľná.

Viac o Zoralatese so Zorou TU

Vierka Ayisi<br>MEDITÁCIA A AFIRMÁCIE

Vierka Ayisi
MEDITÁCIA A AFIRMÁCIE

Na ceste svojho života pochopila, že jej poslaním je vedenie a vznietenie ostatných, aby prebývali vo vnútornom mieri, šťastí, zdraví a harmónií. Vedomí si princípov samoliečenia a fungovania svojho vlastného vnútra. A to na úrovni mysle, tela, srdca a duše. Vierka je certifikovaná inštruktorka, ktorá sa venuje hodinám yogy, meditácie, zvukoterapie a afirmačnej terapie s jedinečnou autenticitou, energiou a dôveryhodnosťou.

Viac o Meditácii a Afirmáciach s Vierkou TU

Nina Menkynová<br>YOGA

Nina Menkynová
YOGA

Terapeutka, koučka, lektorka, píše články, veľa publikuje. Okrem toho už takmer 15 rokov miluje a učí yogu. Čoraz viac vníma prepojenia medzi našim telom a mysľou, dušou a emóciami. Pracuje s touto synergiou a využíva jej hĺbku. Ninkina charizma a dôležitosť prítomnosti na jej hodinách vytvára yogu so skutočnou dušou.

Viac o Yoge s Ninou TU

Alica Andrášiková<br>LIVE COOKING

Alica Andrášiková
LIVE COOKING

Naša certifikovaná výživová poradkyňa Alicka nám pripravuje chutné a zdravé vegánske a vegetariánske jedálničky na každý mesiac v rámci programu LIVE+. Ukáže ti, ako si v kuchyni vieš rýchlo pripraviť zdravé a vyvážené jedlo z dostupných surovín. Výživovému poradenstvu sa venuje od roku 2017. Venuje sa aj špeciálnym typom stravovania – športovej výžive, výžive tehotných a dojčiacich žien, výžive detí a výžive pre zdravý mikrobióm.

Viac o LIVE Cookingu s Alickou TU