Jany Landl

Jany Landl

„Keď nevládzeš, pridaj!“

Tréner a motivátor s viac ako dvadsať ročnými skúsenosťami, zakladateľ úspešného online tréningového programu LIVE energy, viacnásobný majster Slovenska a Európy v karate a fitness, IronMan. Janyho hlavným cieľom je motivovať ľudí k pohybu bez ohľadu na vek, alebo dotrajší vzťah k športu. Držať sa svojich cieľov a postupne ich zdolávať a prekonávať samého seba! Janyho energia, jedinečné tréningy s dobrou hudbou ťa naštartujú do nového dňa. Počas pracovného týždňa ťa čaká na svojich LIVE hodinách.

Viac o cvičeniach s Janym TU

Lea Grančič

Lea Grančič

„Pracuj na sebe tvrdo a vytrvalo.“

Skupinovým cvičeniam a lektorovaniu sa venuje viac ako 25 rokov. Je Master lektorkou cvičení BODYART a DEEPWORK, v ktorých pôsobí ako prezentér a školiteľ na Slovensku, ale i v zahraničí. Je inštruktorkou cvičení WARRIOR V, Step aerobic a posilňovacích foriem cvičení, zameraných na celkové tvarovanie tela, získanie silného, zdravého a krásneho JA! Energia, rozmanitosť a pestrosť, dôraz na techniku a kvalitu cvičenia - to všetko je súčasťou jej hodín. Je to lektorka, s ktorou zažiješ nie len kvalitný tréning, ale ktorej hodiny v tebe zanechajú aj emóciu.

Viac o cvičeniach s Leou TU

Oľga Bartalská

Oľga Bartalská

„Nedovoľ si zostarnúť bez zistenia, čo Tvoje telo dokáže.“

Pohyb a cvičenie je súčasťou jej života už od detstva. Ako inštruktorka skupinových cvičení pôsobí už viac ako 20 rokov. V začiatkoch svojej lektorskej práce sa venovala aerobiku. Viedla hodiny dance aerobiku,  stepu, body worku a viedla individuálne tréningy vo fitnescentre. V súčasnosti sú jej srdcovými cvičeniami hodiny DEEPWORK, HIT tréningy a hodiny FEEL YOUR BODY.

Na jej hodinách zažijete kvalitný tréning s dôrazom na techniku cvičení a správne prevedenie. Vysoká intenzita cvičenia pri HIT tréningu, pestrosť a variabilita - to sú charakteristiky hodín Oľgy Bartalskej.

Viac o cvičeniach s Oľgou TU

Attila Végh

Attila Végh

„Spolu sme najsilnejší a rastieme spolu všetci!“

Profesionálny zápasník zmiešaných bojových umení (MMA), svoj debut na Slovensku absolvoval v marci 2008. Prvý rok svojej kariéry bol neporazený s bilanciou 9 výhier, bez prehier a v roku 2010 sa stal majstrom Európy v MMA. Vyhral letný turnaj Bellator 2012 a šampionát Bellator poloťažkých váh. Jeho kariéra ukazuje o akého ide silného bojovníka telom i dušou. Po prvýkrát si môžeš zacvičiť online tréningy a zistiť množstvo zaujímavých informácií priamo od najznýmejšieho zápasníka. Počas Attilových tréningov, ktoré sú vhodné najmä pre mužov, zistíš kde máš svoje silné a slabé stránky, dozvieš sa zaujímavosti z oblasti boxu, dobre si zacvičíš a postupným opakovaním si zdokonalíš mobilitu a vybuduješ silu so správnou technikou.

Viac o cvičeniach s Attilom TU

Natalie Heso

Natalie Heso

„Prestaň sa vyhovárať. Akceptuj co máš, pracuj na svojom rozvoji a napreduj!“

Naty sa venuje cvičeniu pre ženy online už 7 rokov. Pomáha ženám po celom svete chudnúť, tvarovať postavu, cítiť sa sebavedome a hlavne si cvičenie užívať! Cvičenie nie je len o pálení kalórií. Je to o posúvaní vlastných limitov, spojených s vlastným telom a taktiež o tom, byť tu a teraz! Naty se špecializuje na low impact power pilates a deep core tréningy, ktoré podľa nej vytvarujú tie nejlepšie krivky a pomôžu ženám podporiť hormonálne zdravie a sebelásku. Jej workouty sú efektívne a zamerané hlavne na problematické partie, ako je brucho, stehná a paže.

Viac o cvičeniach s Natalie TU

Vierka Ayisi

Vierka Ayisi

V akomkoľvek bode života sa môžeme rozhodnúť začať žiť inak. Nikdy nie je neskoro.“

Na ceste svojho života pochopila, že jej poslaním je vedenie a vznietenie ostatných, aby prebývali vo vnútornom mieri, šťastí, zdraví a harmónií. Vedomí si princípov samoliečenia a fungovania svojho vlastného vnútra. A to na úrovni mysle, tela, srdca a duše. Vierka je certifikovaná inštruktorka, ktorá sa venuje hodinám yogy, meditácie, zvukoterapie a afirmačnej terapie s jedinečnou autenticitou, energiou a dôveryhodnosťou.

Viac o cvičeniach s Vierkou TU

Nina Menkynova

Nina Menkynova

Kľúčom k vnútornému pokoju je sebadisciplína. Šťastie je krásna drina.“

Terapeutka, koučka, lektorka, píše články, veľa publikuje. Okrem toho už takmer 15 rokov miluje a učí yogu. Čoraz viac vníma prepojenia medzi našim telom a mysľou, dušou a emóciami. Pracuje s touto synergiou a využíva jej hĺbku. Ninkina charizma a dôležitosť prítomnosti na jej hodinách vytvára yogu so skutočnou dušou.

Viac o cvičeniach s Ninou TU

Petra Satinová

Petra Satinová

„Kto ovláda svoj dych, nik nenaruší jeho vnútorný pokoj“

Je medzinárodne certifikovaná joga lektorka E-RYT200 a zároveň doktorka práv. Práve táto netradičná kombinácia jej pomáha lepšie porozumieť ľuďom so sedavým zamestnaním a celkovo s vysokým pracovným nasadením. Už viac ako 8 rokov vyučuje Fyzio jogu - jogu s dôrazom na rešpektovanie vedy tak pri práci s telom ako i mysľou. Cez projekt Office joga sa snaží o zmenu sedavej kultúry vo firmách. Jej joga lekcie sú nie len výživou pre telo i myseľ, ale zároveň vás vzdelávajú v oblasti anatómie, fyziológie a praktickej jogovej filozofie.

Viac o cvičeniach s Petrou TU

Zuzana Biel

Zuzana Biel

„Všetko svoje si nosím so sebou.“

To je heslo, ktorého sa Zuzana drží a ktoré ju posúva vpred. "Dokážeš všetko, ak vieš, čo chceš! Tvoj úsmev, um a schopnosť sa rozhodnúť je všetko, čo potrebuješ mať stále so sebou. Sebaprítomnosť a chuť ŽIŤ!

Od 6 rokov sa venuje bojovému umeniu AIKIDO, od 18tich pôsobí aj ako tréner. Skupinovým cvičeniam sa venuje už 15 rokov, 10 rokov pôsobí ako inštruktor. Je lektorkou konceptov BODYART a DEEPWORK. Funkčný pohyb vykonávaný správnou technikou - to je moment, ktorý spája všetky jej cvičenia. Na jej hodinách vnímate krásu a ladnosť pohybu, trénujete vnútornú silu, zároveň sa učíte s telom pracovať v rozsahu a efektívne.

Viac o cvičeniach so Zuzkou TU

Žofia Dubravíková

Žofia Dubravíková

„Naša mladosť a krása je v našich vlastných rukách“

Viacnásobne certifikovaná lektorka v oblasti fyziologického omladzovania tváre a tela.  Prešla viacerými zahraničnými školami a akadémiami, ktoré sa venujú prirodzeným technikám omladenia, kam sa radia rôzne cviky, masážne a hmatové techniky, akupunktúra ale aj bankovanie, estetické tejpovanie, či práca s masážnym kameňom guasha.

Žofia svoje znalosti s láskou a nadšením šíri ďalej a pomáha tak najmä (ale nielen) ženám, cítiť sa lepšie a spokojnejšie samé so sebou. Je to práve jej energia, priateľský a zároveň odborný prejav, ktorý Ťa do sveta prirodzených techník omladenia priam vtiahne. 
Zastáva názor, že omladenie tváre nezávisi len od toho, koľko minút denne sa jej povenujeme, ale je to podmienené našim celkovým životným štýlom - čo jeme a pijeme, ako sa hýbeme a spíme a v neposlednom rade, ako o sebe  zmýšlame.

Viac o cvičeniach so Žofkou TU

Mgr.Barbora Krchňavá Hanicová

Mgr.Barbora Krchňavá Hanicová

„...keď nejde o život, nejde o nič!“

Barbora je fyzioterapeutka, ktorá sa venuje ženám v každom období života. Rieši problémy s pohybovým aparátom, hľadá príčinu ťažkostí, aby dokázala odstrániť či už akútnu, alebo chronickú bolesť. K fyzioterapii sa dostala cez pohyb - 15 rokov sa venovala športovej gymnastike a tancovala hip-hop. Preto sa najskôr venovala športovej fyzioterapii.
Posledných 13 rokov sa venuje fyzioterapii žien. Ženám s problémom otehotnieť, tehotným ženám, maminkám po pôrode ako i ženám v menopauze. Je jedinou lektorkou Fertility Jogy na Slovensku. Momentálne je aj školiteľkou fyzioterapeutov a pôrodných asistentiek - má možnosť odovzdávať svoje vedomosti a skúsenosti ďalej.

Alica Andrašíková

Alica Andrašíková

„Nič veľké nebolo nikdy dosiahnuté bez nadšenia.“

Naša certifikovaná výživová poradkyňa Alicka nám pripravuje chutné a zdravé vegánske a vegetariánske jedálničky na každý mesiac v rámci programu LIVE+. Ukáže ti, ako si v kuchyni vieš rýchlo pripraviť zdravé a vyvážené jedlo z dostupných surovín.

Výživovému poradenstvu sa venuje od roku 2017. Venuje sa aj špeciálnym typom stravovania – športovej výžive, výžive tehotných a dojčiacich žien, výžive detí a výžive pre zdravý mikrobióm.