Jany Landl<br>LIVE tréningy každé ráno

Jany Landl
LIVE tréningy každé ráno

„Keď nevládzeš, pridaj!“

Fitness tréner a motivátor s viac ako dvadsať ročnými skúsenosťami, viacnásobný majster Slovenska a Európy v karate a fitness, desať násobný Iron Man. Janyho hlavným cieľom je motivovať ľudí k pohybu bez ohľadu na vek alebo doterajší vzťah k športu. Držať sa svojich cieľov a postupne ich zdolávať, prekonávať samého seba! Jany je tvojim hlavným trénerom, ktorý ti do rozvrhu počas každého týždňa zostaví maximálne efektívnu skladbu tréningov. Jeho energia a tréning v sprievode skvelej hudby ťa naštartujú do nového dňa. Počas pracovného týždňa ťa čaká na tréningu každé ráno o 8:30 LIVE.

Viac o cvičeniach s Janym TU

Lea Grančič<br>FULLBODY, DEEPWORK, BODYART MOVES

Lea Grančič
FULLBODY, DEEPWORK, BODYART MOVES

„Pracuj na sebe tvrdo a vytrvalo.“

Skupinovým cvičeniam a lektorovaniu sa venuje viac ako 25 rokov. Je Master lektorkou cvičení BODYART a DEEPWORK, v ktorých pôsobí aj ako prezentér a školiteľ na Slovensku, ale i v zahraničí. Je inštruktorkou cvičení Body Pump, Aerobic a Step.

Energia, rozmanitosť, zameranie sa na techniku a kvalitu cvičenia… to všetko je súčasťou jej hodín.

Je to lektorka, s ktorou zažijete nie len kvalitný tréning, ale ktorej hodiny vo vás zanechajú aj emóciu.

Viac o FULLBODY, DEEPWORK, BODYART MOVES a WAKE UP s Leou TU

Lucia Mokráňová<br>SEXYBODY, LADIES WORKOUT

Lucia Mokráňová
SEXYBODY, LADIES WORKOUT

„Každú bolesť v živote premeň na silu a nikdy sa nevzdávaj. Dokážeš oveľa viac ako si myslíš.“

Lucka sa venuje cvičeniu a trénerstvu už 11 rokov. Jej vášeň k športu sa nedá prehliadnuť. Najviac miluje tréningy s vlastnou váhou a Hiit tréningy, pretože tie podľa nej formujú najviac sexy krivky. Motivuje ju sledovať progress, ktoré je telo schopné pri tomto type tréningu urobiť.

Viac o SEXYBODY a LADIES WORKOUT s Luckou TU

Zora Czoborová<br>ZORALATES, ZDRAVÝ CHRBÁT

Zora Czoborová
ZORALATES, ZDRAVÝ CHRBÁT

„Dokážeš viac, než si myslíš! Nikdy si neprestávaj veriť, všetko je možné.“

Zora má za sebou radu športových úspechov. Je štvornásobnou majsterkou Slovenska vo fitness a to v rokoch: 1995, 1996, 1997, 1998. V roku 1994 sa stala majsterkou Slovenska vo aerobiku. Okrem toho Zora získala certifikáty a diplomy oblasti fitnessu a aerobiku. Zorine lektorské skúsenosti, ako aj skúsenosti z jej osobných tréningov, sú zúročené v cvičeniach, ktoré prezentuje. Jej energia a chuť starať sa o svoje zdravie je naozaj nákazlivá.

Viac o ZORALATESE a ZDRAVOM CHRBÁTE so Zorou TU

Vierka Ayisi<br>MEDITÁCIA A AFIRMÁCIE

Vierka Ayisi
MEDITÁCIA A AFIRMÁCIE

V akomkoľvek bode života sa môžeme rozhodnúť začať žiť inak. Nikdy nie je neskoro.“

Na ceste svojho života pochopila, že jej poslaním je vedenie a vznietenie ostatných, aby prebývali vo vnútornom mieri, šťastí, zdraví a harmónií. Vedomí si princípov samoliečenia a fungovania svojho vlastného vnútra. A to na úrovni mysle, tela, srdca a duše. Vierka je certifikovaná inštruktorka, ktorá sa venuje hodinám yogy, meditácie, zvukoterapie a afirmačnej terapie s jedinečnou autenticitou, energiou a dôveryhodnosťou.

Viac o Meditácii, Afirmáciach a Wake up s Vierkou TU

Nina Menkynova<br>YOGA

Nina Menkynova
YOGA

Kľúčom k vnútornému pokoju je sebadisciplína. Šťastie je krásna drina.“

Terapeutka, koučka, lektorka, píše články, veľa publikuje. Okrem toho už takmer 15 rokov miluje a učí yogu. Čoraz viac vníma prepojenia medzi našim telom a mysľou, dušou a emóciami. Pracuje s touto synergiou a využíva jej hĺbku. Ninkina charizma a dôležitosť prítomnosti na jej hodinách vytvára yogu so skutočnou dušou.

Viac o Yoge s Ninou TU

Alica Andrašíková<br>LIVE COOKING

Alica Andrašíková
LIVE COOKING

„Nič veľké nebolo nikdy dosiahnuté bez nadšenia.“

Naša certifikovaná výživová poradkyňa Alicka nám pripravuje chutné a zdravé vegánske a vegetariánske jedálničky na každý mesiac v rámci programu LIVE+. Ukáže ti, ako si v kuchyni vieš rýchlo pripraviť zdravé a vyvážené jedlo z dostupných surovín. Výživovému poradenstvu sa venuje od roku 2017. Venuje sa aj špeciálnym typom stravovania – športovej výžive, výžive tehotných a dojčiacich žien, výžive detí a výžive pre zdravý mikrobióm.

Viac o LIVE Cookingu s Alickou TU