Intenzívne kardio cvičenie zamerané na odbúranie tuku, tvarovanie postavy, posilnenie srdcovo-cievneho systému, posilnenie svalstva a zdokonalenie koordinácie. Ide o mix bojových umení za sprievodu dynamickej hudby.

Posilňovacie cvičenie zamerané na celé telo rozdelené na tri typy tréningov – Vrch tela, Nohy alebo Full Body. Pomocou ľahkých až stredných váh s množstvom opakovaní spáliš veľa kalórií. V tréningu sa využívajú pomôcky ako expandery, jednoručky, stolička, švihadlo. Vybuduješ si svalovú hmotu, dáš svalom a svojmu telu krásny tvar, posilníš chrbát, čím predchádzaš jeho bolesti.

Intenzívny intervalový tréning zameraný na rozvoj vytrvalosti, kondície a spaľovanie tukov. Tento tréning dá zabrať aj športovcom s dobrou kondíciou. Avšak ak si zvolíš svoju intenzitu a tempo cvičenia, môže tento tréning realizovať každý, kto si chce dať poriadne do tela.  Systém tréningu spočíva v striedaní intervalov rôznych cvikov vo vysokej intenzite (20 sekúnd), s intervalmi odpočinku (10 sekúnd). Spolu sú cvičenia radené do štvor minútových blokov. Do Tabaty je možné zakomponovať akékoľvek cviky, preto je cvičenie vždy pestré a zaujímavé. Nudy a stereotypu sa báť určite nemusíš! 

Tento typ tréningu má priaznivé účinky na zdravie ľudí všetkých vekových kategórií. Jeho tri hlavné benefity sú vypracované telo, výborná kondícia a chudnutie.

Komplexné cvičenie, ktoré zahŕňa kombináciu silového a kondičného tréningu zamerané na všetky telesné partie bez záťaže na kolená.

Cvičenia s dôrazom na brušné svalstvo a core /hlboké svaly chrbtice a hlboké svaly panvového dna/. Cieľom tréningov je získanie pevnejšieho a stabilnejšieho stredu tela, ktorý je veľmi dôležitý pre celkové držanie a stabilitu tela. Zároveň pevný stred tela je aj základom pre správnu techniku a vykonávanie cvičení rôzneho charakteru. Je jedným zo základných predpokladov na to, aby si mohol/a v tvojom tréningu napredovať. A naviac, krásny vzhľad je bonusom týchto cvičení :-)

Súbor naťahovacích a uvoľňovacích cvičení zameraný na rôzne svaly a svalové partie.

Desať minútové pohybové naštartovanie tela, ak ráno nestíhaš cvičiť. Rozpohybovanie a aktivácia svalov na ranné prebudenie, mobilita kĺbov, flexibilita svalov.  Zlepšenie funkčnosti celého organizmu, čoho súčasťou je aj naštartovanie tráviacej sústavy. Jednoduché cvičenia, s ktorými správne vykročíš do nového dňa. Tréneri Jany, Lea Grančič, Oľga Bartalská a Vierka Ayisi.

Atletický, jednoduchý, intenzívny, unikátny cvičebný program – ide o holistický funkčný tréning piatich elementov, plný energie. Tréning rozvíja kondičné a silové schopnosti, ale aj mobilitu, koordináciu a priestorovú orientáciu. Dá vášmu telu krásny tvar. Energia, ktorá prechádza celou hodinou, navzájom prepája jednotlivé časti a dáva cvičeniu nový rozmer: jedinečné spojenie tela a mysle. pohybu a dýchania. Tento tréning vám odpovie na otázku, v čom ste dobrí. A zároveň ukáže, na čom ešte môžete pracovať.

Funkčný tréning komplexného charakteru, ktorý rozvíja silu, kondíciu, ale aj mobilitu. Tréning pozastáva zo sérií cvičení, ktoré sú orientované na dolnú, hornú časť a stred tela - core. Opakovanie sérií nám zaručije správny tréningový efekt. Vaše svaly získajú nielen správny tonus, ale aj krásny štíhly tvar. Cvičíte len s vlastnou váhou tela.

GO UP! Zvýš silu, kondíciu, zlepši svoje pohybové schopnosti a zapracuj na svojej postave! Tréningy sú určené všetkým mužom a chalanom, ktorí chcú trénovať a byť lepší. Jednotlivé lekcie sú rozdelené na tréningy podľa svalových skupín - zdokonalíš sa v technike cvikov, rozvíjaš silové schopnosti a získaš mužnosť. Tréningami ťa povedie Jany Landl, majster v karate. 

Sila úderu! Vydržať zápas! To všetko chce nielen techniku, ale aj silu a kondíciu. Na lekciách KONDIČNÝ BOX získaš kondíciu boxera, silu zápasníka a vôľu bojovníka. Tréningovými metódami, ktoré sa používajú v box tréningoch, rozvíjaš kondično-silové schopnosti, koordináciu a obratnosť, výbušnosť a pracuješ na svojich vôlových vlastnostiach. Všetkým ťa prevedie Atilla Végh, bojovník MMA, jediný s titulom šampión Bellatoru v poloťažkej váhe.