BODY FIGHT

Intenzívne kardio cvičenie zamerané na odbúranie tuku, tvarovanie postavy, posilnenie srdcovo-cievneho systému, posilnenie svalstva a zdokonalenie koordinácie. Ide o mix bojových umení za sprievodu dynamickej hudby.

BODY PUMP

Posilňovacie cvičenie zamerané na celé telo rozdelené na tri typy tréningov – Vrch tela, Nohy alebo Full Body. Pomocou ľahkých až stredných váh s množstvom opakovaní spáliš veľa kalórií. V tréningu sa využívajú pomôcky ako expandery, jednoručky, stolička, švihadlo. Vybuduješ si svalovú hmotu, dáš svalom a svojmu telu krásny tvar, posilníš chrbát, čím predchádzaš jeho bolesti.

BODY TABATA

Vysoko intenzívny intervalový tréning - HIIT zameraný na budovanie kondície a spaľovanie tukov. Tento tréning dá zabrať aj športovcom s dobrou kondíciou. Slúži na rozvoj svalovej vytrvalosti. Systém tréningu spočíva v striedaní intervalov rôznych cvikov vo vysokej intenzite, s intervalmi cvičení nízkej intenzity, resp. intervalmi odpočinku. Dĺžka časových intervalov je rôzna, takže tréning vám vždy dáva nové výzvy a nikdy sa pri ňom nenudíte.

BODY CARDIO

Tento typ tréningu má priaznivé účinky na zdravie ľudí všetkých vekových kategórií. Jeho tri hlavné benefity sú vypracované telo, výborná kondícia a chudnutie.

BODY COMPLETE

Komplexné cvičenie, ktoré zahŕňa kombináciu silového a kondičného tréningu zamerané na všetky telesné partie bez záťaže na kolená.

BODY CORE

Cvičenie zamerané na posilnenie stredu tela. Cviky s dôrazom na brucho a core – hlboké svaly chrbtice a hlboké svaly panvového dna. Pevný a silný stred tela je jedným zo základných predpokladov na to, aby si mohol/a v tvojom tréningu systematicky napredovať. Tréneri Jany, Lea Grančič a Lucia Mokráňová.

BODY STRETCH

Súbor naťahovacích a uvoľňovacích cvičení zameraný na rôzne svaly a svalové partie.

WAKE UP

Desať minútové pohybové naštartovanie tela, ak ráno nestíhaš cvičiť. Rozpohybovanie a aktivácia svalov na ranné prebudenie, mobilita kĺbov, flexibilita svalov.  Zlepšenie funkčnosti celého organizmu, čoho súčasťou je aj naštartovanie tráviacej sústavy. Jednoduché cvičenia, s ktorými správne vykročíš do nového dňa. Tréneri Jany, Lea Grančič, Oľga Bartalská a Vierka Ayisi.

DEEPWORK

Atletický, jednoduchý, intenzívny, unikátny cvičebný program – ide o holistický funkčný tréning piatich elementov, plný energie. Tréning rozvíja kondičné a silové schopnosti, ale aj mobilitu, koordináciu a priestorovú orientáciu. Dá vášmu telu krásny tvar. Energia, ktorá prechádza celou hodinou, navzájom prepája jednotlivé časti a dáva cvičeniu nový rozmer: jedinečné spojenie tela a mysle. pohybu a dýchania. Tento tréning vám odpovie na otázku, v čom ste dobrí. A zároveň ukáže, na čom ešte môžete pracovať.

FULL BODY

Funkčný tréning komplexného charakteru, ktorý rozvíja silu, kondíciu, ale aj mobilitu. Tréning pozastáva zo sérií cvičení, ktoré sú orientované na dolnú, hornú časť a stred tela - core. Opakovanie sérií nám zaručije správny tréningový efekt. Vaše svaly získajú nielen správny tonus, ale aj krásny štíhly tvar. Cvičíte len s vlastnou váhou tela.

POWER UP

GO UP! Zvýš silu, kondíciu, zlepši svoje pohybové schopnosti a zapracuj na svojej postave! Tréningy sú určené všetkým mužom a chalanom, ktorí chcú trénovať a byť lepší. Jednotlivé lekcie sú rozdelené na tréningy podľa svalových skupín - zdokonalíš sa v technike cvikov, rozvíjaš silové schopnosti a získaš mužnosť. Tréningami ťa povedie Jany Landl, majster v karate. 

KONDIČNÝ BOX

Sila úderu! Vydržať zápas! To všetko chce nielen techniku, ale aj silu a kondíciu. Na lekciách KONDIČNÝ BOX získaš kondíciu boxera, silu zápasníka a vôľu bojovníka. Tréningovými metódami, ktoré sa používajú v box tréningoch, rozvíjaš kondično-silové schopnosti, koordináciu a obratnosť, výbušnosť a pracuješ na svojich vôlových vlastnostiach. Všetkým ťa prevedie Atilla Végh, bojovník MMA, jediný s titulom šampión Bellatoru v poloťažkej váhe.