Často kladené otázky

Ako to celé funguje?

Po registrácii ti príde mail s potvrdením a prihlasovacími údajmi. Prihlás sa na www.janylandl.sk / www.liveenergy.sk  a dostaneš sa do svojho konta. Pokojne si preklikaj jednotlivé podstránky, aby si vedel/a, čo všetko ponúka Janyho program.

Registráciou automaticky získaš aj kompletný archív historicky všetkých tréningových videí. No a už treba iba začať cvičiť. Každé ráno ťa čaká LIVE cvičenie  s Janym. A popri tom budeš mať k dispozícii ďalšie tréningy od trénerov z LIVE ENERGY, videá s prípravou chutných receptov z našich jedálničkov – LIVE COOKING, obľúbený FITCAST a veľa ďalšieho :) Je z čoho vyberať!

Prihlásila som sa do programu, ale nič mi neprišlo, žiaden mail. Ako sa prihlásim?

V prvom rade si skontroluj v mailovej schránke priečinky ako SPAM, Reklamy alebo Siete. Niekedy sa dostanú maily od nás práve tam. Ak nenájdeš, prosím kontaktuj podporu na jany@janylandl.sk. Pomôžeme ti s prihlásením. 

Písala som mail a nikto mi neodpovedal. Prečo?

Ak si odpovedala na mail, v ktorom sme ti poslali Newsletter a rozvrh, tak ten je tzv. „neodpovedný“. Je to napísané aj v tele mailu. Tvoj mail žiaľ nebude nikam doručený. 
Ak potrebuješ pomôcť, či poradiť, pošli mail na jany@janylandl.sk

Keď si program aktivujem, kedy ho môžem ukončiť?

U nás neexistuje žiadna „doba viazanosti“. Program môžeš ukončiť kedykoľvek sám/sama. Vieme, že život prináša rôzne situácie a preto nechceme nikoho našim programom viazať. Pokiaľ ale tak neurobíš, systém bude na mesačnej báze automaticky program predlžovať a realizovať automaticky úhradu z tvojej platobnej karty, ktorú si uviedol/uviedla pri registrácii.

Aj po prerušení/ukončení programu ti ostáva stále možnosť vrátiť sa. Kedykoľvek sa prihlásiš so svojimi prihlasovacími údajmi, môžeš si program znovu aktivovať a si opäť v hre.

Systém mi píše, že som dosiahol/a maximálny počet prihlásení. Ale ja nikde nie som prihlásený/á.

Ak si členom programu LIVE, každý deň si môžeš vybrať 3 zariadenia, ak si členom programu LIVE+ každý deň si môžeš vybrať 5 zariadení, na ktorých si našu stránku otvoríš a prihlásiš sa do svojho profilu. Počas celého dňa sa nemusíš na týchto zariadeniach odhlasovať, pretože na základe Cookies si ich náš systém pamätá. O polnoci systém vždy všetky zariadenia odhlási a ty začínaš ráno nanovo. 

Ak sa ti počas dňa stane, že ťa systém zablokoval, prosím uisti sa, či: 

  • nepoužívaš incognito mode pri prezeraní web stránok, alebo 
  • či neotváraš Janyho stránku na jednom zariadení vo viacerých prehliadačoch. 

To totiž systém vyhodnocuje vždy ako pokus o prihlásenie sa na novom zariadení a vtedy ťa zablokuje. 

Ak by Ti napriek tomu systém oznámil, že si dosiahol/a maximálny počet prihlásení, napíš mail na jany@janylandl.sk. Je vždy potrebné napísať aj mailovú adresu, s ktorou si sa registroval/a. Lebo niekedy sa stane, že nám mi napíšete z iného mailu a my vás nevieme identifikovať, čo predlžuje proces odblokovania konta. Ak mail nenapíšeš, nevadí, lebo systém ťa o polnocí odblokuje odhlásením tvojich zariadení. 

Jany, čo sa týka jedálnička, ty mi zostavíš jedálniček podľa informácií, ktoré ti pošlem?

Jedálniček nezostavuje Jany, ale naša výživová poradkyňa, Alicka Andrašíková, v spolupráci s Janym. Podľa toho, aké údaje zadáš pri registrácii (výška, váha, intenzita pohybovej aktivity), ťa systém zaradí do skupiny s optimálnym príjmom kalórií. Ak si členom programu LIVE+, v MENU v sekcii Jedálničky ti každý mesiac pribudne nový vegánsky/vegetariánsky jedálniček. Ak si členom programu LIVE, Jedálničky si vieš dokúpiť vo svojom profile. Je možné zakúpiť si i samostatné jedálničky bez tréningového programu za cenu 9,90€ mesačne.  

Nebudem môcť cvičiť ráno „naživo“. Som pracujúca žena, ktorá chodí do práce na 6 hod. ráno a domov chodí okolo 17 hod. Ako to potom funguje?

Cvičiť môžeš kedykoľvek ti to vyhovuje. Ak nestihneš cvičenie naživo ráno o 8:30, resp. v letných mesiacoch o 8:00, uloží sa ti každý deň do archívu a môžeš sa k nemu vrátiť pokojne aj o polnoci :-)

Ako môžem ukončiť program?

Ukončiť program môžeš kedykoľvek sám/sama a to po prihlásení do svojho konta. Klikneš na MENU – Môj profil – časť Prehľad - Zrušiť predplatné. Tým pádom sa automatická platba pozastaví. Môžeš tak urobiť naozaj kedykoľvek, keď sa rozhodneš. Program ti pobeží do konca predplateného obdobia a následne sa ti zneprístupnia tréningy. Vrátiť sa k nám môžeš kedykoľvek v budúcnosti. Stačí, keď sa prihlásiš do svojho účtu a klikneš na „Kúpiť členské“.

Ako si zmením starú platobnú kartu za novú?

Po prihlásení sa na stránke klikni na MENU – Môj Profil – časť Prehľad – Zmeniť kartu / predĺžiť o mesiac. Zadaním údajov z novej platobnej karty sa ti členstvo automaticky predĺži o jeden mesiac.

Ako si zmením program LIVE+ (s jedálničkom) na LIVE (alebo naopak)?

Pre zmenu programu je potrebné dodržať tento postup:

  • Po prihlásení na stránke klikni na MENU – Môj profil – časť Prehľad - Zrušiť predplatné. Už nič viac nerob :) Nesnaž sa znova aktivovať predplatné a pod.
  • Systém sa na konci predplateného obdobia pokúsi o platbu, ale tá mu neprejde.
  • Následne ťa vyzve, že ti program skončil, aby si si ho predĺžil/a.
  • V sekcii „Môj profil" – časť Prehľad - klikneš na „Kúpiť členské" a následne zadáš nový program.
  • O svoj archív sa nemusíš báť, zostáva ti už navždy :)
Prihlásim sa na stránku a nejdú mi prehrávať videá. Čo mám robiť?

Ak si sa prihlásila na stránku, to znamená, že u nás všetko funguje správne. Pri probléme s videami odporúčame reštartovať wifi.

Nejde mi zaplatiť si program cez platobnú bránu Trust Pay. Čo mám robiť?

Prosím, napíš nám mail na jany@janylandl.sk a doriešime to s poskytovateľom platobnej brány. Určite ti pomôžeme :-)

Nemám platobnú kartu, takže neviem uhradiť poplatok za LIVE program. Existuje možnosť zaplatiť inak?

Prosím, napíš mail na jany@janylandl.sk a my ti pošleme informáciu ohľadom platby prevodom.

Zaplatila som si program pri registrácii, banka mi stiahla peniaze, ale program sa mi neaktivoval. Prečo?

Niekedy sa stane, že platobná brána nespracuje platbu správne a nedá nám echo o tom, že platba bola prijatá. Preto nám prosím napíš na jany@janylandl.sk. Rovno pripoj aj doklad o úhrade, aby sme to mohli vyriešiť čím skôr :-)