LIVE energy Camp 15.-17.11.2024, Wellness Hotel Chopok, Jasná, Nízke Tatry

Wellness Hotel Chopok **** je najlepší 4* hotel na Slovensku

Príďte si užiť predĺžený energický víkend plný športu, dobrej nálady, kvalitného jedla a wellnessu s Janym a trénerkami z online tréningového programu LIVE energy - Leou Grančič, Oľgou Bartalskou, Zuzanou Biel a Vierkou Ayisi. Pobyt je vhodný pre tých, ktorí pravidelne cvičia, ale aj pre úplných začiatočníkov. Pre všetkých, ktorí chcú spoznať nových priateľov z komunity LIVE Family a dozvedieť sa zaujímavosti o svojom tele. Tréneri vás naučia správnu techniku jednotlivých cvikov a dostanete od nich individuálny prístup. Bude priestor aj na otázky ohľadne stravovania. S profesionálnou vizážistkou, Luciou Šenkovou, sa dozvieš tipy a triky ako vyzerať ešte lepšie. V sobotu večer si užiješ zábavu s kapelou Bystrík banda a Oldies párty. Na pobyte sa spolu s tebou môžu zúčastniť aj blízki ľudia, ktorí nebudú súčasťou tréningového programu.

 • Prvý „veľký“ spoločný LIVE energy Camp
 • viacfázové tréningy s Janym (Body Fight, Body Pump, Body Tabata, Body Complete, Body Core)
 • tréningy s Leou Grančič (Deepwork, Full Body, Body Core, Body Art, Warrior V
 • tréningy s Oľgou Bartalskou (Body Pump, Full Body)
 • tréningy so Zuzanou Biel (Body Flow,Fyzio yoga)
 • soundhealing a meditácie s Vierkou Ayisi
 • nie je podmienkou zúčastniť sa na každom tréningu, vyberiete si tréningy, ktoré vám vyhovujú
 • LIVE talk so všetkými trénermi a výživovou poradkyňou, Alicou Andrašíkovou
 • spoločná turistika
 • prednáška s top profesionálnou vizážistkou, Luciou Šenkovou
 • individuálny prístup od trénerov LIVE energy
 • koncert kapely Bystrík banda & Oldies párty
 • výborná polpenzia, skorý check in a neskorý check out
 • 2 x bazén a 2 x saunový svet (pre rodiny s deťmi a pre dospelých), masáže
 • pobyt vhodný pre celú rodinu v najlepšom 4* hoteli na Slovensku
 • cena od 386 eur / osoba s tréningovým programom v obsadenej dvojlôžkovej izbe

Rezervácia pobytu s tréningovým programom TU

Rezervácia pobytu bez tréningového programu (rodinní príslušníci, deti a individuálne požiadavky): rezervacie@hotelchopok.sk

CHCEM ÍSŤ NA LIVE energy CAMP

 

 

Viac o cvičeniach:

BODY FIGHT
Intenzívny tréning, ktorý využíva prvky bojových umení. Cvičenie zamerané na odbúravanie tuku, tvarovanie postavy a rozvoj srdcovo-cievneho systému.

BODY PUMP
Posilňovacie cvičenie zamerané na silový rozvoj a tvarovanie tela. V tréningu sa využívajú cvičebné pomôcky, ktoré zvyšujú intenzitu  a efekt cvičenia. 

BODY TABATA
Vysoko intenzívny intervalový tréning zameraný na budovanie kondície a spaľovanie tukov. Tréning spočíva v striedaní intervalov cvičenia vo vysokej intenzite, s intervalmi odpočinku.

DEEPWORK (DEEPX)
Atletický, jednoduchý, vysoko intenzívny, unikátny cvičebný program – holistický funkčný tréning. Tréning rozvíja kondičné a silové schopnosti, ale aj mobilitu a koordináciu. Tréningom získate krásny tvar tela.

BODY COMPLETE
Komplexný tréning, ktorý zahŕňa kombináciu silového a kondičného tréningu. Rovnomerne rozvíja telo a tvaruje postavu.

FULL BODY
Funkčný tréning komplexného charakteru, ktorý rozvíja silu, kondíciu, ale aj mobilitu. Tréning pozastáva zo sérií cvičení, ktoré sú orientované na dolnú, hornú časť a stred tela - core. Cvičenie len s vlastnou váhou tela.

BODY CORE
Cvičenie zamerané na posilnenie stredu tela. Cviky s dôrazom na brušné svalstvo a core, hlboké svaly, chrbtové svalstvo a svaly panvového dna

BODYART
Kombinuje tréningové pózy a dýchacie techniky, spája fyzický tréning s mentálnou relaxáciou. BODYART je funkčný tréning, formuje telo – dáva svalom fyziologicky správny, ale i krásny tvar.

BODY FLOW
Cvičenie, ktorého základom je plynulý funkčný pohyb, ktorý spája a prepája jednotlivé cvičebné pózy do celku. Tréning rozvíja mobilitu, flexibilitu a koordináciu a zároveň, podporuje správne držanie tela.

WARRIOR V
Dance workout, ktorý spája tanec a funkčný tréning, ktorých úroveň si môže každý jednotlivec určiť sám. Ide o komplexne rozvíjajúci intenzívny tréning, pri ktorom dosiahnete tréningový efekt, zabavíte sa a uvoľníte zároveň.

SOUNDHEALING
Terapia hudbou, ktorá harmonizuje, prepája telo a myseľ, poskytuje relaxáciu a uvoľnenie. 

Jany Landl

Jany Landl

 

Tréner a motivátor s viac ako dvadsať ročnými skúsenosťami, zakladateľ úspešného online tréningového programu LIVE energy, viacnásobný majster Slovenska a Európy v karate a fitness, IronMan. Janyho hlavným cieľom je motivovať ľudí k pohybu bez ohľadu na vek, alebo dotrajší vzťah k športu. Držať sa svojich cieľov a postupne ich zdolávať a prekonávať samého seba! Janyho energia, jedinečné tréningy s dobrou hudbou ťa naštartujú do nového dňa. Počas pracovného týždňa ťa čaká na svojich LIVE hodinách.

Lea Grančič

Oľga Bartalská

 

Skupinovým cvičeniam a lektorovaniu sa venuje viac ako 25 rokov. Je Master lektorkou cvičení BODYART a DEEPWORK, v ktorých pôsobí ako prezentér a školiteľ na Slovensku, ale i v zahraničí. Je inštruktorkou cvičení WARRIOR V, Step aerobic a posilňovacích foriem cvičení, zameraných na celkové tvarovanie tela, získanie silného, zdravého a krásneho JA! Energia, rozmanitosť a pestrosť, dôraz na techniku a kvalitu cvičenia - to všetko je súčasťou jej hodín. Je to lektorka, s ktorou zažiješ nie len kvalitný tréning, ale ktorej hodiny v tebe zanechajú aj emóciu.

Oľga Bartalská

Alicka Andrašíková

 

Pohyb a cvičenie je súčasťou jej života už od detstva. Ako inštruktorka skupinových cvičení pôsobí už viac ako 20 rokov. Na jej hodinách zažijete kvalitný tréning s dôrazom na techniku cvičení a správne prevedenie. Vysoká intenzita cvičenia pri HIT tréningu, pestrosť a variabilita - to sú charakteristiky hodín Oľgy Bartalskej.

Vierka Ayisi

Lea Grančič

 

Na ceste svojho života pochopila, že jej poslaním je vedenie a vznietenie ostatných, aby prebývali vo vnútornom mieri, šťastí, zdraví a harmónií. Vedomí si princípov samoliečenia a fungovania svojho vlastného vnútra. A to na úrovni mysle, tela, srdca a duše. Vierka je certifikovaná inštruktorka, ktorá sa venuje hodinám yogy, meditácie, zvukoterapie a afirmačnej terapie s jedinečnou autenticitou, energiou a dôveryhodnosťou.

Alicka Andrašíková

Alicka Andrašíková

 

Výživová poradkyňa, Alicka nám pripravuje chutné a zdravé vegánske a vegetariánske jedálničky na každý mesiac v rámci programu LIVE+. Výživovému poradenstvu sa venuje od roku 2017. Venuje sa aj špeciálnym typom stravovania – športovej výžive, výžive tehotných a dojčiacich žien, výžive detí a výžive pre zdravý mikrobióm.

Lucia Šenková

Lucia Šenková

 

Líči slovenské celebrity, viedla vizážistické tímy na veľkých projektoch a popri práci vo veľkej kozmetickej firme sa stíha venovať aj sociálnym sieťam. Lucia Šenková známa ako Lussi Makeup Artist za svoju prácu nedávno získala ocenenie SOWA Social Awards Slovakia v kategórii krása. Ukáže ti ti tipy a triky ako každý deň vyzerať ešte lepšie.

 

CHCEM ÍSŤ NA LIVE energy CAMP