cennik

cennik_mobile

 

LIVE

Tento program je mesačným členským, v rámci ktorého môžeš sledovať 6 livestreamov týždenne. Všetky sa Ti zbierajú v archíve, do ktorého máš kedykoľvek počas trvania členstva prístup. Suma 6,90 € Ti bude každý mesiac automaticky sťahovaná z platobnej karty, ktorú zadáš pri registrácii.

LIVE+

Nadstavba základného členstva LIVE, bonusom sú jedálníčky, ktoré pripravujeme na každý týždeň na základe tvojich telesných údajov. Suma 10,90 € Ti bude každý mesiac automaticky sťahovaná z platobnej karty, ktorú zadáš pri registrácii. Navyše, kúpou LIVE+ ušetríš oproti tomu, keby si si kúpila samostatne LIVE a neskôr jedálníčky k tomu :-)

ARCHÍV+

Chceš získať prístup k stovkám videí hneď po registrácii? Potom je tu pre teba ARCHÍV +, ktorý si vieš kúpiť za jednorazový poplatok 19,90 €. Po jeho úhrade sa Ti odomkne kompletná história videí od vzniku celého projektu až po deň tvojej registrácie. Tento produkt je dostupný iba v prípade, že máš aktívny program LIVE! alebo LIVE!+.

JEDÁLNÍČKY

Viacerí z vás si najprv kúpili program LIVE a dodatočne sa rozhodli, že by chceli dostávať aj týždenné jedálníčky. Pre tieto prípady je tu možnosť dokúpiť si samostatné jedálníčky kedykoľvek počas tvojho trvania členstva v programe LIVE. Získaš tak štyri jedálníčky mesačne (na každý deň v týždni) a to celé iba za 4,90 €. Všetky jedálníčky sú vegánske s vegetariánskymi variáciami.


CHCEM SA ZAREGISTROVAŤ A VYBRAŤ SI PROGRAM