Jedálniček

Získaj mesačný jedálniček od výživovej poradkyne a nauč sa správne, ale najmä zdravo a chutne stravovať. Jedlá su zostavné podľa telesných parametrov, ktoré si zadáš pri registrácií. Prečítaj si viac informácií a začni so zmenou vo svojej kuchyni už dnes.

  • Zdravé a rýchle recepty
  • Nutrične vyvážené recepty
  • Presný postup pri každom recepte
  • Varenie z ľahko dostupných surovín
  • Vegánske s vegetariánskymi alternatívami
Chcem začať
11,90€ /mesiac

Jedálničky sú zostavné našou výživovou poradkyňou Alickou Andrašíkovou. Obsahujú jednotlivé kategórie jedál (raňajky, desiata, obed, olovrant a večera) a sú rozpočítané na celkový počet kalorií za dané jedlo. Pri každom recepte nájdeš aj zoznam potravín, konkrétne množstvo a zároveň aj príslúšnú výživovú hodnotu danej potraviny. Súčasťou receptov sú uvedené aj alergény ako aj celkový počet kalórií. Ide o vegánske jedálničky, ale uvedomujeme si, že nemusí každému takýto spôsob vyhovovať, preto jedálničky obsahujú aj vegetariánske alternatívy.

Uvažuješ, že vyskúšaš naše jedálničky? Super, si na správnej ceste ako môžeš svoje výsledky zlepšiť a cítiť sa vo svojom tele ešte lepšie. Chcem ti odporúčiť, nevzdávaj sa svojich obľúbených jedál, maj z jedla a jedenia pôžitok. Ak zaradíš do svojho bežného stravovania jedlá z našidh jedálničkov, bude to pre teba a tvvoje telo prirodzenejšia cesta a ja verím, že to bude pre teba rovnako príjemné spestrenie a časom si stále viac budeš voliť zdravišie alternatívy jedál.

Zakúpenie jedálničkov na mesiac stojí len 11,90€ mesačne. Cena za jedálničky ti bude automaticky sťahovaná z platobnej karty, ktorú zadáš pri registrácií.