MY SME LIVE

Občianske združenie MY SME LIVE vzniklo ako súčasť projektu live online tréningového programu pod vedením Janyho Landla.

Neustále sa rozrastajúca komunita cvičiacich ľudí najviac oslovila dievčatá a ženy, ktoré často túžia po zmene. Preto sme sa rozhodli, že prostredníctvom nášho občianskeho združenia strategicky podporíme práve tie ženy, ktoré zostali na výchovu a starostlivosť o svoje deti samé a často im žiaľ nezostáva čas pre seba. Za statusom slobodnej matky sa často skrýva silná žena, ktorá stratila v partnerovi oporu a musí sa spoliehať sama na seba. A to rozhodne nie je ľahká cesta. Pracuje, plní všetky finančné záväzky, stará sa o domácnosť a o množstvo iných povinností.

Slobodná mamička si zaslúži úctu, za všetko čo robí pre svoje dieťa. A to rozhodne nie je málo. My si želáme, aby mala čas a prostriedky k tomu, aby robila i niečo sama pre seba.

V našej komunite LIVE FAMILY, ktorej členovia sa navzájom silne podporujú a motivujú, sme sa stretli s mnohými silnými príbehmi. Vďaka našim partnerom môžeme finančne i materiálne podporiť každý mesiac niekoľko rodín a pozitívne tak ovplyvniť ľudské osudy . V marci 2021 bol presne rok, čo sme vytvorili náš online tréningový program. Ako formu vďaky sme usporiadali Benefičný Live Workout #1 dostupný zdarma na našich online platformách. Spojili sme sily so známymi slovenskými interpretmi a Nadáciou Markíza. Viac ako 30 000 vzhliadnutí a vyše 7 000 € vyzbieraných za pár dní nám ukázalo našu silu a veľmi inšpirovalo pomáhať ďalej.

Krátko na to vzniklo Občianske združenie MY SME LIVE aj v Českej republike. V septembri 2021 sme usporiadali Benefičný Live Workout #2 a vyzbierané peniaze venovali na pomoc slovenským i českým rodinám v núdzi.

Každý mesiac venujeme niekoľkým rodinám náš celoročný Live tréningový program, finančnú pomoc od nášho hlavného partnera PEPCO SLOVENSKO a PEPCO ČESKÁ REPUBLIKA, a tiež pomoc v podobe štedrých materiálnych balíčkov od našich partnerov.

Dostávať je krásne, ale darovať nás obohacuje oveľa viac!

2 % z Vašich daní za rok 2023 nám pomôžu skvalitniť podmienky pre život rodinám v núdzi

Údaje pre darovanie 2 % sú nasledovné:

Názov: MY SME LIVE
Právna forma: Občianske združenie
IČO: 53 153 588
Sídlo: Pri Vápenickom potoku 8837/80 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica 841 06
IBAN: SK66 1100 0000 0029 4210 9420 

Fyzické osoby musia požiadať o vyplnenie svojho zamestnávateľa, právnické osoby musia údaje doplniť do svojho daňového priznania. 


Darujte ľubovoľnú sumu na číslo účtu:
SK66 1100 0000 0029 4210 9420
Verejná zbierka je registrovaná na Ministerstve vnútra SR.

MY SME LIVE Občianske združenie
Sídlo: Pri Vápenickom potoku 8837/80
Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica 841 06
IČO: 53 153 588
mysmelive@janylandl.sk
+421 911 603 617

my-sme-live_jany.jpg

Naše Občianske združenie MY SME LIVE v roku 2023 prerozdelilo viac ako 20 000 Eur. Finančne sme pomohli 30-tim slobodným maminám v núdzi na Slovensku a v Českej republike. Zorganizovali sme výlet pre deti z detského domova na koníky, urobili tréning LIVE Kids pre deti v OC Európa zadarmo a zorganizovali Benefičný LIVE Workout, na ktorom sme vyzbierali 5258 Eur. Poskytli sme potravinovú pomoc, pomoc v podobe domácich potrieb a darovali free členstvá mamičkám v našom online tréningovom programe LIVE energy. Mesačným príspevkom 1 Euro, ktorý si môžete jednoducho aktivovať vo svojom profile po prihlásení sa do konta v programe LIVE energy, sme vyzbierali sumu 1163 Eur. Ďakujeme! :-)

Dostávať je krásne, ale darovať nás obohacuje oveľa viac!

Komu sme pomohli?

Ďakujeme za podporu nášmu generálnemu partnerovi

Pozrite si aftermovie z nášho výletu pre deti zo sociálne slabých rodín

Pozrite si aftermovie z našich Benefičných Live Workoutov

Benefičný LIVE Workout #5

Benefičný LIVE Workout #4

Benefičný LIVE Workout #3

Benefičný LIVE Workout #1

Benefičný LIVE Workout #2