LeTO DÁM

  • V zdravom a silnom tele je sebavedomie! Uži si toto leto naplno a cíť sa úžasne.
  • Od 1. júla spúšťame po prvý krát letnú výzvu, LeTO DÁM! Leto je ideálny čas na všetko, čo chceme zažiť a dopriať si ešte viac. Neprestávaj popri tom s pravidelným cvičením. Pripravili sme si pre teba túto výzvu, aby si mal/a možnosť s nami cvičiť a cítiť sa fit aj na dovolenke, alebo si si doprial/a svoj obľúbený drink s priateľmi bez výčitiek. :-) Čakajú ťa každý deň nové tréningy z krásnych slovenských a českých miest spolu s obľúbenými trénermi: Janym Landlom, Leou Grančič a Oľgou Bartalskou! Buď našim členom a cíť sa fit aj počas tohto leta!
LeTO DÁM

Ako táto výzva LeTO DÁM funguje a aké sú podmienky na zapojenie?

Je to úplne easy. Ak ešte nie si našim členom, stačí ak si aktivuješ členstvo LIVE alebo LIVE+ a budeš s nami cvičiť od 1. júla do 31. augusta 2024 online tréningy, či už v mobilnej aplikácií alebo cez web. Aby si mohol/mohla získať pobyt pre seba a ešte jednu osobu na náš LIVE energy Camp v Tatrách, ktorý sa bude konať v Novemberi tohto roku v hodnote 780 eur, stačí, ak budeš mať vo svojom účte aspoň 30 odcvičených tréningov.

Cestuj spolu s nami! Udrž si svoj úspech, alebo pracuj na sebe a vylepši svoje výsledky. My ti v tom pomôžeme. :-) Čaká ťa každý deň nový tréning, z rôznych miest na Slovensku a Česku, ktoré ti radi ukážeme. Pretože cvičiť sa dá kdekoľvek.

 

 

Mesačné členstvo online tréningového programu LIVE energy stojí len 8,90€.  Ak chceš, aby tvoja premena bola výraznejšia, nakoľko cvičenie ide ruka v ruke s vhodným stravovaním, odporúčam ti aktivovanie mesačného členstva LIVE+, v rámci ktorého dostaneš jedálniček na každý mesiac, pripravený podľa tebou zadaných telesných parametrov. Mesačné členstvo LIVE+ aj s jedálničkom stojí len 12,90€. Naše členstvo nemá žiadnu viazanosť, môžeš ho kedykoľvek zmeniť, pozastaviť alebo zrušiť.

 

Súťaž počas tejto výzvy: Odcvič s nami aspoň 30 tréningov počas leta, označ ich vo svojom profile ako “odcvičené” a získaj okrem skvelého pocitu zo seba aj pobyt na našom prvom LIVE energy Campe v Tatrách pre 2 osoby úplne zadarmo! Odmeníme až dvoch z vás.

Čo ťa čaká počas tejto výzvy?

Po aktivácií členstva si budeš môcť vo svojom profile zvoliť tréningy pre začiatočníkov v programe FROM ZERO TO HERO, alebo cvičiť letný program LeTO DÁM pre mierne pokročilých. Zároveň vo svojom archíve na teba čaká viac ako 2 000 ďalších tréningov so známymi trénermi podľa rôznych svalových partií, alebo náročnosti. Viac o programoch nájdeš TU. Od prvého júla štartujeme výzvu, počas ktorej ťa naši tréneri Lea Grančič, Oľga Bartalská a Jany Landl vezmú na krásne miesta, nebudú chýbať parky, hrady a zámky, ako aj známe jazerá. Uži si toto cestovanie po Slovensku a Česku spolu s našimi trénermi a užívaj si ten pocit, keď si oblečieš plavky a vyrazíš k vode alebo na dovolenku.

Jany Landl - BodyFight, BodyTabata, BodyPump

Cvič s trénerom, ktorý postavil tisíce ľudí z gauča. Jeho jedinečná energia zaručí, že si siahneš na svoje dno a tvoj progres bude zaručený.Čítaj viac

Lea Grančič – Deepwork a BodyArt Moves

Lea má dlhoročné skúsenosti a je zároveň certifikovanou lektorkou ikonického cvičenia Deepwork a BodyArt Moves. Ide o cvičenie zamerané na komplexný rozvoj sily, dynamiky a mobility. Tonuj svoje svaly spolu s Leou. Čítaj viac

Oľga Bartalská - BodyPump, HIT

Cvičenia s Oľgou sú posilovacie zamerané na zvýšenie sily, ako aj vysoko intenzívne kondičné tréningy pod názvom HIT, s ktorými spáliš prebytočné kalórie. Čítaj viac

Alica Andrašíková - LIVE Cooking

Naša výživová poradkyňa Alicka pripravuje chutné a zdravé jedálničky na každý mesiac v rámci členstva LIVE+. Ukáže ti ako si v kuchyni vieš rýchlo pripraviť zdravé a vyvážené jedlo. Čítaj viac