Program LIVE
  • Každý deň nový tréning
  • Archív videií
6.90€ /mesiac
Program LIVE+
  • Každý deň nový tréning
  • Archív videií
  • Jedálničky
10.90€ /mesiac

cennik

 

 

LIVE

Tento program je mesačným členským, v rámci ktorého môžeš sledovať 6 livestreamov týždenne. Všetky sa Ti zbierajú v archíve, do ktorého máš kedykoľvek počas trvania členstva prístup. Suma 6,90 € Ti bude každý mesiac automaticky sťahovaná z platobnej karty, ktorú zadáš pri registrácii.

LIVE+

Nadstavba základného členstva LIVE, bonusom sú jedálníčky, ktoré pripravujeme na každý týždeň na základe tvojich telesných údajov. Suma 10,90 € Ti bude každý mesiac automaticky sťahovaná z platobnej karty, ktorú zadáš pri registrácii. Navyše, kúpou LIVE+ ušetríš oproti tomu, keby si si kúpila samostatne LIVE a neskôr jedálníčky k tomu :-)

ARCHÍV+

Chceš získať prístup k stovkám videí hneď po registrácii? Potom je tu pre teba ARCHÍV +, ktorý si vieš kúpiť za jednorazový poplatok 19,90 €. Po jeho úhrade sa Ti odomkne kompletná história videí od vzniku celého projektu až po deň tvojej registrácie. Tento produkt je dostupný iba v prípade, že máš aktívny program LIVE! alebo LIVE!+.

JEDÁLNIČKY

Viacerí z vás si najprv kúpili program LIVE a dodatočne sa rozhodli, že by chceli mať k dispozícii Jedálniček podľa Alicky Andrašíkovej. Pre tieto prípady je tu možnosť dokúpiť si samostatný mesačný jedálniček kedykoľvek, počas tvojho trvania členstva v programe LIVE. Získaš tak vždy na začiatku mesiaca jeden jedálniček so 7 variáciami pre 5 jedál denne - raňajky, desiata, obed, olovrant, večera a to celé iba za 4,90 €. Všetky jedálníčky sú vegánske, s možnosťou obmeny ingrediencií na vegetariánske jedlo. 


CHCEM SA ZAREGISTROVAŤ A VYBRAŤ SI PROGRAM