LIVE premena

LIVE Premeny, ktoré trvajú 10 týždňov už sú odštartované. Na konci ťa okrem vysnívanej postavy čakajú aj hodnotné ceny. Tentokrát sú LIVE Premeny nabité aj ďalšími skvelými trénermi a ich jedinečnými tréningami! Pridaj sa do tejto výzvy, motivujme sa navzájom a ja ti v tom pomôžem! #kednevlazdespridaj Tvoj krotiteľ tukov Jany je tu.

Idem do toho

Ako na to a čo ma to bude stáť?

Stačí sa zaregistrovať do programu LIVE, prípadne ak už si členom, tak len nahrať v tvojom profile (sekcia Editácia údajov) 3 fotky s viditeľným dátumom v časti „fotky k súťaži“ a cvičiť vždy, keď dostaneš chuť. Ideálne sa však prekonaj vždy, keď sa ti nebude chcieť, oplatí sa to :-)

Mesačné členstvo online tréningového programu LIVE stojí 7,90€. Ak chceš, aby tvoja premena bola výraznejšia, nakoľko cvičenie ide ruka v ruke so stravou, odporúčam ti aktivovanie mesačného členstva LIVE+, v rámci ktorého dostaneš jedálniček na každý mesiac pripravený na mieru podľa tvojich telesných parametrov. Mesačné členstvo aj s jedálničkom stojí len 11,90€.

Po mesiaci už nebudeš chcieť prestať a ja verím, že to bude jedno z tvojich najlepších rozhodnutí a po 10 týždňoch nebudeš ľutovať ani jeden deň spoločného tréningu. A práve po týchto 10-tich týždňoch opäť nahráš fotky "po" (v Môj profil sekcia Editácia údajov). Následne zasadne odborná komisia, ktorá vyberie víťazky/víťazov LIVE Premeny.

Ukážka online tréningov

Aké sú podmienky zapojenia sa do LIVE Premeny?

Byť členom online programu LIVE a mať nahraté 3 fotky v profile. Ak ideš do toho, odporúčam ti k tomu pristupovať s rozvahou a chuťou prekonať svoje limity. Nie každý deň sa ti bude chcieť, ale mysli vždy na ten pocit po cvičení. Keď si nebudeš istá alebo istý, či máš pokračovať, choď na FB do uzavretej skupiny LIVE Family a uvidíš, koľko parťákov je v tom spolu s tebou. Po mesiaci už nebudeš chcieť prestať a ja verím, že to bude jedno z tvojich najlepších rozhodnutí a po 10 týždňoch nebudeš ľutovať ani jeden deň spoločného tréningu. A práve po týchto 10-tich týždňoch opäť nahráš fotky "po" (v Môj profil sekcia Editácia údajov). Následne zasadne odborná komisia, ktorávyberie víťazky/víťazov LIVE Premeny.

Pýtaš sa, kedy môžeš začať?

Správna odpoveď znie „Teraz" :-) Oficiálne začíname 19. septembra (v pondelok) a trénujeme 10 týždňov, ale môžeš sa zapojiť kedykoľvek od 16. septembra až do posledného dňa trvania LIVE Premeny do 27. novembra 2022 (nedeľa). Čím skôr začneš, tým viac času získavaš, takže je to len na tebe. Nezabudni, máš to vždy vo svojich rukách! Nejde o to koľko kíl schudneš, ale o to aký progres dosiahneš :-)

Čo ťa čaká a neminie?

 • jedinečné live workouty, ktoré ťa nakopnú dobrou náladou,
 • každý deň ranný live tréning + večerný tréning od trénerov (Zora Czoborová, Lucia Mokráňová, Vierka Ayisi, Lea Grančič, Dee Reggaetonera, Nina Menkynová)
 • motivácia a koučing na každý deň
 • tipy na prípravu rôznych zdravých jedál (live cooking s našou výživovou poradkyňou Alicou Andrášikovou)
 • v neposlednom rade, tvoje nové telo, nové a zdravšie ja
 • a staneš sa súčasťou LIVE Family, v ktorej nájdeš podporu a všetky potrebné informácie pre tvoju premenu. Tvoria ju úžasní ľudia, ktorých spája šport a chuť posúvať sa stále dopredu. Nezabudni ísť na FB a pripojiť sa k nám

A teraz to najdôležitejšie, čo získaš na konci?

Skvelý pocit zo seba. Zvíťaz nad sebou a môžeš získať 1 000 € a hodnotné balíčky od partnerov ako odmenu.

 • TMR I Hotel Tri studničky venuje víkendový pobyt pre dve osoby v hoteli Tri studničky v hodnote 350 €, viac info na www.tmrhotels.com
 • DM Drogerie venuje poukážky na nákup v celkovej hodnote 500 €, viac info na www.mojadm.sk
 • BE Salon venuje poukážku v hodnote 500 € na 10 ošetrení podľa vlastného výberu, viac info na www.bbeauty.sk
 • Balmain venuje balík vlasovej kozmetiky v hodnote 250 €, viac info na obchod.salononline.cz
 • News & Media Holding venuje 5 x ročné predplatné časopisu Nový čas pre ženy a časopisu Štíhla a fit, viac info na casprezeny.pluska.sk
 • Top Auto Premium ti požičia vybrané vozidlo s plnou nádržou na víkend, viac info na www.topautopremium.sk
 • Lunys venuje balíček potravín podľa vlastného výberu v hodnote 200 €, viac info na lunys.sk
 • MyProtein venuje poukážku na nákup v hodnote 250 €, viac info na myprotein.sk
 • Wild & Coco venuje balíček funkčných vegan potravín pre zdravie a krásu v hodnote 200 €, viac info na wildandcoco.sk

Tak už si rozhodnutá/rozhodnutý? Pridáš sa k nám do tejto LIVE Premeny? Ja verím, že áno. Bude to jazda :-)

Spolu dokážeme, že cvičiť sa dá kedykoľvek, kdekoľvek a s čímkoľvek!

Poď do toho!

Cvič s nami

Jany Landl

Jany Landl - LIVE tréningy každé ráno

Jany je tvojím trénerom, ktorý ti zostaví počas každého týždňa jedinečnú skladbu tréningov, od silových zameraných na posilnenie jednotlivých partií, ako aj kondičné tréningy, počas ktorých spáliš všetky prebytočné kalórie. Každé ráno o 8:30 ide tréning LIVE.

Vierka Ayisi

Vierka Ayisi - Meditácia

Každý pondelok sa na teba bude tešiť Vierka so svojou polhodinkou meditácie, kedy budeš mať čas vyhradený len pre seba.

Lea Grančič

Lea Grančič - Deepwork

Jedinečné cvičenie zamerané na komplexný rozvoj sily, dynamiky a mobility pod vedením Lei. Lea má dlhoročné skúsenosti a bude sa na teba tešiť každý utorok.

Lucia Mokráňová

Lucia Mokráňová - SexyBody

S Luckou sa zameriaš na problematické partie, ktoré chceme mať v lete najviac šik. Každú stredu bude cvičenie zamerané na brucho a zadok.

Dee Reggaetonera

Dee Reggaetonera - Latino Fit dance

Štvrtky si užiješ s tanečníčkou Dee, s ktorou spáliš prebytočné kalórie tancom a posilníš ruky, nohy, zadok a brucho. Môžeš sa tešiť na skvelú hudbu a podmanivé pohyby rôznych latino štýlov.

Zora Czoborová

Zora Czoborová - Zoralates

Piatky sa na teba bude tešiť Zora s cvičením zameraným na posilnenie hlbokých svalov trupu a odstránenie bolesti chrbta.

Nina menkynová

Nina Menkynová - Yoga

Ninka ťa pozýva na svoju hodinu yogy, ktorá je určená každému, kto má chuť si zacvičiť yogu, či už je začiatočník alebo je v yoge pokročilá/ý.

Alica Andrášiková

Alica Andrášiková - LIVE cooking

Naša výživová poradkyňa Alicka nám pripravuje chutné a zdravé jedálničky na každý mesiac v rámci členstva LIVE+. Každú nedeľu ti ukáže, ako si v kuchyni vieš rýchlo pripraviť zdravé a vyvážené jedlo.