LIVE premena

LIVE Premeny, ktoré trvajú 10 týždňov už sú odštartované. Na konci ťa okrem vysnívanej postavy čakajú aj hodnotné ceny. Tentokrát sú LIVE Premeny nabité aj ďalšími skvelými trénermi a ich jedinečnými tréningami! Pridaj sa do tejto výzvy, motivujme sa navzájom a ja ti v tom pomôžem! #kednevlazdespridaj Tvoj krotiteľ tukov Jany je tu.

Idem do toho

Ako na to a čo ma to bude stáť?

Stačí sa zaregistrovať do programu LIVE, prípadne ak už si členom, tak len nahrať v tvojom profile (sekcia Editácia údajov) 3 fotky s viditeľným dátumom v časti „fotky k súťaži“ a začať cvičiť vždy, keď dostaneš chuť. Ideálne sa však prekonaj vždy, keď sa ti nebude chcieť, oplatí sa to :-).

 

Mesačné členstvo online tréningového programu LIVE stojí 7,90€. Ak chceš, aby tvoja premena bola výraznejšia, nakoľko cvičenie ide ruka v ruke so stravou, odporúčam ti aktivovanie mesačného členstva LIVE+, v rámci ktorého dostaneš jedálniček na každý mesiac pripravený na mieru podľa tvojich telesných parametrov. Mesačné členstvo aj s jedálničkom stojí len 11,90€.

 

Aké sú podmienky zapojenia sa do LIVE#100?

Stačí, ak si členom online programu LIVE a mať nahraté 3 fotky v profile. Ak ideš do toho, odporúčam ti k tomu pristupovať s rozvahou a chuťou prekonať samú/samého seba. Nie každý deň sa ti bude chcieť, ale mysli vždy na ten pocit po cvičení a užívaj si to. Keď si nebudeš istá alebo istý, či máš pokračovať, choď na FB do uzavretej skupiny LIVE Family a uvidíš koľko parťákov je v tom spolu s tebou. Po mesiaci už nebudeš chcieť prestať a ja verím, že to bude jedno z tvojich lepších rozhodnutí a po 100 dňoch nebudeš ľutovať ani jeden deň spoločného tréningu. A práve po tomto období sa odfotíš a nahráš fotky "po" (v Môj profil sekcia Editácia údajov). Následne zasadne naša odborná komisia, vyberie víťazky/víťazov LIVE Premeny a ty si budeš užívať svoju novú postavu a možno aj vecnú alebo finančnú výhru :-)

Pýtaš sa, kedy môžeš začať?

Správna odpoveď znie „Teraz“ :-) Oficiálne začíname 1. marca (streda) a trénujeme 100 dní, ale môžeš sa zapojiť kedykoľvek až do posledného dňa trvania LIVE Premeny do 8.6.2023 (štvrtok). Kto začne skôr, má pár dní k dobru, takže je to len na tebe. Nezabudni, máš to vždy vo svojich rukách! Nejde o to koľko kíl schudneš, ale o to aký progres dokážeš :-)

Čo ťa čaká a neminie?

Môžeš sa tešiť na tréningy pre začiatočníkov, ktoré sú označené ako LIVE30 v rámci ktorých budú na teba čakať rôzne typy 30-minútových tréningov s ľahšou intenzitou. Užiješ si tréningy s Leou Grančič, Luciou Mokráňovou, Zorou Czoborovou, Vierkou Ayisi a Ninou Menkynovou, ako aj s Janym. Druhý typ tréningov je LIVE60, kde si prídu na svoje už mierne pokročilí športovci. Každý deň nový 60-minútový tréning pod vedením Janyho. Počas celého trvania svojho členstva si vieš vyberať rôzne typy tréningov, ktoré sa ti budú najviac páčiť a vďaka archívu máš možnosť zacvičiť si viac ako 1 400 tréningov.

 • Jedinečné tréningy, ktoré ti zaručia dobrú náladu,
 • každý deň ranný LIVE tréning + ďalšie tréningy od trénerov (Lea Grančič, Lucia Mokráňová, Zora Czoborová, Vierka Ayisi, Nina Menkynová),
 • motivácia a koučing na každý deň,
 • tipy na prípravu rôznych zdravých jedál (LIVE cooking s našou výživovou poradkyňou Alicou Andrášikovou a ďalšími známymi kuchármi),
 • zdravotné okienko s bližšími informáciami o zdraví a zdravej strave,
 • a v neposlednom rade, svoje nové a zdravšie JA.
 • Staneš sa súčasťou #livefamily, v ktorej nájdeš podporu a všetky potrebné informácie pre tvoju premenu. Tvoria ju úžasní ľudia, ktorých spája šport a chuť posúvať sa stále dopredu. Nezabudni ísť na FB a pripojiť sa k nám

A teraz to najdôležitejšie, čo získaš na konci?

Skvelý pocit zo seba. Zvíťaz nad sebou a môžeš získať 1 000 € a hodnotné balíčky od partnerov ako odmenu.

 • TOP AUTO PREMIUM venuje vybrané vozidlo s plnou nádržou na víkend, viac info www.topautopremium.sk
 • Salón BE BEAUTY  venuje 10 ošetrení podľa vlastného výberu v hodnote 350€, viac info www.bbeauty.sk
 • BALMAIN venuje balík vlasovej kozmetiky v hodnote 250€, viac info na obchod.salononline.cz
 • JOTT venuje poukážku na nákup oblečenia v predajni JOTT AUPARK v hodnote 300€, viac info www.urbanbrands.sk
 • CBDium venuje produkty podľa vlastného výberu v hodnote 250€, viac info www.cbdium.eu
 • BODY&FUTURE venuje balíček vegánskych potravín v hodnote 250€, viac info www.bodyandfuture.sk
 • MyProtein venuje poukážku v hodnote 250 €, viac info na myprotein.sk
 • LUNYS venuje poukážky na nákup potravín na lunys.sk v hodnote 250€, viac info na www.lunys.sk
 • WILD & COCO SLOVENSKO venuje balíček funkčných vegánskych potravín v hodnote 250€, viac info na www.wildandcoco.sk
 • NEWS&MEDIA HOLDING venuje 1x ročné predplatné časopisu Nový čas pre ženy a 10x ročné predplatné časopisu Štíhla a fit, viac info na www.newsandmedia.sk
 • TMR Hotels venuje pobyt pre 2 osoby/ 2 noci s raňajkami v obľúbenom Hoteli Grand**** v centre Jasnej, viac info na www.tmrhotels.com/hotel-grand-jasna/sk/

Tak už si rozhodnutá/rozhodnutý? Pridáš sa ku nám do tejto LIVE Premeny? Ja verím, že áno. Bude to jazda :-)

Spolu dokážeme, že cvičiť sa dá kedykoľvek, odkiaľkoľvek a s čímkoľvek!

 

Poď do toho!

 

 

Jany Landl<br>LIVE tréningy každé ráno

Jany Landl
LIVE tréningy každé ráno

Fitness tréner a motivátor s viac ako dvadsať ročnými skúsenosťami, viacnásobný majster Slovenska a Európy v karate a fitness, desať násobný Iron Man. Janyho hlavným cieľom je motivovať ľudí k pohybu bez ohľadu na vek alebo doterajší vzťah k športu. Držať sa svojich cieľov a postupne ich zdolávať, prekonávať samého seba! Jany je tvojim hlavným trénerom, ktorý ti do rozvrhu počas každého týždňa zostaví maximálne efektívnu skladbu tréningov. Jeho energia a tréning v sprievode skvelej hudby ťa naštartujú do nového dňa. Počas pracovného týždňa ťa čaká na tréningu každé ráno o 8:30 LIVE.

Viac o cvičeniach s Janym TU

Vierka Ayisi<br>MEDITÁCIA

Vierka Ayisi
MEDITÁCIA A AFIRMÁCIE

Na ceste svojho života pochopila, že jej poslaním je vedenie a vznietenie ostatných, aby prebývali vo vnútornom mieri, šťastí, zdraví a harmónií. Vedomí si princípov samoliečenia a fungovania svojho vlastného vnútra. A to na úrovni mysle, tela, srdca a duše. Vierka je certifikovaná inštruktorka, ktorá sa venuje hodinám yogy, meditácie, zvukoterapie a afirmačnej terapie s jedinečnou autenticitou, energiou a dôveryhodnosťou.

Viac o Meditácii a Afirmáciach s Vierkou TU

Lea Grančič<br>DEEPWORK

Lea Grančič
FULLBODY A DEEPWORK

Skupinovým cvičeniam a lektorovaniu sa venuje viac ako 20 rokov. Pôsobila a stále aktívne pôsobí ako školiteľka aerobikových licencií a diplomov, je prezentérkou konceptov bodyART a deepWORK, Aerobiku a Step aerobiku na Slovensku, ale i v zahraničí.

Viac o Deepworku s Leou TU

Lucia Mokráňová<br>SEXYBODY

Lucia Mokráňová
SEXYBODY

Lucka sa venuje cvičeniu a trénerstvu už 11 rokov. Jej vášeň k športu sa nedá prehliadnuť. Najviac miluje tréningy s vlastnou váhou a Hiit tréningy, pretože tie podľa nej formujú najviac sexy krivky. Motivuje ju sledovať progress, ktoré je telo schopné pri tomto type tréningu urobiť.

Viac o Sexybody s Luckou TU

Zora Czoborová<br>ZORALATES

Zora Czoborová
ZORALATES

Zora má za sebou radu športových úspechov. Je štvornásobnou majsterkou Slovenska vo fitness a to v rokoch: 1995, 1996, 1997, 1998. V roku 1994 sa stala majsterkou Slovenska vo aerobiku. Okrem toho Zora získala certifikáty a diplomy oblasti fitnessu a aerobiku. Zorina energia a chuť robiť niečo pre svoje zdravie je neopísateľná.

Viac o Zoralatese so Zorou TU

Nina Menkynová<br>YOGA

Nina Menkynová
YOGA

Terapeutka, koučka, lektorka, píše články, veľa publikuje. Okrem toho už takmer 15 rokov miluje a učí yogu. Čoraz viac vníma prepojenia medzi našim telom a mysľou, dušou a emóciami. Pracuje s touto synergiou a využíva jej hĺbku. Ninkina charizma a dôležitosť prítomnosti na jej hodinách vytvára yogu so skutočnou dušou.

Viac o Yoge s Ninou TU

Alica Andrášiková<br>LIVE COOKING

Alica Andrášiková
LIVE COOKING

Naša certifikovaná výživová poradkyňa Alicka nám pripravuje chutné a zdravé vegánske a vegetariánske jedálničky na každý mesiac v rámci programu LIVE+. Ukáže ti, ako si v kuchyni vieš rýchlo pripraviť zdravé a vyvážené jedlo z dostupných surovín. Výživovému poradenstvu sa venuje od roku 2017. Venuje sa aj špeciálnym typom stravovania – športovej výžive, výžive tehotných a dojčiacich žien, výžive detí a výžive pre zdravý mikrobióm.

Viac o LIVE Cookingu s Alickou TU