Trénuj s Oľgou Bartalskou, Natalie Heso a Leou Grančič rýchle a efektívne 30 minútovky a cíť sa skvele!

Pridaj sa do našej letnej výzvy s našimi trénerkami, zostáva menej ako 60 dní do začiatku leta.

Dni sa predlžujú, slnko svieti čoraz silnejšie a leto pomaly ťuká na dvere. Objednávaš si nové oblečenie, alebo dokonca aj plavky na novú letnú sezónu? Do oficiálneho štartu letnej sezony zostáva menej ako 60 dní, je už teda najvyšší čas začať pristupovať k svojmu telu a s rozhodnutiami, ktoré si si možno dala za cieľ na toto leto naplno :-) určite si si všimla, že na našom webe pribudla horúca novinka JUST FOR LADIES program, ktorí je venovaný všetkým ženám a dievčatám, ktoré sa chcu cítiť zdravo & fit. Tréningami ťa povedie skúsená trénerka Lea Grančič, nebude chýbať ani obľúbená Oľga Bartalská a ako úplná novinka sa predstavila aj Natália Heso, ktorá si už získala veľkú fanúšikovskú základňu v našej LIVE FAMILY. Čakajú ťa cvičenia zamerané na celé telo s vlastnou váhou, ako aj cvičenia zamerané len na jednotlivé problematické partie akými sú: ruky, brucho, zadok a stehná. Pravidelným cvičením da budeš cítiť krásne, silnejšie a príťažlivejšie. Ale čo je veľmi dôležité, pravidelným cvičením sa zlepšuje tvoj fyzický a zdravotný stav a udržuješ telo v kondícií.

 

Plavková sezóna už o chvíľu začína, cíť sa dobre vo svojom tele. S nami môžeš získať nie len krajšiu postavu, ale aj super ceny. Stačí ak sa pridáš do našej výzvy LIVE PREMENA - všetky informácie o tom aké to je jednoduché a aké ceny ťa čakajú nájdeš na tomto linku. Naše cvičenie sú vhodné pre všetky ženy ako aj mužov. Cvič tréningy s ktorými nie len zreduješ, ale aj vyrysuješ postavu. V tréningovom programe LIVE energy sú rôzne programy zamerané na začiatočníkov, pokročilých, mužov, ako aj pre ženy.  

Nižšie si ukážeme aké najčastejšie výhovorky používame, kvôli ktorým necvičíme. Tak poď sa na to pozrieť či sa tam nájdeš a zároveň ti pomôžem ako prekonať problémy "prečo necvičíš" :-) 

Nemám čas!  Veľká výhoda ak cvičíš doma je, že nemusíš príprave a presúvaním sa za cvičením strácať čas. Tvoji tréneri ťa čakajú kdekoľvek sa nachádzaš. Stačí ak máš svoj telefon a našu mobilnú aplikáciu LIVE energy (ak ju nemáš odporúčam ti ju stiahnuť na AppStore ju nájdeš TU alebo na Google play zase TU), alebo cez počítač, prípadne priamo v tvojej TV. Venuj si počas dňa 30, 45 alebo 60 minút, sprav si z toho rutinu a uvidíš aké skvelé výsledky na sebe uvidíš! Nájdeš si pre samú seba 30 minút počas dňa? Toto je len tvoje rozhodnutie. 

Chýba mi motivácia! Motivácia je dobrý sluha, ale zlý pán. Vie nás rýchlo nakopnúť aby sme spravili zmenu, avšak prichádza veľa vecí do procesu a my opäť skĺzneme do starej rutiny s pocitom, že to opäť nevyšlo. K dosiahnutiu cieľa potrebuješ vždy presne stanovený plán a disciplínu. Napíš si do kalendára, alebo do diára už v nedeľu na budúci týždeň časy, kedy sa budeš venovať cvičeniu. Nechoď do toho zbrklo a daj si reálne plány, napríklad 2 x do týždňa 30 minút a jeden hodinový tréning. To zvládneš, čo povieš? 

Chcem schudnúť / začať cvičiť, ale neviem čo robiť! Niekedy stačia malé zmeny a prídu veľké výsledky - zmeň myslenie z toho ako sa niečo nedá, na ako niečo dokážeš a hľadaj spôsoby ako to dosiahnuť. Ak cheš začať, u nás to je veľmi jednoduché, stačí keď si aktivuješ naše členstvo LIVE na mesiac za 8,90€ (ktoré vychýdza menej ako jeden obed v meste) a vyberieš si v archíve tréningový program ktorý sa ti páči, alebo v rámci filtra si vyberieš trénera ktorý ti najviac sedí a začneš cvičiť. Odporúčam ti vo svojom profile označovať si tréningy ako odcvičené alebo ako obľúbené, aby si sa k nim vedela kedykoľvek vrátiť. Naša LIVE FAMILY ktorá je na Facebooku ti veľmi rada pomôže, kedy si niečo nevedela prípadne nám napíš 📧 jany@janylandl.sk a tiež ti radi zodpovieme tvoje otázky. Sme tu pre Teba. :-) 

Nižšie ti prikaldám tipy na sériu cvikov od Oľgy Bartalskej aby bolo tvoje brucho krásne silné a zároveň sexy. Vo videu na teba čakajú 3 cviky, odcvič si ich v intervale 45 sekund cvičíš a 15 sekúnd oddychuješ. Zopakuj si to 5x 🔥