Zákrok na renomovanej klinike, auto na víkend alebo nákup oblečenia a potravín?

Chceš získať od našich parnerov hodnotné ceny? Nikdy to nebolo jednoduchšie :-)

Cieľ nášho online fitka je veľmi jednoduchý. Chceme motivovať ľudí k cvičeniu, dokázať že všetko sa dá a že žiadna výhovorka nie je dostatočne silná na to, aby si sa nemohla/nemohol cítiť vo svojom tele zdravo a fit! Mať pevné zdravie a cítiť sa fyzicky, ako aj psychicky najlepšie ako vieme, je jedným z pilierov k spokojnému životu. Veľmi sa tešíme, že náš online tréningový program Live Energy si za svoje 3 roky obľúbilo už viac ako 30 000 ľudí zo 147 krajín sveta. Vznikla jedinečná komunita ľudí LIVE FAMILY a sme štastní, že dávame našim členom stále niečo viac. Rozšírenie našej ponuky skúsenými trénermi a ich jedinečné cvičenia, vývoj mobilnej aplikácie ako aj množstvo podujatí na ktorých sa môžeme spoznať a spoločne si zacvičiť v rôznych mestách na Slovensku a Čechách. Aktuálne u nás prebieha letná výzva LIVE PREMENA v rámci ktorej máme prihlásených viac ako 1 000 účastníkov. Všetkým držíme palce pri ich premene, ste úžasní že ste sa pridali a pracujete na sebe. Nezabúdajte už teraz ste víťazi! Rozhodli sme sa však odmeniť aj našich členov, ktorí síce s nami cvičia, ale do tejto výzvy sa nezapojili. 

Ako to funguje? 

Aby si mohol/mohla byť zapojená do tejto súťaže stačí, ak máš aktívne naše členstvo LIVE alebo LIVE+ a tým si/budeš automaticky zaradená/ý do losovania. Žrebovanie prebehne počas LIVE vysielania a následne budú víťazi oslovení cez emailovú adresu, ktorú majú zadanú vo svojich LIVE účtoch (registračný e-mail). Súťaž prebieha od 1. mája a žrebovanie bude v pondelok 15. júla 2024.

Ceny ktoré budeme rozdávať našim členom:

  • Nobbles Clinique venuje voucher na beauty ošetrenie podľa vlastného výberu v hodnote 500 Eur. Viac info na nobbles.sk
  • Zjedené venuje mesačné stravovanie podľa vlastného výberu v hodnote vyše 500 Eur. Viac info na www.zjedene.sk
  • AVITA venuje doplnky výživy podľa vlastného výberu v hodnote 500 eur. Cena zahŕňa balíček doplnkov výživy v hodnote 300 Eur a voucher na nákup v hodnote 200 Eur. Viac info na www.avita.sk
  • Bavaria TT Trnava venuje vozidlo BMW X1 s plnou nádržou na víkend. Viac info na www.bavariatt.sk
  • Myprotein venuje poukážku na nákup tovaru podľa výberu na www.myprotein.sk v hodnote 300 Eur.
  • LUNYS venuje poukážku v hodnote 300 Eur na nákup potravín na www.lunys.sk

Byť našim členom sa oplatí!