Vege fašírky

Tekvicovo-cícerové fašírky s tahini omáčkou

,,Brucho sa formuje nie len na tréningu, ale najmä v kuchyni."

Je tu nový mesiac a s ním prichádza aj nový tip z našej LIVE kuchyne a októbrových jedálničkov, ktoré zostavuje naša výživová poradkyňa. Priprav si tieto vegánske fašírky a okrem novej chute získaš pre svoje telo všetky potrebné živiny, ktoré potrebuješ na svojej ceste za zdravým životným štýlom. Inšpiruj aj svoje okolie :-) 

Postup: Tekvicu nastrúhame najemno a ovsené vločky rozmixujeme spolu s uvareným cícerom. Zmiešame tekvicu, chia semienka, rozmixované vločky s cícerom, koreniny a soľ. Necháme oddychovať aspoň 30 minút (ideálne aj pár hodín, alebo cez noc) a z hmoty vytvarujeme malé fašírky. Pečieme na papieri na pečenie pri teplote 200 stupňov cca 20 minút podľa veľkosti a hrúbky fašírok. Pripravíme si omáčku na pokvapkanie zmiešaním tahini sezamovej pasty, citrónovej šťavy, osolíme a pridáme trochu vody na zriedenie a podľa chuti aj chilli. Dobrú chuť! 

Aké sú to LIVE jedálničky? 

Jedálničky zostavuje naša výživová poradkyňa Alicka, ktorá dbá na výber zdravých potravín, ako aj na samotnú dostupnosť jednotlivých surovín v našich potravinách. Jedlázostavené podľa vašich telesných parametrov, ktoré si zadával/a pri registrácií. Odporúčam preto skontrolovať vo svojom profile tieto údaje, aby si ich mal/a aktuálne pred tým, ako si aktivuješ jedálničky :-) 

Jedálničky obsahujú jednotlivé kategórie jedál (raňajky, desiata, obed, olovrant a večera) sú rozpočítané na celkový počet kalórií za dané jedlo. Pri každom recepte nájdeš aj zoznam potravín, konkrétne množstvo a zároveň aj príslušnú výživovú hodnotu danej potraviny. Pri recepte sú vždy uvedené alergény ako aj celkový počet kalórií, aby si to mal/a jednoduchšie a nemusel/a ste nič počítať. Som zástancom vegánskeho stravovania, preto sú jedlá v našich jedálničkom vegánske. Uvedomujem si ale, že nie každému môže takýto spôsob vyhovovať a preto sme s Alickou spravili kompromis a prinášame aj vegetariánske alternatívy

Prečo si ich aktivovať? 

Ak sa rozhoduješ, či začať s našimi jedálničkami, už teraz som veľmi rád. Si na správnej ceste, ako môžeš svoje výsledky zlepšiť a cítiť sa vo svojom tele ešte lepšie. Chcem ti ale odporúčiť, nevzdávaj sa svojich obľúbených jedál a maj z jedla pôžitok. Odmeň sa po dobrom tréningu, niekedy aj nie úplne zdravou stravou. Aj to patrí k životu. Tu však platí zásada, ak 6 dní ješ zdravo, môžeš 1 deň "zhrešiť". Problém je, ak je toto celé opačne. Rovnako neodporúčam počas "cheat day" zjesť všetko, čo ti skríži cestu. 

Ak zaradíš do svojho bežného stravovania jedlá z našich jedálničkov, bude to pre teba a tvoje telo prirodzenejšia cesta a ja verím, že to bude pre teba rovnako príjemné spestrenie a časom si stále viac budeš voliť zdravšie alternatívy jedál :-) 

Chceš ísť do toho?

Pýtaš sa ako si ich aktivuješ, ak už ste členom? Vieš tak urobiť kedykoľvek. V sekcií "pomoc" nájdeš presný postup ako si zmeníš svoj program, alebo napíš e-mail na jany@janylandl.sk a radi ti pomôžeme. 

Ak ešte nie si našim členom a chceš sa ešte len registrovať, ČLENSTVO LIVE+ stojí 12,90 eur na mesiac v rámci ktorého máš prístup k LIVE tréningom, archívu a exkluzívnemu obsahu pre členov + dostaneš na celý mesiac jedálniček zostavený podľa tvojich telesných parametrov od výživovej poradkyne. Ak nechceš s nami cvičiť ale chceš odoberať naše mesačné jedálničky, je tu pre teba aj táto možnosť. Stačí ak si aktivuješ JEDÁLNIČEK v cene 9,90€. Viac informácií nájdeš TU 

Tak neváhaj a sprav to rozhodnutie už dnes :-) 

Chcem aktivovať členstvo LIVE+