Cestoviny s pestom a tofu

Cestoviny s paradajkovým pestom, rukolou, cuketou, olivami, tofu a cherry paradajkami

,,Brucho sa formuje nie len na tréningu, ale najmä v kuchyni."

Je tu nový mesiac a s ním prichádza aj ďalší tip z našej LIVE kuchyne a novembrových jedálničkov, ktoré zostavuje naša výživová poradkyňa. Priprav si tieto cestoviny so zeleninou a tofu a okrem novej chute získaš pre svoje telo všetky potrebné živiny, ktoré potrebuješ na svojej ceste za zdravým životným štýlom. Inšpiruj aj svoje okolie :-) 

 

Postup: Cestoviny uvaríme podľa návodu na obale. Ak ich uvaríme „al dente“ budú mať nižší glykemický index, čo je prospešné pre hladinu krvného cukru. Po „uvarení“ a miernom vychladnutí cestovín do nich primiešame paradajkové pesto (vegánske majú napríklad v DM). Cuketu a tofu nakrájame na kocky a spoločne podusíme. Cherry paradajky prekrojíme a prihodíme ich k cukete a tofu, chvíľu ich dusíme. Všetky ingrediencie spolu s rukolou a olivami primiešame do cestovín a podľa potreby dochutíme korením a soľou.

Aké sú to LIVE jedálničky? 

  • Zdravé a rýchle recepty
  • Nutrične vyvážené recepty
  • Presný postup pri každom recepte 
  • Varenie z ľahko dostupných surovín
  • Vegánske s vegetariánskymi alternatívami

Jedálničky zostavuje naša výživová poradkyňa Alicka, ktorá dbá na výber zdravých potravín, ako aj na samotnú dostupnosť jednotlivých surovín v našich potravinách. Jedlá sú zostavené podľa vašich telesných parametrov, ktoré si zadával/a pri registrácií. Odporúčam preto skontrolovať vo svojom profile tieto údaje, aby si ich mal/a aktuálne pred tým, ako si aktivuješ jedálničky :-) 

Jedálničky obsahujú jednotlivé kategórie jedál (raňajky, desiata, obed, olovrant a večera) sú rozpočítané na celkový počet kalórií za dané jedlo. Pri každom recepte nájdeš aj zoznam potravín, konkrétne množstvo a zároveň aj príslušnú výživovú hodnotu danej potraviny. Pri recepte sú vždy uvedené alergény ako aj celkový počet kalórií, aby si to mal/a jednoduchšie a nemusel/a ste nič počítať. Som zástancom vegánskeho stravovania, preto sú jedlá v našich jedálničkom vegánske. Uvedomujem si ale, že nie každému môže takýto spôsob vyhovovať a preto sme s Alickou spravili kompromis a prinášame aj vegetariánske alternatívy

Prečo si ich aktivovať? 

Ak sa rozhoduješ, či začať s našimi jedálničkami, už teraz som veľmi rád. Si na správnej ceste, ako môžeš svoje výsledky zlepšiť a cítiť sa vo svojom tele ešte lepšie. Chcem ti ale odporúčiť, nevzdávaj sa svojich obľúbených jedál a maj z jedla pôžitok. Odmeň sa po dobrom tréningu, niekedy aj nie úplne zdravou stravou. Aj to patrí k životu. Tu však platí zásada, ak 6 dní ješ zdravo, môžeš 1 deň "zhrešiť". Problém je, ak je toto celé opačne. Rovnako neodporúčam počas "cheat day" zjesť všetko, čo ti skríži cestu. 

Ak zaradíš do svojho bežného stravovania jedlá z našich jedálničkov, bude to pre teba a tvoje telo prirodzenejšia cesta a ja verím, že to bude pre teba rovnako príjemné spestrenie a časom si stále viac budeš voliť zdravšie alternatívy jedál :-) 

Chceš ísť do toho?

Pýtaš sa ako si ich aktivuješ, ak už si členom? Vieš tak urobiť kedykoľvek. V sekcií "pomoc" nájdeš presný postup ako si zmeníš svoj program, alebo napíš e-mail na jany@janylandl.sk a radi ti pomôžeme. 

Ak ešte nie si našim členom a chceš sa ešte len registrovať, ČLENSTVO LIVE+ stojí 12,90 eur na mesiac v rámci ktorého máš prístup k LIVE tréningom, archívu a exkluzívnemu obsahu pre členov + dostaneš na celý mesiac jedálniček zostavený podľa tvojich telesných parametrov od výživovej poradkyne. Ak nechceš s nami cvičiť, ale chceš odoberať len naše mesačné jedálničky, je tu pre teba aj táto možnosť. Stačí ak si aktivuješ JEDÁLNIČEK v cene 9,90€. Viac informácií nájdeš TU 

Tak neváhaj a sprav to rozhodnutie už dnes :-) 

Chcem aktivovať členstvo LIVE+