Tréner, ktorý postavil z gauča tisíce ľudí!

Jany Landl, tréner a motivátor, ktorý miluje svoju prácu a teší sa, keď sa ľudia hýbu!

Jany Landl, tréner a motivátor, ktorý svojou jedinečnou energiou dokáže z obrazovky postaviť nejedného človeka, sa teší veľkej popularite. Ale čo je preňho dôležité? Aby ľudia našli v pravidelnom cvičení novú chuť do života a vďaka aktívnemu životnému štýlu naštartovali svoj život k lepšiemu. "Už pred  rokmi, keď som zakladal tréningový program LIVE, som mal sen, aby mohli cvičiť všetci - ženy na materskej, ľudia ktorí nikdy necvičili a nevedia ako začať, ľudia z oblastí kde fitnescentrum nie je, ale aj tí ktorí nemajú peniaze a deti. A dnes, po skoro štyroch rokoch, ako funguje program LIVE energy môžem povedať, že s nami cvičilo už viac ako 35 000 ľudí zo 146 krajín sveta a stále rastieme. Je to úžasný pocit, že vieme motivovať ľudí k pohybu a že sa aj vďaka nášmu tréningovému programu cítia lepšie." uviedol Jany. 

Foto z redakcie Refresher.sk

Janyho hlavným cieľom je motivovať ľudí k pohybu bez ohľadu na vek, alebo dotrajší vzťah k športu. Držať sa svojich cieľov a postupne ich zdolávať a prekonávať samého seba! Janyho energia, jedinečné tréningy s dobrou hudbou ti dokážu vždy zlepšiť náladu a naštartovať ťa do nového dňa. Počas pracovného týždňa ťa čaká na svojich LIVE hodinách. "Začal som točiť s jedným telefónom vo svojej kuchyni, a dnes mám svoje štúdio a desaťčlenný tím ľudí, ktorí sa starajú o všetko. Od produkcie cez marketing až po výživové poradenstvo." spomína Jany.

Vďaka programu LIVE sa Janymu podarilo od roku 2020 rozhýbať celé Slovensko, ale aj mnohé iné krajiny. Ukázal ľuďom, že cvičiť sa dá aj doma vo svojej obývačke a že to môže byť zábava. Veľkými benefitmi tohto programu sú: ušetrený čas na presun do fitka, k dispozícií viac ako 2 000 rôznych tréningov v archíve a v neposlednom rade cena len 8,90€ mesačne. Denne prostredníctvom LIVE vysielaní s Janym cvičia tisíce ľudí z celého sveta, ktorí patria do komunity LIVE Family, v ktorej sa navzájom podporujeme na ceste zdravého životného štýlu. 

"Zdravý životný štýl je cesta, nie cieľ. A aj tento pohľad ma motivoval k tomu, aby som vytvoril projekt online fitka pod názvom LIVE energy a prizval som doňho skvelých trénerov akými sú: Lea Grančič, Oľga Bartalská, Vierka Ayisi, Zora Czoborová, Attila Végh a množstvo ďalších trénerov, ktorí svojimi jedinečnými tréningami našim členom prinášajú iné pohybové zručnosti. Otvorili sme LIVE štúdio, v ktorom okrem tréningov natáčame aj varenie alebo nahrávame podcasty. Tento rok sme spustili mobilnú aplikáciu, ktorú si môže stiahnuť ktokoľvek úplne zadarmo cez AppStore alebo GooglePlay. Je tu free zóna, aby si ľudia vedeli zacvičiť aj keď nie sú našimi členmi. Samozrejme, je to určené prímárne pre našich členov, ktorí vďaka aplikácií môžu sledovať svoje spálené kalórie, pitný režim alebo stiahnuť si tréning do offline módu na 72-hodín a odcvičiť si tréning kdekoľvek sa práve nachádzajú. Či už v mobilnej aplikácií alebo v samotnom tréningovom programe stále prinášame novinky." povedal Jany. 

Pri pohybe a v komunite ľudí, ktorí radi cvičia, zostane vždy cenný aj osobný kontakt. „Socializovanie sa, tá denná rutina, keď prídete do fitka, máte tam už známych, kamarátov, to nikdy nevymiznie. A myslím si, že je to správne. Ľudia by nemali byť len zavretí doma a cvičiť podľa nejakej aplikácie. Áno, dnes žijeme rýchlu dobu a človek rád mení a skúša. Ale osobný kontakt, alebo dať si high-five po tréningu – to žiadna appka nenahradí. Preto organizujeme rôzne podujatia počas roka, kde si môžeme spolu zacvičiť v športových halách a v rôznych mestách na Slovensku a v Čechách. Som nesmierne šťastný, že sa nám podarilo prejsť od natáčania tréningov cez telefón až po vypredané haly a stále to ľudí baví :-)." doplnil tréner Jany.

Táto cesta prináša pocit spokojnosti so samým sebou.

Pridaj sa k nám a poď tou cestou spolu s nami! Nikdy to nebolo jednoduchšie.

Viac informácii 

 ,,Nepoviem ti, že to bude ľahké, hovorím ti, že to bude stáť za to!"