Tip na letné raňajky

Hrianka s rukolovým pestom, tofu, sušenými paradajkami a olivami

Brucho sa formuje nie len na tréningu, ale najmä v kuchyni.

Nižšie nájdeš tip na zdravé letné raňajky. Priprav si domáce rukolové pesto a vylaď svoju plavkovú formu na maximum. V našich jedálničkoch nájdeš vždy plno výborných jedál, ktoré môžeš kombinovať a ľahko doplniť do svojho bežného stravovania. Nezabúdaj počas letných mesiacov dopĺňať vodu a pitný režim. Naše nové letné tréningy pod názvom SUMMER BODY WORKOUT ti pomôžu cítiť sa dobre vo svojom tele. 

Postup: Ak je to možné, slnečnicové semienka si vopred namočíme vo vode. Rukolu rozmixujeme spolu s vopred namočenými a scedenými slnečnicovými semienkami, lahôdkovým droždím, citrónom, cesnakom, koreninami a olivovým olejom. Podľa potreby pridáme do mixéra aj trochu vody, aby sa nám pesto lepšie rozmixovalo. Hotové rukolové pesto natrieme na hrianku a navrch naukladáme olivy, nakrájané sušené paradajky a nahrubo nastrúhané údené tofu. Dobrú chuť! 

Aké sú to LIVE jedálničky? 

Jedálničky zostavuje naša výživová poradkyňa Alicka, ktorá dbá na výber zdravých potravín, ako aj na samotnú dostupnosť jednotlivých surovín v našich potravinách. Jedlá sú zostavené podľa vašich telesných parametrov, ktoré si zadával/a pri registrácií. Odporúčam preto skontrolovať vo svojom profile tieto údaje, aby si ich mal/a aktuálne pred tým, ako si aktivuješ jedálničky :-) 

Jedálničky obsahujú jednotlivé kategórie jedál (raňajky, desiata, obed, olovrant a večera) sú rozpočítané na celkový počet kalórií za dané jedlo. Pri každom recepte nájdeš aj zoznam potravín, konkrétne množstvo a zároveň aj príslušnú výživovú hodnotu danej potraviny. Pri recepte sú vždy uvedené alergény ako aj celkový počet kalórií, aby si to mal/a jednoduchšie a nemusel/a ste nič počítať. Som zástancom vegánskeho stravovania, preto sú jedlá v našich jedálničkom vegánske. Uvedomujem si ale, že nie každému môže takýto spôsob vyhovovať a preto sme s Alickou spravili kompromis a prinášame aj vegetariánske alternatívy

Prečo si ich aktivovať? 

Ak sa rozhoduješ, či začať s našimi jedálničkami, už teraz som veľmi rád. Si na správnej ceste, ako môžeš svoje výsledky zlepšiť a cítiť sa vo svojom tele ešte lepšie. Chcem ti ale odporúčiť, nevzdávaj sa svojich obľúbených jedál a maj z jedla pôžitok. Odmeň sa po dobrom tréningu, niekedy aj nie úplne zdravou stravou. Aj to patrí k životu. Tu však platí zásada, ak 6 dní ješ zdravo, môžeš 1 deň "zhrešiť". Problém je, ak je toto celé opačne. Rovnako neodporúčam počas "cheat day" zjesť všetko, čo ti skríži cestu. 

Ak zaradíš do svojho bežného stravovania jedlá z našich jedálničkov, bude to pre teba a tvoje telo prirodzenejšia cesta a ja verím, že to bude pre teba rovnako príjemné spestrenie a časom si stále viac budeš voliť zdravšie alternatívy jedál :-) 

Chceš ísť do toho?

Pýtaš sa ako si ich aktivujem, ak už ste členom? Vieš tak urobiť kedykoľvek, v sekcií "pomoc" nájdeš presný postup ako si zmeníš svoj program. 

Ak ešte nie si našim členom a chceš sa ešte len registrovať, ČLENSTVO LIVE+ stojí 11,90 eur na mesiac v rámci ktorého máš prístup k LIVE tréningom, archívu a exkluzívnemu obsahu pre členov + dostaneš na celý mesiac jedálniček zostavený podľa tvojich telesných parametrov od výživovej poradkyne. 

Tak neváhaj a sprav to rozhodnutie už dnes :-) 

Chcem aktivovať členstvo LIVE+