Ranná únava? Zatoč s ňou a cíť sa sviežo po celý deň!

Ak sa ti ráno ťažko vstáva, vyskúšaj tieto rýchle cvičenia a uvidíš aké pozitívne dni ťa čakajú :-)

Sú len dva typy ľudí, ranné vtáčatá alebo nočné sovy. Tí, ktorí ráno vstávajú s ľahkosťou a plní energie, a potom sú tu takí, čo odkladajú budíček do poslednej chvíle a trvá im dlhšie pokým začnú fungovať. Ak patríš do tej druhej skupiny, mám pre teba skvelé riešenie, ktoré bude zo začiatku pre teba ťažšie, ale neskôr budeš viac než spokojná/ý že si to vyskúšal/a. 

Je preukázané, že nie je nič lepšie, než začať svoj deň pohybom. Ak ťa nebaví beh a nevieš si predstaviť, že by si po zobudení navštívila fitko alebo zapla si TV s našim tréningami, nemusíš sa báť. Je tu riešenie práve pre teba. Vyskúšaj zaradiť do svojej rannej rutiny krátke 10 až 15 minútové wake up cvičenia vhodné pre každého kto chce naštartovať svoje telo do nového dňa. Ide o rýchle cvičenia, bez žiadnych pomôcok, ktoré zvládneš odcvičiť ihneď po zobudení. Nie len, že si vďaka nim ponaťahuješ svaly a okamžite zabezpečíš denný prísun pohybu, ale nabijú pozitívnou energiou, z ktorej budeš čerpať po zvyšok dňa. Ver mi, že po pár dňoch sa z toho stane tvoja obľúbená ranná rutina. Tak čo, prekonáš sa a ideš to vyskúšať? 

V našom tréningovom programe sme vytvorili nový program WAKE UP, v ktorom nájdeš tento typ cvičenia. Ak si si ich ešte nevšimla/nevšimol, tak po prihlásení do svojho LIVE účtu ho nájdeš hneď medzi ostatnými programami. Čakajú ťa cvičenia DYNAMIKA, ktoré ťa naštartujú a ty pozitívne začneš svoj deň a MOBILITA, ktoré sú určené pre tých, ktorí potrebujú ráno ponaťahovať, zmobilizovať, rozhýbať sa, aby sa necítili “ztuhnuto”. Lekciami ťa budú viesť naši skúsení tréneri Jany Landl, Oľga Bartalská a Lea Grančič. Vyskúšaj program WAKE UP zaradiť do svojho ranného rituálu a uvidíš, že ti tieto krátke tréningy s nami zmenia tvoje dni. 

Ucelený ranný rituál ti nielen uľahčí zvyšok dňa, ale môže priniesť aj dlhodobé výhody. Je dokázané, že napríklad dodržiavaním tých istých drobných návykov každé ráno dosiahneš pocit úspechu, ktorý ti časom dokáže pomôcť pri stresových situáciách. K tomu aby si bol/a po rannom zobudení efektívnejši/a, ti pomôže keď po prebudení vypiješ vlažnú vodu s citrónom, dopraješ si aktívny (aj keď len krátky) pohyb a naplánuješ si, čo ťa počas daného dňa čaká. Táto rutina ti nezaberie viac ako 30 minút času, tak to vyskúšaj počas najbližšieho mesiaca :-) 

 

Ukážka k tréningovému programu WAKE UP nájdeš nižšie vo videu. Viac o tomto programe si môžeš prečítať priamo TU https://www.LiveEnergy.sk/program-wake-up