Najlepšie cviky so sliderom

Aj ty by si chcel/a niečo nové vyskúšať vo svojom tréningu? Vyskúšaj pomôcku slider a jednotlivé cviky od Janyho.

Nerada/nerád tráviš čas v preplnených posilňovniach či fitness centrách, alebo si našla čaro v tréningu na doma ale chcel/a by si vyskúšať niečo nové? V našom tréningovom programe LIVE ENERGY sa snažíme stále prichádzať s novinkami, aby tréningy neboli jednotvárne a stále bavili našich členov #LiveFamily. Pomôcka na cvičenie Core Sliders je skvelou novinkou, ktorá ti vylepší a zefektívni domáci tréning!
 

Inovatívna fitness pomôcka "core sliders" alebo takzvané šmykové podložky patria k ideálnym pomôckam na spevnenie a vypracovanie svalov brucha, chrbta, ramien, rúk, nôh aj sedacích svalov. Princíp cvičenia so šmykovými podložkami spočíva v posúvaní rúk a nôh po podlahe, pričom šmykové podložky vytvárajú odpor proti podlahe a tým je cvičenie o to intenzívnejšie a zároveň efektívnejšie. Naše Core sliders sú cenovo dostupné, kvalitne spracované a v ikonickej čiernej farbe s nápisom "Keď nevládzeš, pridaj!". Ak ešte nepoznáš túto pomôcku, nižšie nájdeš set cvikov, vďaka ktorej si pomerne rýchlo precvicíš celé telo. Pomôcky radi používame aj v rámci našich LiveEnergy tréningoch, či už na zefektívnenie tréningu s vlastnou váhou alebo pre spestrenie. Ďalšími obľúbenými pomôckami sú expandery a švihadlo. 

Najlepšie fullbody cviky s Core sliders 

Cviky s touto šikovnou a malou fitnes pomôckou ti vylepší tvoj domáci tréning. Pozor však pri tomto ako aj iných cvikoch je dôležitá skôr správnosť prevedenia daného cviku než rýchlosť/počet opakovaní. Vo videu nižšie nájdeš set cvikov, pri ktorých s pomocou šmykových podložiek Core Sliders precvičíš celé telo. Zopakuj všetky cviky 5 krát a máš rýchly #fullbody tréning. Verím, že si už namotivovaná/ý si ísť zacvičiť tento tréning. Teraz všetko čo potrebuješ sú len Core sliders a chuť si zacvičiť. Tak ideme na to? :-) 

 
  • 30 sec. slide slide 
  • 30 sec. slide back
  • 30 sec. slide plank 
  • 30 sec. clambing 
  • 30 sec. push up 

Tento set cvikov si zopakuj 5 krát. Verím, že sa ti tréning páči. Ak ti chýba táto športová pomôcka, a v tvojom domácom vybavení chýba, odporúčam ti naše LIVE ENERGY Core sliders. Nájdeš ich na našom e-shope https://shop.janylandl.sk/sliders/

 

Viac motivácie, cvičení, rád a tipov do kuchyne a veľa ďalšieho nájdeš v našom tréningovom programe LIVE ENERGY. Ak ešte nie si našim členom a chceš začať, stačí, ak si vyberieš program, ktorý ti bude vyhovovať. 

Chcem vedieť viac