Občianske združenie MY SME LIVE vzniklo ako súčasť projektu live online tréningového programu pod vedením Janyho Landla. Neustále sa rozrastajúca komunita cvičiacich ľudí najviac oslovila dievčatá a ženy, ktoré často túžia po zmene. Preto sme sa rozhodli, že prostredníctvom nášho občianskeho združenia strategicky podporíme práve tie ženy, ktoré zostali na výchovu a starostlivosť o svoje deti samé a často im žiaľ nezostáva čas pre seba. Za statusom slobodnej matky sa často skrýva silná žena, ktorá stratila v partnerovi oporu a musí sa spoliehať sama na seba. A to rozhodne nie je ľahká cesta. Pracuje, plní všetky finančné záväzky, stará sa o domácnosť a o množstvo iných povinností.

 Slobodná mamička si zaslúži úctu, za všetko čo robí pre svoje dieťa. A to rozhodne nie je málo. My si želáme, aby mala čas a prostriedky k tomu, aby robila i niečo sama pre seba.

V našej komunite LIVE FAMILY, ktorej členovia sa navzájom silne podporujú a motivujú, sme sa stretli s mnohými silnými príbehmi. Vďaka našim partnerom môžeme finančne i materiálne podporiť každý mesiac niekoľko rodín a pozitívne tak ovplyvniť ľudské osudy . V marci 2021 bol presne rok, čo sme vytvorili náš online tréningový program. Ako formu vďaky sme usporiadali Benefičný Live Workout #1  dostupný zdarma na našich online platformách. Spojili sme sily so známymi slovenskými interpretmi a Nadáciou Markíza. Viac ako 30 000 vzhliadnutí a vyše 7 000 € vyzbieraných za pár dní nám ukázalo našu silu a veľmi inšpirovalo pomáhať ďalej.

Krátko na to vzniklo Občianske združenie MY SME LIVE aj v Českej republike. V septembri 2021 sme usporiadali Benefičný Live Workout #2 a vyzbierané peniaze venovali na pomoc slovenským i českým rodinám v núdzi.  

Každý mesiac venujeme niekoľkým rodinám náš celoročný Live tréningový program, finančnú pomoc od nášho hlavného partnera PEPCO SLOVENSKO a PEPCO ČESKÁ REPUBLIKA, a tiež pomoc v podobe štedrých materiálnych balíčkov od našich partnerov. 

V roku 2021 sme na Slovensku pomohli už 60 rodinám, v Čechách 50 rodinám. Prerozdelili sme viac ako 25 000 eur, ktoré rodiny využili na nákup potravín, zdravotných pomôcok, rehabilitácií, liekov, bytové rekonštrukcie, úhrady nájmov a energií.

Dostávať je krásne, ale darovať nás obohacuje oveľa viac!

 

Jany Landl
 

 

Pomohli sme týmto rodinám


 

ĎAKUJEME ZA PODPORU NAŠIM PARTNEROMPOZRITE SI AFTERMOVIE Z NAŠICH BENEFIČNÝCH LIVE WORKOUTOV
 

Benefičný LIVE Workout #1

 

 

Benefičný LIVE Workout #2