LIVE premena Zuzka (-20kg)

"Tréningy ma bavia každým dňom viac a viac. Neviem si predstaviť, že by som mala deň bez Janyho tréningu."

 

Zuzka, predovšetkým gratulujeme v mene celého našeho tímu k tvojej úžasnej premene. Cvičíš s nami už 2 roky a podarilo sa ti postune schudnúť úžasných 20 kíl a zaradiť šport do každodenného života. Keď tu je ešte niekto kto váha či do toho ísť, nasledujúci článok so Zuzkou ťa veríme presvedčí, aby si vykročil/a tou správnou nohou za svojím novým, zdravším ja. 

Aká bola tvoja cesta, cvičila si aj pred Janym? 

Áno pred tehotenstvo som chodila behávať a občas som chodila do fitka. Po pôrode som sa snažila cvičiť doma. Hľadala som rôzne programy na cvičenie, dokonca som skúšala aj rôzne prášky a tabletky pri redukcii svojej váhy, ale nič mi nevyhovovalo až som jedného dňa objavila Janyho a jeho tréningový program LIVE. K cvičeniu som si však ponechala zvyk, že si trikrát do roka robím Detox Clean 9 od Forever a stále chodím behávať. 

Okrem cvičenia si sa rozhodla aj pre úpravu svojho jedálnička. Mala si k dispozícií aj náš LIVE+ jedálniček? 

Ak sa chcete cítiť lepšie, tak musíte okrem športu upraviť aj to, čo jete. Či už sa snažíte schudnúť 20 kíl, alebo len 5 kíl a spevniť svoje svaly, je veľmi dôležitá práve strava v kombinácií s pravidelným cvičením. U mňa to bolo jednoznačne, že som začala jesť pravidelne a podstatne zdravšie. Do svojho jedálničku som zaradila raňajky, ktoré sa skladajú najčastejšie z ovsenej, alebo ryžovej kaše s ovocím a proteínom. A čo si ja myslím že najdôležitejšie alebo najhlavnejšie pre mňa bolo vyradiť zo svojho jedálnička múku a pečivo. Sladkosti som nahradila zdravšou formou proteínových tyčiniek a podobne. Mala som zo začiatku k dispozícií aj LIVE+ jedálniček, ktorý mi ukázal potraviny, ktoré som predtým jedla veľmi málo. Išlo najmä o strukoviny a rôzne typy zelenín. Neskôr som si zvykla variť zdravšie a dnes už jedálniček nepotrebujem. 

Zuzka a čo bolo to, čo ťa motivovalo zaregistrovať sa do online tréningového programu LIVE a vyskúšať tak tréning s Janym? 

Mojou motiváciou bolo hlavne zmeniť niečo vo svojom živote a hlavne môj výzor. Chcela som sa zdravšie cítiť kvôli sebe no aj kvôli dcére, aby mala vo mne vzor. Deťom vždy chceme dať to najlepšie čo vieme, a preto ak im vieme dať pozitívny vzor, je to to najlepšie, čo môžete spraviť. Celkovo môžem povedať, že Janyho tréningy mi zmenili život natoľko, že nielenže sa cítim fyzicky lepšie, no cítim sa aj po psychickej stránke omnoho lepšie. Na začiatku som mala 75 kíl a podarillo sa mi prísť na moju vysnívanú váhu 50-52 kíl. Jany nie je len môj tréner, ale aj motivátor. Dodal mi veľa energie a sebavedomie za čo som zo srdca  ďakujem.

Ako ti vyhovuje cvičiť doma pred TV obrazovkou? 

Čo sa týka cvičenia doma, určite je to pre mňa vyhovujúce z pohľadu toho, že som mamička a môže byť malá kľudne pri mne. Keď si však spomeniem na svoje začiatky, bol to veľmi pozitívny fakt vzhľadom na to, že som sa nemusla báť kto ma vidí a nemusela som sa pred nikým hanbiť. Čo je veľkou výhodou je samozrejme aj finačná a časová sloboda. Za mesiac zaplatiť len 6,90€ a cvičiť kedykoľvek ma napadne je super a zároveň motivujúce. Nemusím sa nikam presúvať, nemusím pozerať kedy mi začína nejaké skupinové cvičenie a chodiť len v tých stanovených časoch. Tu len zapnem televízor a cvičím. 

 

Si súčasťou našej LIVE FAMILY už skoro 2 roky. Janyho tréningy ťa stále bavia, neomrzeli ťa? Ako sa ti zmenil život po tom, ako si zaradila pravidelné športovanie do svojho harmonogramu? 

Popravde ma Janyho tréningy bavia každým dňom viac a viac. Neviem si už predstaviť, že by som mala deň bez live tréningu. Každý deň sa teším na jeho tréningy, sú zábavné a hlavne každý deň iné a zaujímavé. Priznám sa, že si pri cvičení aj veľa krát ponadávam, ale vtedy si poviem čo nám náš tréner hovorí, "Keď nevládzeš? Pridaj!" a ja teda pridám a cítim sa po tréningu super. Cvičenie a behanie, alebo celkovo šport mi dal to, že vidím samu seba inak. Som určite sebavedomejšia, viac vládzem a mám väčšiu chuť a energiu do života. Vidím že som vzbudila aj záujem vo svojom okolí, lebo častokrát sa ma ľudia pýtajú, ako sa mi to podarilo. Hlavne tí, čo ma poznajú dlhšie. Veľakrát mi aj povedia, že ich motivujem a obdivujú ma a to ma veľmi teší. 

Čo by si odporúčila babám, prečo by mali cvičiť spolu s nami? 

Cvičenie s Janym by som odporúčila hlavne preto, že tréningy sú kvalitné a zároveň musím povedať že aj namáhavé, ale najmä veľmi motivujúce. Keď sa už cítite úplne na dne, tak práve Jany je ten dôvod, prečo sa vám chce pokračovať ďalej. Zodvihne vám sebavedomie, podporí vás, a aj cez tú obrazovku máte pocit, ako keby sa rozprával priamo s vami a videl vám do duše. To, že to je cvičenie na doma a máte k tomu kedykoľvek prístup, za tak nízku cenu, je tiež veľmi super benefit. Tak neváhajte a poďte do toho, stojí to za tú drinu a zároveň si užijete veľa zábavy. 

 

Ak ešte stále uvažuješ či do toho ísť, alebo to odkladáš na pondelok, nový mesiac alebo nový rok. Poď a pridaj sa do LIVE FAMILY Janyho Landla práve teraz. Navzájom sa motivujeme, cvičíme a užívame si túto spoločnú jazdu a výsledky uvidíš práve v ten "pondelok", od ktorého si chcel/a vždy len začať :-)

 Pridaj sa!