Janka - víťazka jarnej LIVE PREMENY

"Dovoľ si žiť život podľa svojich predstáv aj po deťoch, pretože život sa materstvom nekončí."

Janka je milovníčkou behu, cvičenia, hôr, matka troch detí a hlavne žena, ktorá si dovolila žiť život podľa svojich predstáv aj po deťoch, pretože život sa materstvom nekončí. Janka je našou víťazkou jarnej LIVE PREMENY 2023, ktorá získala hlavnú výhru 1 000 eur od Janyho a víkendový pobyt od TMR hotels na Slovensku. Prečítaj si jej cestu a motivujme sa navzájim. ⤵️

Čo ťa motivovalo k tvojej premene a vytúženej postave? Absolvovala si už iné výzvy/premeny, či už u nás alebo niekde inde?

Po treťom pôrode a mojej chorobe bolo moje telo vo veľmi zlom stave a vtedy som si povedala, že treba niečo zmeniť. Motivovali ma hlavne moje deti. Chcela som aby videli mamu, ktorá keď niečo chce tak to aj dosiahne. Som členom #LiveFamily od začiatku a absolvovala som všetky premeny ale až v tejto som sa stala víťazkou. 

 

Ktoré cvičenie v online tréningovom programe LIVE ENERGY počas Live Premeny ťa bavilo najviac? 

Sú to jednoznačne Janyho tréningy pod názvom BodyFight, pri ktorých idem síce veľa krát na dno svojich síl ale na druhej strane ma dokážu najviac povzbudiť a spraviť krajší deň. Obľúbila som si aj cvičenia s Luckou Mokráňovou, 30-minútové rýchle cvičenia zamerané na problematické partie a čo naozaj odporúčam sú meditácie s Vierkou Ayisi. Úžasný oddych. 

Čo ti priniesla premena okrem úbytku kíl? Verila si, že môžeš vyhrať túto Live Premenu? 

Myslím, že táto premena mi priniesla nový život a myslenie. Vždy budem spomínať na túto cestu s láskou aj keď to bolo veľmi ťažké. Schudla som od začiatku už 25kg a ešte určite nekončím. Nadobudla som jednoznačne sebavedomie, pretože nie je nič silnejšie ako žena, ktorá sa nevzdáva. A či som verila v seba a výhru? Je to môj splnený sen. Ešte týždeň som tomu neverila. Boli to neopísateľné chvíle ktoré prajem zažiť každému kto tvrdo maká a ide si za svojím. 

Ak by si mohla niečo odporúčť niekomu, kto ešte rozmýšľa či sa pripojí do LiveFamily,  čo by to bolo?

Jednoznačne ísť do toho, LiveFamily je naozaj rodina. Ja som to nikdy neoľutovala a myslím, že cvičiť s "topkou na Slovensku", ktorá je dostupná pre každého v pohodlí svojej obývačky sa neodmieta, a tak budete neskôr aj vyzerať. :-) Viem, že je ťažké začať, ale všetko raz začať musí aj keď malým krokom. Nemusíte mať všetko značkové. Ja som cvičila doma v starých veciach, začala som dokonca aj behávať v starých teniskách. Neskôr si tie pekné nové veci na športovanie doprajete, verte mi :-) Veľa ľudí sa mi smialo a spochybňovalo moje odhodlanie. Samozrejme, mala som svoje krízy, bez nich to verím že ani nejde, ale práve vtedy nájdete v sebe tú silu (ktorú určite v sebe máte) a prekonáte sa! Budete silnejší a odhodlanejší. Život nie je dokonalý, ani ten môj a musela som. veľa krát bojovať. Najdôležitejšia vec, ktorú by som vám chcela odovzdať je, že disciplína je tá, ktorá ťa dostane tam, kde motivácia nie. 

 

Janke zo srdca gratulujeme a držíme palce, aby vo svojom zdravom životnom štýle stále pokračovala a cítila sa tak dobre ako teraz. Ak ešte stále uvažuješ či do toho ísť, alebo to odkladáš na pondelok, nový mesiac alebo nový rok. Poď a pridaj sa do LIVE FAMILY Janyho Landla práve teraz. Navzájom sa motivujeme, cvičíme a užívame si túto spoločnú jazdu a výsledky uvidíš práve v ten "pondelok", od ktorého si chcel/a vždy len začať :-)

 Pridaj sa!