CHRISTMAS ADVENT WORKOUT

December v našom tréningovom programe bude plný prekvapení.

December, najkrajší mesiac v roku sa blíži a my sme si v rámci našeho tréningového programu LIVE ENERGY vymysleli špeciálny adventný kalendár. A pretože advent nemusí byť len o sladkostiach a čokoláde, pripravili sme si pre našich členov CHRISTMAS ADVENT WORKOUT, počas ktorého bude každý deň na teba čakať nový tréning. Ako to už býva zvykom, aj v tomto adventnom kalendári bude na teba čakať prekvapenie, nikdy nebudeš vedieť čo ťa bude čakať. Bude to Janyho intenzívny tréning, alebo to bude tanečná zumba hodina, prípadne oddychová meditácia? Buď našim členom a uži si tento netradičný advent spolu s nami :-)

Počas posledného mesiaca v roku si užiješ tréningy s našimi LIVE ENERGY trénermi, hosťami a najznámejšími slovenskými trénermi a ich tréningami. Okrem cvičenia sa ale môžeš tešiť aj na zaujímavé sprievodné bonusy, napríklad podcasty alebo varenia a nebude chýbať ani špeciálny mikulášsky, vianočný ako aj silvestrovský workout. 

A kedže Vianoce sú sviatky o štedrosti a rozdávaní, rozhodli sme sa pripraviť aj hádanku pre tých, ktorí s nami budú cvičiť každý deň. Bude na teba čakať počas tréningu vždy slovná indícia, ktorá ti na konci adventného obdobia vytvorí jeden motivačný citát. Ak uhádneš našu hádanku a pošleš email s odpoveďou na jany@janylandl.sk s predmetom VIANOCE, budeš môcť vyhrať balíček LIVE ENERGY v hodnote 500 eur. Už sa aj ty tešíš na 1. decembra tak ako my? :-)

Pozor, toto ale nebude všetko, čo na teba bude čakať počas decembra. Tak nás nezabudni sledovať na sociálnych sieťach Facebook a Instagram a čoskoro sa dozvieš viac. Prajeme ti krásny predvianočný čas a prosím ťa, hlavne sa nestresuj a užívaj si každý deň. Vidíme sa na tréningu. 

 

 Chcem sa zaregistrovať  

 

Ak by si chcel/a prísť a užiť si vianočnú atmosféru, pozývam ťa 9. decembra do Bratislavi na našu vianočnú párty. Všetky info nájdeš TU