Cesta za svojím lepším ja

Prečítaj si článok a inšpiruj sa Patrikom a jeho cieľom vyzerať dobre a cítiť sa silnejšie. Uvidíš dôkaz, že číslo na váhe nie je rozhodujúce.

Patrik má len 30 rokov a dal si za cieľ vyzerať do svojej svadby spolu so svojou snúbenicou v tej najlepšej forme. Schudol len 2 kilá, ale posúďte sami aký výrazný rozdiel nastal, keď sa tuk premení na svaly. Patrik získal v našej jesennej LIVE PREMENE 2023, automobil Jaguár od TOP Auto premium na víkend s plnou nádržou a ročné predplatné časopisu od News and media holding. Prečítaj si jeho cestu za svojím lepším a zdravším ja a poď prekonať samého seba, pretože nič nie je nemožné. ⤵️ 

Náš online tréningový program nie je jediná dostupná možnosť, aj napriek tomu si sa stal súčasťou LIVE Family. Prečo si sa rozhodol práve pre nás a aký máš názor na cvičenie doma, v obývačke?

Pre cvičenie s Janym som sa rozhodol, keď sme si s priateľkou určili dátum svadby a potreboval som dovtedy aspoň trochu schudnúť. Spolu sme sa rozhodli skúsiť začať cvičiť doma s Janym. Manželka cvičieva s Vami už viac ako 2 roky, takže som Vás dlhšie evidoval, ale pre mňa bol práve ten dátum svadby najväčší moment, kedy sa k nej pridám a pôjdeme za zmenou spoločne. Cvičenie doma v obývačke mi veľmi vyhovuje, nakoľko pri dvoch malých deťoch sa nedá chodiť každý deň do posilky a zároveň mesačné členstvo je tak nízke, že to človek ani necíti. Keď si človek nakúpi činky, expander, švihadlo tak sa dá makať poriadne aj v pohodlí domova a dosiahnuť viditeľné výsledky aj za pomerne krátky čas (u mňa to bolo aktuálne len za 12 týždňov).

Čo bolo tvojím cieľom v rámci LIVE premeny? Splnil si si to, čo si si stanovil?

Do premeny má prihlásila moja manželka, keďže som chcel už dlhšie schudnúť, ale chýbala mi motivácia, aby som tento svoj cieľ uskutočnil. Odfotila ma a nahrala fotky do profilu a ja som začal cvičiť. Podarilo sa mi počas premeny schudnúť síce len 2 kilá na váhe, tuk sa cvičením a úpravou stravy premenil na svaly. Nie som ešte úplne spokojný a chcem naďalej na sebe pracovať. Dodali ste mi dávku motivácie a chuť nevzdávať sa. Už za tak krátky čas sú viditeľné výsledky a človek už vie, že všetko je možné, keď má plán a ide si za svojím cieľom.

Čomu vďačíš za úspešné ukončenie jesennej LIVE premeny?

Bolo to predovšetkým moje odhodlanie cítiť sa lepšie, ako aj moja drahá manželka, s ktorou sme často spoločne cvičievali. Určite tomuto výsledku prispela aj zmena v mojom jedálničku. Stravu som si upravil podľa rôznych odporúčaní - viac zdravých jedál a menej "prehreškov", navýšil som príjem bielkovín a tiež som si začal dávať pozor, čo mám na tanieri, a čo dodá môjmu telu.

Ako výhru si získal od partnera TOP Auto Premium, Jaguár na víkend. Využil si už svoju výhru? 

Výhra ma ako muža samozrejme veľmi potešila, čakám už len na krajšie počasie, aby sme si naplánovali víkend s týmto autom niekde mimo mesta. :-) Avšak, najviac ma potešilo umiestnenie v TOP10, pretože účasníkov bolo viac ako 800 a je to krásne zadosťučinenie, že človek, keď niečo robí s nasadením dosahuje aj výsledky a ženie ho to vpred. Takže okrem dobrého pocitu so samého seba je tu aj hmotná odmena, čo je super bonus. Dokonca sme sa jedného dňa pred vyhlásením víťazov náhodne v jednej reštaurácií stretli aj s Janym, chvíľu sme sa rozprávali a spravili si spoločnú fotku. Bolo to veľmi príjemné stretnutie a už vtedy mi manželka povedala, že si myslí, že by som mohol byť medzi víťazmi, pretože bol to paradoxne Jany, ktorý ma spoznal ako prvý :-) ja som tomu neveril, pokým neprišlo oficiálne vyhlásenie.

Ktoré cvičenie v online tréningovom programe LIVE energy ťa bavilo najviac? Pokračuješ s nami cvičiť aj naďalej?

Veľmi som si obľúbil všetky cvičenia s Janym. Najviac má bavili a teda aj bavia silové tréningy - Body Pump - a tabatové tréningy zamerané na kondičku. Určite s Vami pokračujem ďalej, a odporúčam tento tréningový program vyskúšať každému, kto chce vo svojom živote pocítiť zmenu. Počas premeny som cvičieval každý deň okrem víkendu. Keď mi náhodou niečo do toho prišlo, tak mi to začalo chýbať a tešil som sa, ako si opät zapnem tréning. :-) Šport je veľmi návykový a keď ho viete vykonávať doma, nemusíte nikam odchádzať od rodiny, a zároveň ste aj dobrým vzorom pre svoje deti a ukazujete, že byť aktívny a vitálny je super, tak to je pre všetkých win-win. 

Ak by si mohol niečo odporučiť niekomu, kto ešte len rozmýšľa, či sa zapojí do LIVE Family, čo by to bolo?

Čo by som odporučil? Ja som vďačný síce svojej manželke, že som začal s Vami cvičiť, takže ten prvý registračný krok na webe som preskočil. Ale čo by som dnes mohol odkázať niekomu kto sa len rozhoduje, bolo by to jednoznačne "nerozmýšľaj, ale konaj!". Začni už dnes a nehľadaj výhovorky. Zabudni na časté váženie a robenie si starostí, že číslo na váhe stagnuje, prípadne ide aj hore. Vyhlásenie, že muž má cvičiť len v posilke a nie doma, keď chce výsledky, nie je pravdivé tvrdenie. Dôležité je to ako sa cítiš po tréningu, po mesiaci aktívneho cvičenia, a uvidíš, že aj výsledky sa dostavia. Tréningový program je finačne veľmi dostupný pre každého a zároveň si tam každý nájde to, čo ho bude baviť - či už tréneri alebo rôzne druhy tréningov a plný archív cvičení. 

 

Patrikovi zo srdca gratulujeme s celým naším tímom a držíme palce, aby vo svojom zdravom životnom štýle pokračoval spolu so svojou rodinou, a cítili sa tak dobre ako práve teraz. Ak ešte stále uvažuješ, či do toho ísť, alebo to odkladáš na pondelok, nový mesiac alebo nový rok, tak klikni nižšie a zaregistruj sa do LIVE FAMILY len za 8,90€ mesačne! Navzájom sa motivujme, cvičme a užívajme si túto spoločnú jazdu a výsledky uvidíš práve v ten "pondelok", od ktorého si chcel/a vždy len začať :-)

 Pridaj sa!