Týždenný LIVE detox

Očistný týždeň podľa Janyho na teba čaká

 

Je tu jar a s ňou prichádza aj náš očistný týždeň, počas ktorého naštartuješ svoj zdravý životný štýl. 

Tento týždeň je určený pre každého, kto chce spraviť pre svoje zdravie niečo viac. Odporúčam ho našim členom LIVE FAMILY a aj tebe v tomto období absolvovať, aby ste sa cítili lepšie a najmä vás to odlahčí od stravy, ktorú ste prijímali počas posledného obdobbia. Pozor, detox nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. V tomto období by si mali ženy dopriať prísun kvalitných a zdravých potravín plných na vitamíny. 

Čo to detoxikácia vlastne znamená?

V prvom rade, detox nie je diéta a počas očisty nesmiete hladovať. Nie je až tak dôležité koľko toho jete, ale čo priíjimate. Detoxikácia je proces, ako telo zbaviť toxínov a usadených škodlivín. Prečistí sa najmä pečeň, obličky a črevá, ktoré majú za následok zvýšenie obranyschopnosti. Vedie to tiež aj k naštartovaniu zdravého životného štýlu. Okrem tohto detoxikačného týždňa je dôležité zaradiť aj pohybové aktivity a nezabúdať na pitný režim. Správna detoxikácia organizmu často odstraňuje príčiny rôznych ochorení

Kedy telo potrebuje očistu?

Telo nám dáva najavo viaceré signály kedy potrebujeme prečistiť náš organizmus. Sú to napríklad: 

- únava po zobudení 
- oslabená imunita
- spomalený metabolizmus
- kožné problémy 
- tráviace problémy
- tmavé kruhy pod očami

Čo sa bude diať s tvojím telom?

Počas nasledujúceho týždňa sa ti krásne prečistí celý tráviaci systém, telo si oddýchne a prečistí sa ti aj hlava. Zároveň do seba dostaneš veľké množstvo vitamínov, minerálov, stopových prvkov, vlákniny, antioxidantov a samých "dobrých" vecí. Na konci sa ti naštartuje organizmus, bude sa ti lahšie "žiť" a pocítiš to aj na úbytku hmotnosti. Toto je však začiatok na ceste za svojím zdravším ja. Neboj sa uvedeného množstva. Ak by si to však potreboval/a, môžeš upraviť uvedené množstvá. Dôležité je myslieť na to aby si nepociťoval/a hlad a cítil/a sa dobre. Tento jedálniček je zostavený našou výživovou poradkyňou Alicou Andrášikovou tak, aby ste necítili hlad a vaše telo zároveň dostalo všetky potrebné živiny. 

Verím, že si pripravená - pripravený a môžeme ísť spoločne na to! 

Očistný jedálniček si môžeš stiahnuť tu (.pdf formát).

Pridáš sa ku nám do tejto LIVE Family a začneš si už teraz osvojovať zdravý životný štýl?

Len za 6,90€ mesačne na teba čakajú 2 tréningy denne s rôznou intenzitou a okrem mňa sa môžeš tešiť aj na ďalších trénerov. 

IDEM DO TOHO