Ako zostať fit aj na dovolenke?

Tu nájdeš návod ako nepribrať na dovolenke, aj keď máš all inclusive.

Leto je tu. Ide sa na dovolenku!

Oficiálne leto a čas dovoleniek je už tu! Tak ako každý rok sa na toto obdobie mnohí z nás tešia, či už ideme oddychovať k moru, na hory, alebo do rôznych častí nášho Slovenska. Je jedno kde sme, hlavné je, aby sme si oddýchli. Celý rok sme na sebe makali, aby sme videli vytúžené výsledky na fotkách z letných dovoleniek, tak si to uži a nestresuj sa. Nižšie ti dám 5 rád, ako na to počas dovolenky. Nech sa cítiš stále fit.

👉 jedz dostatok bielkovín a čerstvej zeleniny,

👉 dodržuj pitný režim

👉 buď aktívna/y - choď na prechádzky, dopraj si ranný beh, plávaj, 

👉 dopraj si 30 minútový workout - s online tréningovým programom LIVE vieš cvičiť kedykoľvek a okdiaľkoľvek, 

👉 alebo navštív hotelové fitko

Ak tieto body dodržíš, ja viem, že aj napriek tomu, že si na dovolenke all inclusive, neprídeš s pár kilami navyše 😉  

Niekedy nám na dovolenke chýba motivácia, alebo to, že jednoducho nevieme, čo robiť, alebo naopak čo nie je správne. Najväčšia chyba na dovolenke all inclusive stravovania je tá, že chceme ochutnať všetko a jeme príliš veľké množstvá. 

Vieš čo je základ na all inclusive dovolenke? 

Vybrať si malý tanier a vyskladať si jedlá a potraviny tak, aby to bolo vyvážené. Prílohu k jedlu vyberaj podľa uváženia, ale nezabudni na bielkoviny a čerstvú zeleninu. Je v poriadku, ak si dopraješ na obed aj nezdravšie jedlo, ak máš naň chuť. Zároveň ho však vyváž zdravšou večerou a raňajkami 😊 Počas dňa nezabudni na pohyb, pravidelné plávanie, prechádzky, alebo pol hodinkový workout. Ak si zvyknutá/ý doma na proteínový nápoj, tak si ho vezmi so sebou a daj si svoju dávku aj na dovolenke. Je veľmi dôležité dostať výživu pre svoje svaly. 

Máš stratu motivácie na dovoleneke a veľkú chuť "nič nerobiť"? 

Pozor na skryté nástrahy v alkohole, sladkých koktejloch a zbytočne kalorických dezertoch. Prísun vyššieho cukru spôsobuje, že sa cítiš viac unavený a nič sa ti nechce. Si na dovolenke, tak ju neprespi a neprelež. Uži si ten čas svieži a fit. Choď na výlety, spoznávaj novú kultúru, buď aktívny a uvidíš, že z takejto dovolenky budeš mať viac pekných spomienok a chvíľ. Ak nechceš stratiť motiváciu na cvičenie a vypadnúť zo svojho režimu, tak si ma vezmi na dovolenku so sebou 😉 

Výhodou online tréningového programu LIVE je, že svojho trénera a tréningy máš kedykoľvek k dispozícií. Zapni si svoj obľúbený tréning na pláži, pri bazéne alebo dokonca na svojej izbe, či balkóne. Keď začneš deň tréningom, budeš mať ho mať o to krajší. Ak nie si ešte členom, je to veľmi jednoduché. Stačí ti zaregistrovať sa a len za 7,90€ mesačne dostaneš prístup k tréningovým videám, ktoré pridávam každý deň. Počas každého týždňa precvičíš celé telo kardio tréningami, ale aj tými silovými na jednotlivé partie svojho tela. 

 

A teraz už poď cvičiť. Čakám ťa na tréningu 😉 

Chcem začať