Žofia Dubravíková

Viacnásobne certifikovaná lektorka v oblasti fyziologického omladzovania tváre a tela. Prešla viacerými zahraničnými školami a akadémiami, ktoré sa venujú prirodzeným technikám omladenia, kam sa radia rôzne cviky, masážne a hmatové techniky, akupunktúra ale aj bankovanie, estetické tejpovanie, či práca s masážnym kameňom guasha.

„Naša mladosť a krása je v našich vlastných rukách“

Viacnásobne certifikovaná lektorka v oblasti fyziologického omladzovania tváre a tela.  Prešla viacerými zahraničnými školami a akadémiami, ktoré sa venujú prirodzeným technikám omladenia, kam sa radia rôzne cviky, masážne a hmatové techniky, akupunktúra ale aj bankovanie, estetické tejpovanie, či práca s masážnym kameňom guasha.

Žofia svoje znalosti s láskou a nadšením šíri ďalej a pomáha tak najmä (ale nielen) ženám, cítiť sa lepšie a spokojnejšie samé so sebou. Je to práve jej energia, priateľský a zároveň odborný prejav, ktorý Ťa do sveta prirodzených techník omladenia priam vtiahne. 
Zastáva názor, že omladenie tváre nezávisi len od toho, koľko minút denne sa jej povenujeme, ale je to podmienené našim celkovým životným štýlom - čo jeme a pijeme, ako sa hýbeme a spíme a v neposlednom rade, ako o sebe  zmýšlame.

Viac o cvičeniach so Žofkou TU