Výzva s ktorou si užiješ leto naplno a bez výčitiek!

Zaži cvičenia z rôznych miest na Slovensku a Čechách a získaj pobyt pre 2 osoby na našom LIVE energy campe v Tatrách!

Leto. Pre niekoho čas dovoleniek, čas oddychu a relaxu, pre niekoho naopak priestor na zmeny, doriešenie a dokončenie vecí, ktoré sme počas školského roka nestihli. Súhlasíš s názorom, že už počas leta sa neoplatí chudnúť, lebo máš rozbitý režim, nestíhaš sa venovať cvičeniu a už si plavky musíš obliecť tak či tak? Tak potom práve pre teba je tento článok! 


Každý leto trávime inak - pri vode, na horách, spoznávaním nových krásnych miest a cestovaním, či prácou vo svojej záhrade. Určite sa ale zhodneme, že ak si nastúpil/a do vkaku “pravidelná pohybová aktivita” a ďaľšia zastávka je “udržanie dosiahnutých zmien a úspechov”, nemôžeš z tohoto vlaku počas leta vystúpiť. Len málo ľudí sa rozhodne chudnúť alebo na sebe pracovať počas leta. Sprav ale presný opak, objav v tomto období novú motiváciu a chuť. Leto je ideálny čas na všetko, čo si chceme užiť, čoho chceme prežiť a zažiť viac. Dni sú dlhé, rána a večery teplé, všetko je svieže, farebné, energické. Leto je slnko a slnko je energia! Tak si poď užiť toto leto spolu s nami :-)

Naše tréningy, s ktorými majú ľudia výborné výsledky sú tu pre každého. Ak si makal/a a chceš udržať svoju novú formu, alebo ak by si chcel/a odstrániť posledné nedostatky sme tu pre teba. Nezabúdame ani na začiatočníkov, v našom tréningovom programe From zero to hero sú 30 minútové cvičenie vhodné pre začiatočníkov s ktorými si osvojíš pohyb a tvoja kondička sa naštartuje! 

Výhody prečo cvičiť v letnom období

  1. Čerstvosť potravín - zelenina a ovocie chutia vždy najlepšie v letnom období. Či už si ich vieš dopestovať na svojich záhradkách, alebo navštevuješ trhy, alebo nakupuješ v potravinách. Ak vo svojom stravovaní obmedzíš klasické prílohy ako napríklad: zemiaky, ryžu, cestoviny a nahradíš ich čerstvou zeleninou poliatou s olivovým olejom, jednoduchšie schudneš. Zároveň budeš vedieť, že robíš správnu vec pre svoje telo a zdravie. 
  2. Pitný režim - v tomto odbobí jednoduchšie prijímame viac tekutín, pretože viac pociťujeme smäd a máme väčšiu potrebu dodávať svojmu telu tekutiny. Pozor, ak nastúpia horúce dni potrebujeme prijímať aj viac vody. Uprednostni čistú vodu pred sladkými sirupmi, spestri si pitie vody s plátkom citróna alebo s lístkami čerstvej mäty. Dôležitá je aj pravidelnosť, takže piť priebežne počas celého dňa. Poznáš výrok "smäd je len prezlečený hlad"? Vyskúšaj sa najprv zamyslieť či nie si smädný/á a poriadne sa napi. Najčastejšie prejavy ak prijímaš málo tekutín: bolesť hlavy, únava, tmavý moč, suchá a málo pružná pokožka. 
  3. Si aktívna / aktívny - aj bez cieleného cvičenia si počas leta viac aktívna/y. Či už kvôli deťom vymýšľaš rôzne výlety, alebo chodievaš s priateľmi na výlety s bicyklom, korčuľami alebo výlety do prírody, plávanie na jazerách či v bazéne, týmito aktivitami spáliš množstvo kalórií. Ak pridáš k týmto aktivitám aj tréningy, tvoje úsilie o chudnutie alebo udržanie si svojej formy nebolo nikdy jednoduchšie. 
  4. Silná imunita - je dokázané, že ľudia sú šťastnejší ak svieti slnko a trávia viac času na vzduchu. Slnko nám dodáva energiu prostredníctvom vitamínu D. Dopĺňaj vitamíny cez výživovové doplnky a uvidíš, že tvoja imunita bude ešte silnejšia. Choď napr na www.avita.sk (a vlož zľavový kód JANY15 a získaš 15% zľavu na všetko). Vynútené prestávky z dôvodu choroby sú tie najhoršie a opätovné začiatky bývajú spravidla ťažšie. Preto sprav maximum pre svoje zdravie už teraz. 

 

Ako táto výzva LeTO DÁM funguje a aké sú podmienky na zapojenie?

Výzva je pre našich členov a je to úplne easy. Ak ešte nie si našim členom, stačí ak si aktivuješ členstvo LIVE len za 8,90€ mesačne (alebo LIVE+ aj s jedálničkom na mesiac len za 12,90€) a budeš s nami cvičiť od 1. júla do 31. augusta 2024 online tréningy, či už v mobilnej aplikácií, alebo cez web. Aby si mohol/mohla získať pobyt pre seba a ešte jednu osobu na náš LIVE energy Camp v Tatrách, ktorý sa bude konať v Novemberi tohto roku v hodnote 780 eur, stačí, ak budeš mať vo svojom účte aspoň 30 odcvičených tréningov. Cvičenia si vieš jednoducho označiť ako "odcvičené" vo svojom profile. 

Cestuj spolu s nami! Udrž si svoj úspech, alebo pracuj na sebe a vylepši svoje výsledky. My ti v tom pomôžeme. :-) Čaká ťa každý deň nový tréning, z rôznych miest na Slovensku a Česku, ktoré ti radi ukážeme. Pretože cvičiť sa dá kdekoľvek. Tak ako, LeTO DÁMe spolu ? 

Idem do toho! 

Pre viac motivácie náš môžeš sledovať na Instagrame @liveenergy_online alebo na Facebooku v uzatvorenej skupine LIVE FAMILY