Vynikajúca hráškovo-avokádová pomazánka

Hrianka s hráškovo-avokádovou nátierkou, fazuľou a cibuľou

,,Brucho sa formuje nie len na tréningu, ale najmä v kuchyni."

LETNÉ PRÁZDNINY SÚ TU! Vyskúšaj tento výborný recept, ktorý pripravila naša výživová poradkyňa Alica Andrašiková. Tento a množstvo ďalších receptov nájdeš v júlových jedálničkoch pre našich členov LIVE+ ktoré sú dostupné na stiahnutie. Stačí mať len aktívne členstvo za 12,90€ mesačne a okrem cvičenia budeš dostávať jedálničky, vďaka ktorým objavíš nové chute a zároveň sa to pozitívne odrazí aj na tvojej váhe. Vyskúšaš? 

Postup: Chlebík si opečieme dochrumkava. Hrášok uvaríme v osolenej vode a keď vychladne, rozmixujeme ho spolu s avokádom, citrónovou šťavou, cesnakom, soľou, čerstvou bazalkou, olivovým olejom a korením. Nátierku natrieme na chlebík a posypeme červenou fazuľou a na jemné pásiky nakrájanou červenou cibuľou. Na záver ešte posypeme sezamom a podávame s čerstvou zeleninou. Dobrú chuť!

 

Aké sú to LIVE jedálničky? 

  • Zdravé a rýchle recepty
  • Nutrične vyvážené recepty
  • Presný postup pri každom recepte 
  • Varenie z ľahko dostupných surovín
  • Vegánske s vegetariánskymi alternatívami

Jedálničky zostavuje naša výživová poradkyňa Alicka, ktorá dbá na výber zdravých potravín, ako aj na samotnú dostupnosť jednotlivých surovín v našich potravinách. Jedlá sú zostavené podľa vašich telesných parametrov, ktoré si zadával/a pri registrácií. Odporúčam preto skontrolovať vo svojom profile tieto údaje, aby si ich mal/a aktuálne pred tým, ako si aktivuješ jedálničky :-) 

Jedálničky obsahujú jednotlivé kategórie jedál (raňajky, desiata, obed, olovrant a večera) sú rozpočítané na celkový počet kalórií za dané jedlo. Pri každom recepte nájdeš aj zoznam potravín, konkrétne množstvo a zároveň aj príslušnú výživovú hodnotu danej potraviny. Pri recepte sú vždy uvedené alergény ako aj celkový počet kalórií, aby si to mal/a jednoduchšie a nemusel/a ste nič počítať. Som zástancom vegánskeho stravovania, preto sú jedlá v našich jedálničkom vegánske. Uvedomujeme si ale, že nie každému môže takýto spôsob vyhovovať a preto sme s Alickou spravili kompromis a prinášame aj vegetariánske alternatívy

Prečo si ich aktivovať? 

Ak sa rozhoduješ, či začať s našimi jedálničkami, už teraz som veľmi rád. Si na správnej ceste, ako môžeš svoje výsledky zlepšiť a cítiť sa vo svojom tele ešte lepšie. Chcem ti ale odporúčiť, nevzdávaj sa svojich obľúbených jedál a maj z jedla pôžitok. Odmeň sa po dobrom tréningu, niekedy aj nie úplne zdravou stravou. Aj to patrí k životu. Tu však platí zásada, ak 6 dní ješ zdravo, môžeš 1 deň "zhrešiť". Problém je, ak je toto celé opačne. Rovnako neodporúčam počas "cheat day" zjesť všetko, čo ti skríži cestu. 

Ak zaradíš do svojho bežného stravovania jedlá z našich jedálničkov, bude to pre teba a tvoje telo prirodzenejšia cesta a ja verím, že to bude pre teba rovnako príjemné spestrenie a časom si stále viac budeš voliť zdravšie alternatívy jedál :-) 

Chceš ísť do toho?

Pýtaš sa ako si ich aktivuješ, ak už si členom? Vieš tak urobiť kedykoľvek. V sekcií "pomoc" nájdeš presný postup ako si zmeníš svoj program, alebo napíš e-mail 📧 jany@janylandl.sk a radi ti pomôžeme. 

Ak ešte nie si našim členom a chceš sa ešte len registrovať, ČLENSTVO LIVE+ stojí 12,90 eur na mesiac v rámci ktorého máš prístup k LIVE tréningom, rôznym tréningovým programom, archívu cvičení a motivačným podcastom + dostaneš na celý mesiac jedálniček zostavený podľa tvojich telesných parametrov od výživovej poradkyne. Ak nechceš s nami cvičiť, ale chceš odoberať len naše mesačné jedálničky, je tu pre teba aj táto možnosť. Stačí ak si aktivuješ JEDÁLNIČEK v cene 11,90€. Viac informácií nájdeš TU.

Tak neváhaj a sprav to rozhodnutie už dnes :-) 

Chcem aktivovať členstvo LIVE+