Vianoce LIVE Family

Prvý vianočný workout našej LIVE FAMILY v centre Bratislavy

Vianoce #livefamily

Po skoro troch rokoch sa nám podaril náš prvý, spoločný vianočný LIVE večierok, ktorý sme najprv odštartovali skvelým tréningom spolu s našim liive DJ Oliver Heat a zakončili ho príjemným posedením pri vegánskom catteringu a vianočným punčom v ruke. Pod vianočným stromčekom si každý našiel aj malý LIVE darček odomňa a mojich partnerov Avita a Wild and Coco. Verím, že si každý užil tento večer v krásnom prostredí v centre Bratislavy na Laurinskej ulici v Dome umena. Som veľmi šťastný, že naša #livefamily sa stále rozrastá a môžeme si užiť aj takéto krásne obdobie akým sú Vianoce v kruhu našej športovej rodiny. ♥️ Rodinka, prajem každému z vás hlavne veľa pohody na duši ako aj vo vzťahoch a najmä veľa úsmevov a krásnych chvíl v nasledujúcom roku. Teším sa na naše spoločné eventy, ako sa s vami opäť stretnem a spoločne si budeme môcť zacvičiť. V roku 2023 nás čaká veľa noviniek a množstvo motivácie v programe LIVE, aby ste nestrácali chuť na vašej ceste k zdravému životnému štýlu.

Rady na sviatky ako si ich užiť a nezblázniť sa ? 

Sviatky pokoja sú tu preto aby sme si oddýchli, nie aby sme sa uštvali. Mať dobrý plán a časový harmonogram je základ ? Naplánuj si čo presne a kedy musíš pracovať (ideálne si vypni e-maily a upozornenia cez tie dni kedy máš mať dovolenku), kedy si dopraješ čas pred TV s tvojími obľúbenými rozprávkami, čas venovaný s rodinou ale tak isto nezabudni ani sama/sám na seba. Daj si pozor na zbytočné prestoje v čase, lebo zrazu ti tie dni ubehnú a nebudeš ani vedieť čo si vlastne robil/a. Nerob si zbytočné starosti a stresy že neičo "nestíhaš". Máš všetok čas, nikam sa neponáhľaj a užívaj si chvíle ktoré akurát v danej chvílii prežívaš. Zaraď aj počas tohto obdobia sviatočné prechádzky v prírode s niekym, kto ti je blízky. Nenechaj sa odradť od pohybu vonku ak sa nikomu nebude chcieť - buď ty ten iniciatívny alebo choď sám a uži si ten čas. Pozor na skryté nástrahy v alkohole, sladkých nápojoch a zbytočne kalorických dezertoch. Prísun vyššieho cukru spôsobuje, že sa cítiš viac unavený a nič sa ti nechce. 

Od nového roka ťa bude čakať REŠTART#30 v online tréningovom programe LIVE. Pôjde o získanie kondície naspäť po sviatkoch alebo zároveň to bude ideálna šanca pre každého, kto chce začať na sebe pracovať a dostať sa do formy po dlhšej pauze. Krátke 30-minútové tréningy ktoré zvládne začiatočník ale aj pokročilý, už od 6. januára 2023.

Uži sladké ničnerobenie. Od nového roka ťa čakám na tréningu ? 

Chcem začať

Galéria fotiek z eventu