Tip na chutný olovrant alebo desiatu

Zeleninovo-vajíčkový šalát s knackebrotom

,,Brucho sa formuje nie len na tréningu, ale najmä v kuchyni."

Nižšie nájdeš tip zdravú desiatu alebo olovrant. Priprav si tento šalát a dopraj svojmu telu vyvážené jedlo pre seba, alebo pre celú svoju rodinu. V našich jedálničkoch nájdeš vždy plno výborných jedál, ktoré môžeš kombinovať a ľahko doplniť do svojho bežného stravovania.

Mrkvu si nastrúhame nahrubo a pór nakrájame na tenučké pásiky. Primiešame kukuricu z konzervy a pridáme rastlinný jogurt. Vajíčko uvaríme na tvrdo a nakárjame ho nadrobno, prípadne ho môžeme pretlačiť cez mriežku a premiešame do zmesi. Osolíme, okoreníme, pridáme horčicu a podľa chuti pridáme cenak alebo cibuľu/pažítku, Všetko dobre premiešame a zjeme s kanckebrotom. Dobrú chuť! 

Aké sú to LIVE jedálničky? 

Jedálničky zostavuje naša výživová poradkyňa Alicka, ktorá dbá na výber zdravých potravín, ako aj na samotnú dostupnosť jednotlivých surovín v našich potravinách. Jedlá sú zostavené podľa vašich telesných parametrov, ktoré ste zadávali pri registrácií. Odporúčam preto skontrolovať vo svojom profile tieto údaje, aby ste ich mali aktuálne pred tým, ako si aktivujete jedálničky :-) 

Jedálničky obsahujú jednotlivé kategórie jedál (raňajky, desiata, obed, olovrant a večera) sú rozpočítané na celkový počet kalórií za dané jedlo. Pri každom recepte nájdete aj zoznam potravín, konkrétne množstvo a zároveň aj príslušnú výživovú hodnotu danej potraviny. Pri recepte sú vždy uvedené alergény ako aj celkový počet kalórií, aby ste to mali jednoduchšie a nemuseli ste nič počítať. Som zástancom vegánskeho stravovania, preto sú jedlá v našich jedálničkom vegánske. Uvedomujem si ale, že nie každému môže takýto spôsob vyhovovať a preto sme s Alickou spravili kompromis a prinášame aj vegetariánske alternatívy

Prečo si ich aktivovať? 

Ak sa rozhodujete, či začať s našimi jedálničkami, už teraz som veľmi rád. Ste na správnej ceste, ako môžete svoje výsledky zlepšiť a cítiť sa vo svojom tele ešte lepšie. Chcem vám ale povedať, nevzdávajte sa svojich obľúbených jedál a majte z jedla pôžitok. Odmeňte sa po dobrom tréningu, niekedy aj nie úplne zdravou stravou. Aj to patrí k životu. Tu však platí zásada, ak 6 dní ješ zdravo, môžeš 1 deň "zhrešiť". Problém je, ak je toto celé opačne. Rovnako neodporúčam počas "cheat day" zjesť všetko, čo ti skríži cestu. 

Ak zaradíte do svojho bežného stravovania jedlá z našich jedálničkov, bude to pre vás a vaše telo prirodzenejšia cesta a ja verím, že to bude pre vás rovnako príjemné spestrenie a časom si stále viac budete voliť zdravšie alternatívy jedál :-) 

Chcete ísť do toho?

Pýtate sa ako si ich aktivujem, ak už ste členom? Vieš tak urobiť kedykoľvek, stačí ísť po prihlásení na stránke do sekcie Môj profil - Kúpiť členstvo LIVE+ a tvoje členstvo LIVE sa automaticky zmení na LIVE+. Jednoduché, však? :-) 

Ak ešte nie si našim členom a chceš sa ešte len registrovať, ČLENSTVO LIVE+ stojí len 10,90 eur na mesiac, v rámci ktorého máš prístup k LIVE tréningom, archívu a exkluzívnemu obsahu pre členov + dostaneš na celý mesiac jedálniček zostavený podľa tvojich telesných parametrov od výživovej poradkyne. 

Tak neváhaj a sprav to rozhodnutie už dnes :-) 

Chcem aktivovať členstvo LIVE+