Polievka, ktorá naštartuje metabolizmus

Exotická polievka so zázvorom a s chilli

,,Brucho sa formuje nie len na tréningu, ale najmä v kuchyni."

Chutná a rýchla polievka, ktorá ťa zahreje počas zimných dní a zároveň naštartuje tvoj metabolizmus. Dopraj svojmu telu vyvážené jedlo pre seba, alebo pre celú svoju rodinu. V našich jedálničkoch nájdeš vždy plno výborných jedál, ktoré môžeš kombinovať a ľahko doplniť do svojho bežného stravovania.

Budeme potrebovať: mrkvu, zázvor, cibuľu, cesnak, chilli, kokosové mlieko a vodu. Postup na prípravu tejto polievky je veľmi jednoduchý a zvládne to každý. Mrkvu ošúpeme a nakrájame na kolieska a cibuľu nakkrájame nadrobno. Do hrnca dáme mrkvu, nakrájanú cibuľu, najemno nastrúhaný zázvor, pretlačený strúčik cesnaku, kokosové mlieko, soľ a koreniny. Varíme zakryté do zmäkknutia mrky a následne rozmixujeme dohladka ponorným mixérom. Na záver dochutíme limetkou, alebo citrónovou šťavou, chilli podľa chuti a môžeme polievku posypať ešte aj čerstvým koriandrom. Dobrú chuť!

Aké sú to LIVE jedálničky? 

Jedálničky zostavuje naša výživová poradkyňa Alicka, ktorá dbá na výber zdravých potravín, ako aj na samotnú dostupnosť jednotlivých surovín v našich potravinách. Jedlá sú zostavené podľa vašich telesných parametrov, ktoré si zadával/a pri registrácií. Odporúčam preto skontrolovať vo svojom profile tieto údaje, aby si ich mal/a aktuálne pred tým, ako si aktivuješ jedálničky :-) 

Jedálničky obsahujú jednotlivé kategórie jedál (raňajky, desiata, obed, olovrant a večera) sú rozpočítané na celkový počet kalórií za dané jedlo. Pri každom recepte nájdeš aj zoznam potravín, konkrétne množstvo a zároveň aj príslušnú výživovú hodnotu danej potraviny. Pri recepte sú vždy uvedené alergény ako aj celkový počet kalórií, aby si to mal/a jednoduchšie a nemusel/a ste nič počítať. Som zástancom vegánskeho stravovania, preto sú jedlá v našich jedálničkom vegánske. Uvedomujem si ale, že nie každému môže takýto spôsob vyhovovať a preto sme s Alickou spravili kompromis a prinášame aj vegetariánske alternatívy

Prečo si ich aktivovať? 

Ak sa rozhoduješ, či začať s našimi jedálničkami, už teraz som veľmi rád. Si na správnej ceste, ako môžeš svoje výsledky zlepšiť a cítiť sa vo svojom tele ešte lepšie. Chcem ti ale odporúčiť, nevzdávaj sa svojich obľúbených jedál a maj z jedla pôžitok. Odmeň sa po dobrom tréningu, niekedy aj nie úplne zdravou stravou. Aj to patrí k životu. Tu však platí zásada, ak 6 dní ješ zdravo, môžeš 1 deň "zhrešiť". Problém je, ak je toto celé opačne. Rovnako neodporúčam počas "cheat day" zjesť všetko, čo ti skríži cestu. 

Ak zaradíš do svojho bežného stravovania jedlá z našich jedálničkov, bude to pre teba a tvoje telo prirodzenejšia cesta a ja verím, že to bude pre teba rovnako príjemné spestrenie a časom si stále viac budeš voliť zdravšie alternatívy jedál :-) 

Chceš ísť do toho?

Pýtaš sa ako si ich aktivuješ, ak už si členom? Vieš tak urobiť kedykoľvek, stačí ísť po prihlásení na stránke do sekcie Môj profil - Zrušiť členstvo LIVE a tvoje LIVE členstvo po skončení predplatného ťa automaticky prostredníctvom e-mailu vyzve na zmenu/ukončenie/programu, vtedy si vyberieš prejsť na program LIVE+ a jedálničky ti budú aktivované. Ak chceš pomôcť, môžeš napísať mail na jany@janylandl.sk a my ti radi pomôžeme. 

Ak ešte nie si našim členom a chceš sa ešte len registrovať, ČLENSTVO LIVE+ stojí len 11,90 eur na mesiac v rámci ktorého máš prístup k LIVE tréningom, archívu a exkluzívnemu obsahu pre členov + dostaneš na celý mesiac jedálniček zostavený podľa tvojich telesných parametrov od výživovej poradkyne. 

Tak neváhaj a sprav to rozhodnutie už dnes :-) 

Chcem aktivovať členstvo LIVE+