Nové jedálničky LIVE+

Čakajú vás nové a chutné recepty spolu s potravinami a presnou prípravou. Čítaj viac

Som veľmi rád, keď môžeme spolu s mojím tímom na základe vašej spätnej väzby, členov LIVE Family, vyhovieť a upraviť online tréningový program LIVE, aby ste sa priblížili k svojím vytúženým cieľom. Ideálna kombinácia je cvičenie spolu so zdravou stravou. Aj preto sme od septembra pre všetkých členov LIVE pripravili nové jedálničky.

,,Brucho sa formuje nie len na tréningu, ale najmä v kuchyni."

 

Jedálničky zostavuje naša výživová poradkyňa Alicka, ktorá dbá na výber zdravých potravín, ako aj na samotnú dostupnosť jednotlivých surovín v našich potravinách. Jedlá sú zostavené podľa vašich telesných parametrov, ktoré ste zadávali pri registrácií. Odporúčam preto skontrolovať vo svojom profile tieto údaje, aby ste ich mali aktuálne pred tým, ako si aktivujete jedálničky :-) 

Jednotlivé kategórie jedál (raňajky, desiata, obed, olovrant a večera) sú rozpočítané na celkový počet kalórií za dané jedlo. Pri každom recepte nájdete aj zoznam potravín, konkrétne množstvo a zároveň aj príslušnú výživovú hodnotu danej potraviny. Pri recepte je vždy uvedený aj celkový počet kalórií, aby ste to mali jednoduchšie a nemuseli ste nič počítať. Som zástancom vegánskeho stravovania, preto sú jedlá v našich jedálničkom vegánske. Uvedomujem si ale, že nie každému môže takýto spôsob vyhovovať a preto sme s Alickou spravili kompromis a prinášame aj vegetariánske alternatívy

Ak sa rozhodujete, či začať s našimi jedálničkami, už teraz som veľmi rád. Ste na správnej ceste, ako môžete svoje výsledky zlepšiť a cítiť sa vo svojom tele ešte lepšie. Chcem vám ale povedať, nevzdávajte sa svojich obľúbených jedál a majte z jedla pôžitok. Odmeňte sa po dobrom tréningu, niekedy aj nie úplne zdravou stravou. Aj to patrí k životu. Tu však platí zásada, ak 6 dní ješ zdravo, môžeš 1 deň "zhrešiť". Problém je, ak je toto celé opačne. Rovnako neodporúčam počas "cheat day" zjesť všetko, čo ti skríži cestu. 

Ak zaradíte do svojho bežného stravovania jedlá z našich jedálničkov, bude to pre vás a vaše telo prirodzenejšia cesta a ja verím, že to bude pre vás rovnako príjemné spestrenie a časom si stále viac budete voliť zdravšie alternatívy jedál :-) 

A teraz sa pýtate, ako si ich aktivujem, ak už som členom? Vieš tak urobiť kedykoľvek, stačí ísť po prihlásení na stránke do sekcie Môj profil - Aktivuj jedálničky. Jednoduché, však? :-)

Ak ešte nie si našim členom a chceš sa ešte len registrovať, ČLENSTVO LIVE+ stojí len 10,90 eur na mesiac, v rámci ktorého máš prístup k LIVE tréningom, archívu a exkluzívnemu obsahu pre členov + dostaneš na celý mesiac jedálniček zostavený podľa tvojich telesných parametrov od výživovej poradkyne. 

Tak neváhaj a poď do toho! :-) 

Chcem aktivovať členstvo LIVE+