NEWSLETTER 9/2021

*|MC_PREVIEW_TEXT|*

 

Ahoj :)

Keďže to bol pred pár dňami práve rok, odkedy sme spustili program LIVE!, začnem dnešný newsletter inak, ako je zvykom.

Posledných viac ako 365 dní bola jedna veľká a úžasná jazda. Keď sme program spúšťali, išli sme do toho s malou dušičkou a dúfali, že sa to postupne chytí. Prešiel iba rok a dnes sa pozeráme na štatistiky, podľa ktorých boli videá LIVEky vzhliadnuté viac ako
1,2 milióna krát ľuďmi v takmer 90tich krajinách sveta. Takýto výsledok by ma ani vo sne nenapadol a často rozmýšľam, či sa mi to nesníva. Podobné myšlienky som mal aj včera počas live streamu nášho benefičného workoutu MY SME LIVE. Ten podľa prvých čísiel sledovalo viac ako 15 000 ľudí a vyzbierali sme spolu peniaze, ktoré môžu niekomu pomôcť v ťažkej životnej situácii. To sú veci, ktoré ďaleko presahujú všetky moje pôvodné očakávania.

Chcel by som sa 
POĎAKOVAŤ každému z vás, kto so mnou cvičí, podporuje tento projekt a šíri jeho myšlienku ďalej. Rovnako mojim skvelým partnerom, ktorí sú so mnou od začiatku - AVITA, POWERLOGY, RED COCO a predajne Nike. Taktiež spoločnostiam Lunys a Strong Power, s ktorými sme nadviazali spoluprácu v poslednej dobe. Špeciálne poďakovanie patrí obchodnej sieti PEPCO, ktorá sa rozhodla podporiť myšlienku mojej nadácie a pomôcť mi prispieť mojou trochou k lepšiemu svetu. 

Ocitli sme sa teda v druhom roku programu
LIVE! a môžete si byť istí, že po tom prvom som namotivovaný spraviť spolu s vami veľké, veľké veci ? 

Ešte raz ďakujem a poďme na pár noviniek:1. RECOVERY / BEST OF TÝŽDEŇ - ešte pred tým, než sa do tých veľkých vecí pustíme, si potrebujeme aj s teamom trochu oddýchnuť. Posledné týždne a príprava na benefičný workout boli masaker, takže Ťa tento týždeň čaká viacero repríz starších cvičení. No vybrali sme tie, ktoré ste najviac pozerali, takže zatiaľ čo ja budem mať "recovery week", Teba čaká "best of week" ?

2. NOVÝ FITCAST - zajtra (8.3.) bude premiéra piateho dielu FITCASTu. Tentoraz bola mojím hosťom Karin Grófová a bavili sme sa na tému Ajurvéda ako medicína. Tak ako pri každom diely, aj tento si členovia LIVEky pozrú ako prví a pre verejnosť ho uverejníme až v stredu.

3. NOVÉ PREMENY - 15.3. štartujeme ďalšiu edíciu 12 týždňovej výzvy LIVE! PREMENA, ktorej víťaz dostane odmenu 1 000 €. Svoje súčasné fotky si budeš môcť do profilu nahrať od stredy. Nezabudni sa odfotiť spredu, zboku, zozadu a držať na fotke viditeľný dátum aktuálneho dňa (napr. napísaný na papieri). 

4. AKCIA K MDŽ - počas celého zajtrajšieho dňa dostaneš k akejkoľvek objednávke v mojom eshope zadarmo diár B56/B112, ktorý Ti dobre poslúži na zapisovanie tvojho tréningového plánu ?


To je na dnes všetko,
Ďakujem a prajem Ti krásny týždeň

 
PREMIÉRA 5. DIELU FITCASTU - 8.3.2021 o 20:30
 

ROZVRH NA TENTO TÝŽDEŇ

  PONDELOK 8:30 Friday Workout Party (REPRÍZA)
  PONDELOK 16:00 FITKID (REPRÍZA)
  PONDELOK 20:30 FITCAST #5
  UTOROK 8:30 BodyFight (REPRÍZA)
  UTOROK 10:00 GraviFit Workout NEW
  UTOROK 18:00 20 min. brucho (REPRÍZA)
  STREDA 8:30 Tabata (REPRÍZA)
  STREDA 18:00 BodyLight s Alickou
  ŠTVRTOK 8:30 BodyPump - Full Body (REPRÍZA)
  ŠTVRTOK 10:00 GraviFit Workout NEW
  ŠTVRTOK 18:00 20 min. zadok (REPRÍZA)
  PIATOK 8:30 Party Tréning Tabata (REPRÍZA)
  PIATOK 18:00 Easy Pizi varenie (REPRÍZA)
  SOBOTA 8:30 Yoga s Ninou 
  NEDEĽA 8:30 Stretching (REPRÍZA)
 
 
 

POMÔCKY NA TENTO TÝŽDEŇ

  PONDELOK

16:00 FITKID - hrniec

  UTOROK

18:00 vankúš, kniha, uterák, expandér

  ŠTVRTOK

8:30 10 kg ruksak, expandér, jednoručky, stolička

  ŠTVRTOK

18:00 expandér, uterák, kniha