NEWSLETTER | 9.1.2022

*|MC_PREVIEW_TEXT|*

 

Ahoj, :)

 

prajem ti krásnu nedeľu! Verím, že prvý týždeň v novom roku ubehol hladko, podľa tvojich predstáv. A tiež verím, že si využil/a čas a daroval/a si si chvíle pre seba.
Tak, ako je to vždy na začiatku roka zvykom, venujeme sa viac sebe, svojim
 predsavzatiam a cieľom. A presne na to je zameraný januárový FOCUS MESIACA, ktorým je jednoduché, ale často krát tak ťažké - ZAČAŤ. Neočakávaj, že sa niečo zmení, ak nezačneš meniť niečo ty.
Povedz si, s čím chceš začať. Urob ten prvý krok. Prvý krok k zmene. Ver mi, že výhovorky, či stále tie isté (zlo)zvyky ťa nikam neposunú, ale ten jeden "prvý" krok bude viesť k ďalšiemu a ďalšiemu... 

 

"Keď robíš stále to isté, deje sa ti stále to isté." 


Tí, ktorí už začali... som na vás hrdý a som s vami! A rovnako mám veľkú radosť zo všetkých našich nových členov, ktorých prvý krok bol práve pridať sa k našej LIVE FAMILY.
 


Som veľmi rád, že ťa oslovil náš novoročný REŠTART, že si sa vydal/a na spoločnú cestu so mnou. REŠTART je presne postavený tak, aby sme sa spolu dostali do formy. Postupne. Pomaly. Môže to byť totiž tiež demotivujúce, keď nezvládneš tréning, lebo je to na teba príliš veľa. Možno skúsiš ešte jeden, dva a potom si povieš "Toto nie je pre mňa. Nevládzem.". A presne tomu som sa chcel vyhnúť pri tvorbe novoročného REŠTARTU, aby si to vzdal/a.

Ak ešte nemáš motivačný diár na zapisovanie svojich úspechov na ceste k zmene, môžeš si stále zakúpiť tvoj FITDIÁR na mojom e-shope

 


K novoročným predsavzatiam patrí aj zdravé stravovanie, ku ktorému neodmysliteľne patria aj doplnky výživy. Môj partner AVITA ti prináša niekoľko noviniek, ktoré stoja za to! Jednou z nich je prírodný antioxidant AMLA, prášok v BIO kvalite z indického egreša, ktorý podporuje trávenie, plodnosť a je jedným z najväčších zdrojov vitamínu C. Rovnako vynikajúcim je aj MINERAL KOMPLEX, ktorý zabezpečuje správny chod procesov v našom tele. A je toho oveľa viac. Kompletnú ponuku nájdeš na stránke AVITA, a s mojim kódom JANY15 získaš zľavu 15% z celého nákupu. 
 

Tu, na tomto mieste by som chcel z celého srdca poďakovať jednej z finalistov LIVE Premeny, Veronike Legerskej, ktorá získala od nášho partnera LUNYS potraviny v hodnote 200€.
Hneď, ako sme to Veronike oznámili, odpísala nám, že ďakuje za výhru, ale že by ju rada darovala nejakej rodinke, ktorej sa práve v čase Vianoc zíde viac. Vybrali sme mamičku Martinku z Bratislavy, ktorá so svojimi dvoma detičkami cez Vianoce utiekla pred manželom tyranom z ich domova do krízového bytu. Maťka nám po doručení potravín napísala: "Adik prišli potraviny, komu sa mam poďakovať? Ja tu nad tým plačem. Dojatá som. Prosím poďakuj za nás Janymu, že jeho meno pomáha!!!".
Ja ďakujem Veronike za jej nádherný čin a za to, že aj do takej ťažkej situácie sme vďaka nej dokázali vniesť úsmev a nádej.  


PS: Poznáš niekoho v tvojom okolí, kto potrebuje pomoc? Prosím, napíš nám na mysmelive@janylandl.sk. 

#MYSMELIVE

ROZVRH NA TENTO TÝŽDEŇ

 PONDELOK 10.1. 8:30

BODY CARDIO (NEW)

 UTOROK 11.1.  8:30

BODY PUMP (NEW)

FULL BODY

 STREDA 12.1.  8:30

BODY FIGHT (NEW)

 ŠTVRTOK 13.1. 8:30

BODY PUMP (NEW)

FULL BODY

 PIATOK 14.1. 8:30 BODY TABATA (NEW)
 SOBOTA 15.1. 8:30 20 MIN. ZADOK (NEW)
 NEDEĽA 16.1. 8:30

YOGA (NEW)

    20:30 FITCAST (NEW)

POMÔCKY NA TENTO TÝŽDEŇ

 UTOROK 11.1. 8:30 JEDNORUČKY, STOLIČKA
 STREDA 12.1. 8:30 STEP (HRNIEC)
 ŠTVRTOK 13.1. 8:30 JEDNORUČKY, STOLIČKA, EXPANDER
 SOBOTA 15.1. 8:30 JEDNORUČKY, STOLIČKA
 


 

Facebook
Link
Website
 
COPYRIGHT © JANY LANDL