NEWSLETTER | 6.3.2022

*|MC_PREVIEW_TEXT|*

 

Ahoj,  :)

 

Máme za sebou prvý marcový týždeň a celým svetom rezonuje jedna téma. Ja som nesmierne hrdý na môj tím, na našu LIVE FAMILY, na všetkých vás, ktorí spolu s nami aktívne pomáhate tam, kde je to potrebné. Patrí vám moje obrovské ĎAKUJEM
Počas nasledujúceho týždňa sa budeš môcť zapojiť do zbierky, ktorú spúšťame v rámci už tretieho Benefičného LIVE Workoutu, ktorý môžeš spolu so mnou zažiť túto sobotu 12.3.2022 o 18:00 hod. Výťažok z tejto zbierky pôjde nie len slovenským a českým mamičkám v núdzi, ale aj ukrajinským, ktoré v týchto dňoch opúšťajú rodnú zem, aby zachránili seba a svoje detičky. Asi si nikto nevieme ani len predstaviť, čo musia prežívať. Takže aspoň takto im môžeme pomôcť a uľahčiť ich neľahký boj o existenciu a vlastný život. Nech je tento týždeň znamením SOLIDARITY, ktorá je FOCUSOM MESIACA, o niečo viac. Solidarita je uvedomenie si a vyjadrenie spoločných sympatií, ktoré vytvára jednotu. A ja viem, že naša  LIVE FAMILY má jednotu v sebe hlboko zakorenenú, na čo som mimoriadne hrdý. 

Ak by si chcel/a dobrovoľne prispieť už teraz, môžeš tak urobiť zaslaním ľubovoľného finančného obnosu na číslo účtu OZ MY SME LIVE: 
IBAN - SK66 1100 0000 0029 4210 9420

Počas celého LIVE workoutu budeš môcť poslať SMS v tvare DMS LIVE na skrátené telefónne číslo 877 v sieti všetkých mobilných operátorov. Cena jednej SMS je 2€
 

Všetkým doterajším darcom a darkyniam zo srdca ďakujem! 

Tento týždeň v utorok spolu oslávime MEDZINÁRODNÝ DEŇ ŽIEN. A ja chcem všetkým ženám na svete vysloviť môj obdiv. Za vašu lásku, podporu, múdrosť, krásu a v dnešnej dobe aj odhodlanie a silu! Ženy, ste úžasné, snívajte, budujte, napredujte, milujte. Ďakujeme za všetko. 
 

"Si silná, ak poznáš svoje slabosti. 
Si krásna, pokiaľ oceňuješ svoje nedostatky.
Si múdra, ak sa učíš zo svojich chýb. 
"


Pre veľký záujem pridávame ďalších 20 miest na môj LIVE Workout v X-Bionic Sphere. Lístky sa rýchlo míňajú, tak si zaisti svoje miesto. Tréningom nás bude sprevádzať DJ Oliver Heat a ako ma už dobre poznáš, čaká ťa aj prekvapenie. Po dobrom tréningu si oddýchneme a večer sa stretneme naživo pri obľúbenej show AHOJ JANY! 

Môj partner AVITA je so mnou stále, pri každej príležitosti. A som rád, že sa ich ponuka rozširuje o nové doplnky výživy, ktoré mi pomáhajú pri mojom aktívnom životnom štýle. Tento krát by som ti rád predstavil Glutathion Liposomal Plus, ktorý je vhodný práve teraz v prichádzajúcom jarnom období. Podporuje imunitu, ale hlavne očistu pečene, pretože sa zúčastňuje metabolizmu škodlivých látok v tele. Veľmi významný antioxidantom je aj Curcumin Liposomal Plus, ktorý má protizápalové a protirakovinové vlastnostni. Oba tieto produkty a mnohé ďalšie nájdeš na stránke AVITA a s použitím môjho kódu JANY15 pri ich nákupe získaš 15% zľavu. 

ROZVRH NA TENTO TÝŽDEŇ

 PONDELOK 7.3. 8:30

BODY FIGHT (LIVE)

 UTOROK 8.3.  8:30

BODY PUMP (LIVE)

FULL BODY

 STREDA 9.3.  8:30

BODY FIGHT (LIVE)

TABATA

 ŠTVRTOK 10.3. 8:30

BODY PUMP (LIVE)

FULL BODY

 PIATOK 11.3. 8:30 MEDITÁCIA A YOGA s Vierkou Ayisi (LIVE)
 SOBOTA 12.3. 18:00 Benefičný LIVE Workout #3
 NEDEĽA 13.3. 8:30

BODY STRETCH

POMÔCKY NA TENTO TÝŽDEŇ

 UTOROK 8.3. 8:30

STOLIČKA, JEDNORUČKY, 

      EXPANDER, KNIHA
 STREDA 9.3. 8:30 HRNIEC
 ŠTVRTOK 10.3. 8:30 JEDNORUČKY, EXPANDER,
      STOLIČKA, BATOH
 


 

Facebook
Link
Website
 
COPYRIGHT © JANY LANDL