NEWSLETTER | 30.1.2022

MC_PREVIEW_TEXT|*

 

Ahoj,  :)

 

Verím, že si si mesiac január užil/a na plno a vstúpila si doň tou "správnou nohou", s odhodlaním k zmene a k novým začiatkom. S novým mesiacom prichádza aj nový  FOCUS MESIACA. Február sa na celom svete nesie v duchu lásky, Valentína a partnerstiev. Ja by som sa však rád zameral na tú najdôležitejšiu lásku na svete - SEBALÁSKU. Veľmi často totiž zabúdame, že svet okolo nás, naše vzťahy, ktoré si vytvárame s inými ľuďmi, sú odrazom nášho vnútorného sveta. Veci, ktoré sa nám dejú, zrkadlia naše vnútro. Mnohí z nás vyrastali v presvedčení, že treba mať rád/rada druhých. Robiť pre nich maximum, pomáhať im, vychádzať im v ústrety, často aj na úkor svojho času, energie, či pohodlia a oddychu. Mysleli sme si, že mať sa rád znamená byť egoista, namyslený, sebecký. Ale to vôbec nie je pravda. Je veľmi dôležité to, ako sa vnímame. Ako o sebe hovoríme, ako sa so sebou rozprávame, ako sa o seba staráme? Pokúsme sa teda tento týždeň zodpovedať si tieto otázky a zamyslieť sa nad ich odpoveďami. Či sa napríklad k sebe správame tak, ako chceme, aby sa k nám správali ostatní. Ak si si zodpovedal/a "nie", tak je čas na zmenu. Poďme ju vo februári spolu začať! 
 

"Láska je veľký zázračný liek.
Milovanie seba robí zázraky v našich životoch.
"
 

Na tému SEBALÁSKA si môžeš vypočuť aj FITCAST s Ninou Menkynovou
 

Od utorka na nás čakajú nové Jedálničky. Opäť sa môžeš tešiť na úžasné jedlá vytvorené výživovou poradkyňou Alickou Andrašíkovou špeciálne pre našu LIVE FAMILY. Ak ich nemáš aktivované, môžeš tak urobiť kedykoľvek počas mesiaca v sekcii Môj profil - časť Prehľad, za cenu iba 4.90€ na mesiac!  Všetky ingrediencie nájdeš ma stránke môjho partnera LUNYS. Ak zadáš môj kód JANY5, získaš zľavu 5% na celú objednávku. 


Na záver mám pre teba ešte jedno prekvapenie! Spolu s MY PROTEIN sme si pre teba opäť pripravili špeciálnu zľavu - až 44%  na všetko v tvojej objednávke. Zľava platí od pondelka 31.1. od 9:00 do stredy 2.2. do 23:59. V tomto čase môžeš nakupovať cez tieto linky:
Pre Slovensko 
Pre Čechy
Nezabudni uviesť kód
JANY :) 

ROZVRH NA TENTO TÝŽDEŇ

 PONDELOK 31.1. 8:30

BODY FIGHT (LIVE)

 UTOROK 1.2.  8:30

BODY PUMP (LIVE)

JANY 100

 STREDA 2.2.  8:30

BODY FIGHT (LIVE)

 ŠTVRTOK 3.2. 8:30

BODY PUMP (LIVE)

FULL BODY

 PIATOK 4.2. 8:30 DEEP WORK (LIVE)
 SOBOTA 5.2. 8:30 BODY CORE
 NEDEĽA 6.2. 8:30

BODY STRETCH

    18:00 AHOJ JANY - LIVE COOKING 

POMÔCKY NA TENTO TÝŽDEŇ

 UTOROK 1.2. 8:30 EXPANDER, JEDNORUČKY
 ŠTVRTOK 3.2. 8:30 EXPANDER, JEDNORUČKY,
      BATOH 10KG
 


 

Facebook
Link
Website
 
COPYRIGHT © JANY LANDL