NEWSLETTER 20.2.2022

|MC_PREVIEW_TEXT|*

 

Ahoj,  :)

 

Máme tu opäť nedeľu a s ňou prichádza môj Newsletter s rozvrhom. Keďže som ja a viacerí z vás v našej LIVE FAMILY po covide a ja si uvedomujem tú záťaž, ktorú spôsobuje tento vírus nášmu organizmu, budeme celý budúci týždeň trénovať pomalšie, aby sme sa spolu dostali opäť do formy. Nechcem to podceniť, preto od pondelka začneme opäť s LIVE tréningami, avšak v menšej intenzite. Pomôcky si priprav na celý týždeň a to tieto tri - stolička, expander a jednoručky. Budem ich počas celého týždňa striedať a zapájať do tréningov. 

Pre všetkých tých, ktorí si chcú užiť plný workout, od
zajtra až do 7.marca sprístupňujeme ACHRÍV+. Či si nováčik, alebo starý člen LIVE FAMILY, budeš mať počas nasledujúcich 2 týždňov k dispozícii celý archív so všetkými tréningami! 

Ešte stále nám prebieha FOCUS MESIACA február,  ktorého hlavnou témou je SEBALÁSKA. Aj starostlivosť o seba je prejavom sebalásky. Nie len počas choroby, ale aj keď sme zdraví. Prosím, venuj si každý deň čas, ktorý potrebuješ. Naplánuj si program tak, aby si mal/a čas pre seba. Často krát sa stáva, že seba dávame na posledné miesto. Veď treba deťom navariť, upratať, úlohy spraviť, večeru manželovi pripraviť, potom kuchyňu obriadiť. A kde si ty? Väčšinou padneš večer do kresla unavená a už sa ti nechce nič. Skús si to tento týždeň otočiť. Skús si najprv naplánovať čas pre seba, až potom rozdeľuj čas pre ostatných. Veď aj v lietadle letuška vždy hovorí - najprv nasaď kyslíkovú masku sebe, potom zachraňuj ostatných. Tak niečo zmeň a začni sa držať tohto princípu. Ráno začni o 5 minút skôr, sprav si kávu a v kľude si ju vypi. Po práci si oddýchni, urob niečo pre seba. Uvidíš, začnú sa diať zázraky. 
 

„Milovať sám seba nie je márnosť.
Je to zdravý rozum.“

Keď hovorím o starostlivosti o seba, jednoznačne mi napadá dopĺňanie vitamínov vďaka produktom od môjho partnera AVITA. Práve počas trvania ochorenia, na zmiernenie príznakov, ale rovnako aj po prekonaní Covidu, je hodným doplnkom lipozomálny produkt - C + D3 + Zinok. Táto trojkombinácia je top na podporu imunity. A lipozomálna technológia zabezpečí najvyššiu vstrebateľnosť, takže tvoje telo dostane to, čo má. Nezabudni zadať pri objednávke môj kód JANY15, ktorý ti zabezpečí 15% zľavu. 

ROZVRH NA TENTO TÝŽDEŇ

 PONDELOK 21.2. 8:30

COVID WORKOUT (LIVE)

 UTOROK 22.2.  8:30

COVID WORKOUT (LIVE)

 STREDA 23.2.  8:30 COVID WORKOUT (LIVE)
 ŠTVRTOK 24.2. 8:30 COVID WORKOUT (LIVE)
 PIATOK 25.2. 8:30

COVID WORKOUT (LIVE)

 SOBOTA 26.2. 8:30 COVID WORKOUT
 NEDEĽA 27.2. 8:30 COVID WORKOUT
    18:00 FITCAST (NEW) S JAKUBOM GRIGAROM

POMÔCKY NA TENTO TÝŽDEŇ

 PONDELOK - PIATOK

 JEDNORUČKY, STOLIČKA,  EXPANDER

 


 

Facebook
Link
Website
 
COPYRIGHT © JANY LANDL