NEWSLETTER | 2.1.2022

|MC_PREVIEW_TEXT|*

 

Ahoj, :)

 

A je to tu! Nový rok, nový mesiac, nový týždeň... Niečo, čo si povieme iba jeden krát za 365 dní. Všetci sa vždy tešíme na tento moment, posielame starý rok preč a hovoríme si, čo bude inak v novom roku. Tak v prvom rade ti prajem, aby bol rok 2022 presne podľa teba. Taký, aký si ho vysnívaš! Plný zdravia, ktoré tak veľmi potrebujeme, plný radosti a nech máš každý deň dôvod na úsmev. 

Tento čas je aj časom 
predsavzatí a cieľov. Nezabudni na to,  že práve dobre stanovený cieľ ťa môže zaviesť presne tam, kde chceš. Nedávaj si veľké, nesplniteľné ciele, ktoré chceš dosiahnuť za krátky čas. Stanov si ich, je dobré mať víziu, ale rozdeľ si ich do menších cieľov. Takých, ktoré keď dosiahneš, ti práve vyčarujú úsmev na tvári a hlavne, ich dosiahnutie ťa podporí ísť ďalej!

Aby som ťa podporil aj ja, tak presne taký si dáme aj
FOCUS MESIACA, ktorým bude to magické - ZAČAŤ. Začni na sebe makať, začni s tréningom dnes, začni sa zdravo stravovať, začni so zmenou, po ktorej túžiš, začni novú kapitolu svojho života. Neodkladaj to na potom, na neskôr. Jednoducho začni. Práve ten začiatok je pre nás ťažký. Dlho sa pohrávame s myšlienkou, prehadzujeme si ju v hlave, pýtame sa kedy bude ten správny čas. Keď deti zaspia, keď budem mať menej práce, keď upracem, navarím, od pondelka, tento týždeň ešte nie... a mohol by som takto pokračovať ďalej. Ale ja ti chcem pomôcť práve s tým ŠTARTOM. Ver mi, ten pocit po prvom tréningu je neopísateľný! Spolu to dáme :) 
 


Keď už hovoríme o tom ŠTARTE... Určite si zaznamenal/a, že práve od zajtra začíname spoločným REŠTARTOM. Od pondelka do nedele ťa čakajú nové 30 - 40 minútové tréningové videá. Začneme postupne tak, aby sme sa spoločne pripravili na naše ďalšie LIVE Premeny, ktoré nás čakajú v marci. Mnohí z vás sa chcú opäť dostať do formy, tak teraz je ten správny čas. A to nie je všetko! Pripravil som si pre teba množstvo noviniek na tento rok. Máš sa naozaj na čo tešiť :) 

Ak by ti tých 30 - 40 minút na tréning bolo málo, môžeš si dať dva tréningy za sebou. Alebo siahni po nejakom dobrom tréningu z archívu, kde ich máme už vyše 500. Ak nemáš archív, môžeš si kedykoľvek v sekcii Môj profil aktivovať službu ACHÍV+, ktorá ti zaručí, že budeš mať neobmedzený prístup ku všetkým tréningom! 

S novým mesiacom prichádza aj nový JEDÁLNIČEK, ktorý pre vás pripravila naša výživová poradkyňa Alicka Andrašíková. Môžeš sa v ňom tešiť na mnohé fantastické jedlá, ktoré som si aj ja mimoriadne obľúbil. Jedálniček ti ponúka inšpiráciu na celodennú vyváženú stravu, ale najmä poukazuje na fakt, že nie hladovaním, ale zdravým jedlom v kombinácii s tréningami sa tvoje telo dokáže meniť. 

 


Všetky potraviny, ktoré nájdeš v nákupnom zozname si môžeš objednať online u môjho partnera LUNYS. Vždy všetko čerstvé a navyše získaš s mojim kódom JANY5 zľavu 5% na celý nákup. 

No a na záver môjho prvého Newslettra roku 2022 ešte pozvánka pre teba :)      V pondelok večer prichádzam s novoročným FITCastom, v ktorom som sa rozprával s Ninou Menkynovou ako inak, na tému Novoročné výzvy a predsavzatia

 

ROZVRH NA TENTO TÝŽDEŇ

 PONDELOK 3.1. 8:30

BODY CARDIO (NEW)

    20:30 FITCAST s Ninou Menkynovou (NEW)
 UTOROK 4.1.  8:30

BODY PUMP (NEW)

FULL BODY

 STREDA 5.1.  8:30

BODY FIGHT (NEW)

 ŠTVRTOK 6.1. 8:30

BODY PUMP (NEW)

FULL BODY

 PIATOK 7.1. 8:30 BODY TABATA (NEW)
 SOBOTA 8.1. 8:30 BODY CORE (NEW)
 NEDEĽA 9.1. 8:30 BODY STRETCH (NEW)

POMÔCKY NA TENTO TÝŽDEŇ

 UTOROK 4.1. 8:30 JEDNORUČKY, STOLIČKA
 STREDA 5.1. 8:30 STEP (HRNIEC)
 ŠTVRTOK 6.1. 8:30 JEDNORUČKY, STOLIČKA
 


 

Facebook
Link
Website
 
COPYRIGHT © JANY LANDL