NEWSLETTER | 16.1.2022

*|MC_PREVIEW_TEXT|*

 

Ahoj, :)

 

ďalší týždeň nám ubehol ako voda a ja sa teším, že pôjdeme od pondelka opäť LIVE! Tak, ako stále hovorím, oddych je pre telo rovnako dôležitý ako tréning. Nezabúdajte ani vy na kvalitný oddych a regeneráciu. Regenerácia nám dodáva silu pre ďalšie obdobie a ja som vďačný, že som si ju mohol dopriať. Ale teraz už šup do práce :)

Po novoročnom
#reštarte s 30 až 40 minútovými tréningami, zase mierne pridáme a pôjdeme na 40 - 50 minútové. Postupné pridávanie ako času, tak aj náročnosti, je tá správna cesta. Najmä pre našich nových, či staro-nových členov, ktorí sa opäť chcú dostať do formy. Teším sa z vašej spätnej väzby, že sa vám tréningy v rámci #reštartu páčia a splnili účel, naštartovali vás po sviatkoch alebo dlhšej pauze, tréning odcvičíte celý a baví vás to. To je najdôležitejšie. Som presvedčený o tom, že dávať si menšie ciele nás dovedie k dosiahnutiu toho vysnívaného veľkého cieľa. 
 

"Menšie dosiahnuteľné ciele ťa dovedú
k dlhodobému úspechu."

 


Stanovenie si cieľov je prvý krok, druhým krokom je ZAČAŤ. A presne tomu venujeme januárový FOCUS MESIACA. Ja dúfam, že už si začal/a! Nemusí to byť len tréning. Ale čokoľvek, čo si odkladal/a dlhé mesiace, alebo si sa nevedel/a odhodlať. Stojíš na začiatku cesty, tak sa po nej pusti :) 
 


Môj partner POWERLOGY sa tiež venuje cieľom spojeným s novým rokom :) Ak sa zapojíš na ich stránke do ankety, môžeš získať kupón na zľavu 10€. Alebo si jednoducho objednaj niektorý z úžasných produktov povzbudzujúcich potravín. Zadaj kód JANY10 a získaš zľavu 10%.

No a na záver ešte jedna pikoška, o ktorej viete ako prví! S MY PROTEIN sme si pre teba opäť pripravili super zľavu na všetko vo výške 44%. Sleduj môj Instagram, kde túto limitovanú dvojdňovú akciu odpálim v pondelok ráno! 

ROZVRH NA TENTO TÝŽDEŇ

 PONDELOK 17.1. 8:30

BODY FIGHT (LIVE)

 UTOROK 18.1.  8:30

BODY PUMP (LIVE)

NOHY

 STREDA 19.1.  8:30

BODY FIGHT (LIVE)

 ŠTVRTOK 20.1. 8:30

BODY PUMP (LIVE)

VRCH TELA

 PIATOK 21.1. 8:30 BODY TABATA (LIVE)
 SOBOTA 22.1. 8:30 BODY CORE (LIVE)
 NEDEĽA 23.1. 8:30

BODY STRETCH (LIVE)

POMÔCKY NA TENTO TÝŽDEŇ

 UTOROK 18.1. 8:30 STOLIČKA, BATOH 10 KG, EXPANDER
 STREDA 19.1. 8:30 EXPANDER
 ŠTVRTOK 20.1. 8:30 JEDNORUČKY, STOLIČKA, EXPANDER
 


 

Facebook
Link
Website
 
COPYRIGHT © JANY LANDL