NEWSLETTER | 13.3.2022

C_PREVIEW_TEXT|*

 

Ahoj,  :)

 

Prajem Ti krásnu slnečnú nedeľu! Včera vyvrcholili naše trojmesačné prípravy veľkou oslavou tanca, pohybu, spolupatričnosti a solidarity na už treťom Benefičnom LIVE Workoute a my ideme ďalej. Už len jeden týždeň nás delí od začiatku nových jarných LIVE Premien. Nasledujúce 3 mesiace budeme spolu makať na tvojej zmene. Zmene životného štýlu, návykov, nastavenia. Verím, že na konci tejto cesty ťa čaká odmena vo forme vytúžených zmien na tvojom tele. Okrem ranných LIVE tréningov o 8:30 so mnou, sa môžeš tešiť na nové posily počas celého trvania LIVE Premien. Kaźdý deň o 18:00 si budeš môcť zatrénovať s Luciou Mokráňovou, Zorou Czoborovou, Leou Grančič, Alicou Andrašíkovou, Ninou Menkynovou, Vierkou Ayisi a Dee. V tomto zložení nášho LIVE tímu si naozaj každá/každý z vás príde na svoje. Od zajtra si môžeš nahrať fotky "PRED" do svojho profilu, čím sa oficiálne zapojíš do LIVE Premien. Tak poďme na to! Spolu to zvládneme :) 

Ešte stále nám beží
FOCUS MESIACA, ktorým je SOLIDARITA. Ďakujem všetkým z vás, ktorí zdieľate so mnou to, ako pomáhate, všetkým, ktorí podporujú naše občianske združenie MY SME LIVE  či už finančnými, alebo vecnými darmi pre tých, ktorí to najviac potrebujú. Som šťastný, že sme spolu vytvorili nielen silnú fitness komunitu, ale aj komunitu so srdcom, ktorá pomáha, kde jej to potrebné. 
Až do konca marca sa môžeš zapojiť do
zbierky, ktorú sme spustili v rámci už tretieho Benefičného LIVE Workoutu, k Výťažok z tejto zbierky pôjde nie len slovenským a českým mamičkám v núdzi, ale aj tým ukrajinským, ktoré prežívajú to najťažšie obdobie. 

Môžeš tak urobiť zaslaním ľubovoľného finančného obnosu na číslo účtu OZ MY SME LIVE - SK66 1100 0000 0029 4210 9420 alebo môžeš na Slovensku poslať SMS v tvare DMS LIVE na skrátené telefónne číslo 877 v sieti všetkých mobilných operátorov. Cena jednej SMS je 2€Pre Českú republiku klikni na tento odkaz a daruj ľubovoľnú sumu Benefičný LIVE Workout „MY SME LIVE“ #3 | znesnáze21 (znesnaze21.cz)

 

Keďže máme marec, ktorý mnohí poznáme ako mesiac knihy, rád by som ti odporučil útlu, ale za to veľmi inšpiratívnu knižku "Muž, ktorý sadil stromy" od Jeana Giona. Hovorí presne o tom, čo momentálne mnohí z nás prežívame. Je to krásna knižka o nádeji a zmysle života, lebo... 
 

"Aj jeden človek vie zmeniť svet."


Ešte stále máš možnosť si so mnou zatrénovať naživo počas môjho LIVE Workout v X-Bionic Sphere. Tréningom nás bude sprevádzať DJ Oliver Heat a máme pre teba aj prekvapenie. No a po dobrom tréningu si oddýchneme a večer sa stretneme naživo pri obľúbenej show AHOJ JANY! 
V spolupráci s mojim partnerom MY PROTEIN som si pre teba pripravil opäť čas na zľavu až 44%! Ak ti niečo chýba do výbavy na tréningy, môžeš si ju doplniť od pondelka 14.3.2022 od 9:00 do utorka 15.3.2022 do polnoci. Linky na nákup s kódom JANY nájdeš nižšie.

Slovensko - https://tidd.ly/3vVRitl
Čechy - https://tidd.ly/3I4sqC6

ROZVRH NA TENTO TÝŽDEŇ

 PONDELOK 14.3. 8:30

BODY FIGHT (LIVE)

 UTOROK 15.3.  8:30

BODY PUMP (LIVE)

NOHY

 STREDA 16.3.  8:30

BODY FIGHT (LIVE)

 ŠTVRTOK 17.3. 8:30

BODY PUMP (LIVE)

VRCH TELA

 PIATOK 18.3. 8:30 BODY TABATA (LIVE)
 SOBOTA 19.3. 8:30 BODY CORE
 NEDEĽA 20.3. 8:30

YOGA S NINOU 

    19:30 AHOJ JANY! - Všetko o LIVE PREMENÁCH

POMÔCKY NA TENTO TÝŽDEŇ

 UTOROK 15.3. 8:30

STOLIČKA, JEDNORUČKY, 

      EXPANDER, BATOH (10 KG)
 STREDA 16.3. 8:30 HRNIEC
 ŠTVRTOK 17.3. 8:30 JEDNORUČKY, EXPANDER,
      STOLIČKA, PALICA
 


 

Facebook
Link
Website
 
COPYRIGHT © JANY LANDL