NEWSLETTER | 13.2.2022

|MC_PREVIEW_TEXT|*

 

Ahoj,  :)

 

Dnes začíname odpočítavať mesiac, ktorý zostáva do ďalšieho Benefičného LIVE Workoutu "MY SME LIVE", ktorý sa bude konať v sobotu 12.marca o 18:00 hod. Prečo práve v marci? Lebo náš online tréningový program LIVE bude oslavovať svoje 2.narodeniny. A pri tejto príležitosti s celým tímom pripravujeme túto mega audiovizuálnu show s namakaným workoutom, tajnými hosťami a live DJs. Ako vždy bude prebiehať zbierka, ktorou budeš môcť podporiť slobodné mamičky s deťmi v núdzi prostredníctvom SMS. Poznač si preto tento deň, pretože kdekoľvek na svete si, môžeš sa zdarma pridať k nám! Či už cez môj Youtube kanál, alebo na www.janylandl.sk. Opäť to bude nezabudnuteľná show, máš sa na čo tešiť! 

Ešte stále nám prebieha FOCUS MESIACA február,  ktorého hlavnou témou je SEBALÁSKA. Jedným z najôležitejších princípov, ako pestovať a najmä udržať si sebalásku je uvedomovať si skutočnosti. Kto si? Na čom naozaj záleží? Kam kráčaš? Ak si tieto otázky zodpovieš, bude jednoduchšie sústrediť sa na ne, najmä keď sa ťa zmocnia negatívne myšlienky. 
Pripomínaj si tieto skutočnosti na svojej ceste v akejkoľvek situácii, pomôže ti to akceptovať SEBA a posúvať sa k tomu, čo naozaj chceš. Skús si teda zodpovedať tieto tri otázky, napíš si odpovede na papier, či do diára a vždy, keď to budeš tak cítiť, vráť sa k nim. 

 

„Nájdi lásku, ktorú hľadáš,
najprv nájdením lásky v sebe.“

Keďže ešte stále nie som fit, dáme si tento týždeň reprízu januárových 30 - 40 minútových tréningov, ktoré si našli v skupine veľkú obľubu. Bude to pre mnohých z nás recovery týždeň, pretože ako som čítal v skupine vaše komentáre, je tej choroby všade nejako veľa. Dúfam, že sa to čoskoro zmení a že si budeme užívať naše dni v zdraví. 
Rovnako verím, že tento týždeň nám to už vyjde a spolu s Vierkou Ayisi podporíme SEBALÁSKU! V piatok o 8:30 v rámci Tréningu pre planétu nás prevedie meditáciou a hodinou yogy na tému SEBALÁSKA certifikovaná inštruktorka jógy Vierka, ktorá sa venuje výučbe rôznych typov lekcií, terapií a workshopov. 

Už 50% vstupeniek na najbližší LIVE Workout Camp je vypredaných!  Tak si rýchlo rezervuj svoje miesto a zaži prvý aprílový víkend v tej najlepšej spoločnosti. Zober kamošku, partnera, manžela, deti a užite si všetky vymoženosti, ktoré ponúka jedinečný komplex X-Bionic Sphere. Poďme spolu odpáliť naše ďalšie LIVE Premeny, ktoré začínajú už 21.marca

Viac informácií nájdeš tu. Na tomto linku si vieš pobyt aj zakúpiť. Cena za 3-dňový pobyt s ubytovaním a polpenziou je 299€. Pozor, cena sa môže zvýšiť, ako sa bude približovať termín pobytu, takže si zaisti svoje miesto už dnes.  

 

Spolu s My Protein sme si opäť pre teba pripravili, tento krát Valentínsku zľavu. Od zajtra od 9:00 až do 16. februára do polnoci získaš zľavu 44% s mojim kódom JANY a kliknutím na link: 
 
SR - https://tidd.ly/3JdBUvE
ČR - https://tidd.ly/3rFrqze


Ešte stále, až do Valentínskej polnoci, môžeš na mojom e-shope využiť zľavu 14%! A na mikiny získaš zľavu až 41%. Urob radosť sebe, alebo svojmu frajerovi, partnerovi, manželovi a motivuj ho, nech sa pridá do našej LIVE FAMILY. Vo dvojici to ide lepšie, čo platí pri športe a motivácii, dvojnásobne! 

ROZVRH NA TENTO TÝŽDEŇ

 PONDELOK 14.2. 8:30

BODY CARDIO

 UTOROK 15.2.  8:30

BODY PUMP

FULL BODY

 STREDA 16.2.  8:30

BODY FIGHT 

 ŠTVRTOK 17.2. 8:30

BODY TABATA

 PIATOK 18.2. 8:30

MEDITÁCIA A YOGA (LIVE)

S VIERKOU AYISI

 SOBOTA 19.2. 8:30 BODY STRETCH (NEW)
 NEDEĽA 20.2. 8:30

YOGA S NINOU (NEW)

POMÔCKY NA TENTO TÝŽDEŇ

 UTOROK 15.2. 8:30 JEDNORUČKY, STOLIČKA
 STREDA 16.2. 8:30 STEP (HRNIEC)
 ŠTVRTOK 17.2. 8:30 JEDNORUČKY, STOLIČKA
 


 

Facebook
Link
Website
 
COPYRIGHT © JANY LANDL