NEWSLETTER |12.12.2021

|MC_PREVIEW_TEXT|*

 

Ahoj,  :)

dnes je veľký deň! Okrem toho, že máme magický dátum 12.12., dnes je oficiálne posledným dňom našich LIVE Premien a ja som už teraz veľmi zvedavý na vaše výsledky. Do premien sa vás prihlásilo niekoľko stoviek, čo znamená, že veríte v zmenu, že veríte v seba! A ja vo vás verím tiež! Možno nebudeš na 100% spokojná/ý, s tým, čo si dosiahla/dosiahol, ale už len ten fakt, že si sa rozhodla/ol ísť iným smerom, urobiť ten krok k svojmu novému JA, je veľkou zmenou! Vydal/a si sa na cestu za zdravším životným štýlom, čo znamená, že si sa vydal/a na tú správnu cestu. Táto cesta nikdy nekončí, pretože ako povedal raz veľmi veľmi dávno Konfucius... 
 

"Cesta je cieľ."


A ja nemôžem nič, iba súhlasiť. Táto cesta je už niekoľko rokov môj cieľ, môj životný štýl, môj návyk, ktorého sa nechcem vzdať. A som šťastný, že sa mi darí motivovať také veľké množstvo členov našej úžasnej LIVE FAMILY! K tomu patrí nie len tréning, zdravá strava, nájdenie balansu v živote, ale aj náš spoločný každomesačný FOCUS MESIACA. Už si zavolal/a svojej sestre, s ktorou si mal/a nezhodu? Napísal/a si kamošovi, či kamoške, s ktorými si sa nevidel/a "veky"? Ak nie, urob to prosím, pre seba, pre dobrý pocit. Takéto upratovanie je naozaj dôležitou súčasťou našich životov. A hlavne, čo si uvedomujem denne je, že treba to urobiť hneď, aby si to potom neľutoval/a, aby nebolo neskoro... 

V rámci CHALLENGE TÝŽDŇA by som rád nasmeroval tvoju pozornosť na uvoľňovacie cvičenia, ako napríklad strečing, či jóga. Sú veľmi dôležité pre telo, nemôžeš ho stále iba namáhať. Je dobré mu dopriať aj uvoľnenie, ponaťahovať sa, aby si si na tréningu neublížil/a. Takže v rámci tohto týždňa si daj aspoň dva takéto tréningy.

 

Pripomínam ešte, že až do nedele 19.12. do polnoci môžeš nahrávať fotky "po" v rámci LIVE Premeny. Nezabudni sa odfotiť z predu, z boku a zo zadu. Na fotke musí byť jasne viditeľný dátum fotenia, aby sme videli tvoj posun. Nesmierne sa tešíme na vaše výsledky!

Už si mrkla/mrkol
novinky na e-shope? Urob si radosť s novým tričkom v čiernej alebo šedej melírovej farbe "ŽIVOT JE BALANS". Míňajú sa rýchlo, takže ak ich chceš mať do Vianoc, poponáhľaj sa! Novinkou je tiež Štartovací balíček pre rok 2022. Ak hľadáš motivačný vianočný darček, tak si ho práve našiel/našla! Balíček obsahuje FITCheck na 3 mesiace (program LIVE+), FITDiár na rok 2022 a uterák. Všetko, čo potrebuje obdarovaný na svoju novú cestu :) Získaš ho za zvýhodnenú cenu 49.90€ a dopravu máš pri jeho kúpe vždy zdarma! 
Na e-shope tiež nájdeš doskladnené naše legendárne tričká "Keď nevládzeš, pridaj!" vo všetkých veľkostiach. 

 


 

Ak svoju objednávku na shop.janylandl.sk urobíš do 20.12.2021 do 12:00, garantujeme doručenie na Slovensku do Vianoc. Nenechávaj si to ale na poslednú chvíľu :) 

Aj môj partner CBDium má pre teba niečo špeciálne pre pokojné Vianoce - vianočná kúra CBDium. Je za špeciálnu cenu a vďaka môjmu kódu JANY10 získaš ďalšiu dodatočnú zľavu 10%. 

 

 

ROZVRH NA TENTO TÝŽDEŇ

 PONDELOK 13.12. 8:30

BODY CARDIO (LIVE)

    20:30

FITCAST - Histamín #2

 UTOROK 14.12. 8:30

BODY PUMP (LIVE)

FULL BODY

 STREDA 15.12. 8:30

BODY FIGHT (LIVE)

 ŠTVRTOK 16.12. 8:30

BODY PUMP (LIVE)

FULL BODY

 PIATOK 17.12 8:30 BODY TABATA (LIVE)
 SOBOTA 18.12 8:30 20 MIN. ZADOK
 NEDEĽA 19.12 8:30 BODY STRETCH

POMÔCKY NA TENTO TÝŽDEŇ

 UTOROK 14.12. 8:30 STOLIČKA, JEDNORUČKY, EXPANDER
 STREDA 15.12. 8:30 STEP (HRNIEC)
 ŠTVRTOK 16.12. 8:30 EXPANDER, JEDNORUČKY, STOLIČKA
 


 

Facebook
Link
Website
 
COPYRIGHT © * JANY LANDL