YOGA

YOGA

Cvičenia yogy v zásade majú celostný prístup, ktorý má dostať telo, ducha a dušu súčasne do súladu. Na hodine sa na tento účel používajú krije (rad cvičení) so statickými i dynamickými ásanami, spojené s fázami hlbokého uvoľnenia. Spravidla po úvodnom rozcvičení sa pridávajú dychové cvičenia, koncentrácia a meditácie. Účinok yogy sa dosahuje sebazdokonaľovaním, premýšľaním, cvičením techník yogy v dennom živote; tým získavaš schopnosť neznervózňovať sa, prijímať veci tak, ako sú, brať ich ako prirodzený proces, a tým získať silu, schopnosť problémové situácie vyriešiť správne.

MEDITÁCIA

MEDITÁCIA

Meditácia predstavuje techniku, ktorej hlavnou úlohou je zabezpečiť našej mysli potrebný myšlienkový ,,odpočinok.“ Jej cieľom je dosiahnuť taký stav vedomia, ktorý je svojou podstatou úplne odlišný ako stav bdenia, v ktorom trávime značnú časť nášho života.

WAKE UP

WAKE UP

Päť minútové pohybové „nabudenie sa“ do nového dňa, ak ráno nestíhaš cvičiť. Rýchla aktivácia svalov na ranné prebudenie.

LIVE KIDS

LIVE KIDS

Dvadsať minútové tréningy určené pre deti rozdelené do dvoch vekových kategórií – 3 až 7 rokov a 7 až 12 rokov.

GRAVIFIT

GRAVIFIT

Cvičenie určené pre tehotné ženy. Kompletná zostava cvikov, vďaka ktorým precvičíš a uvoľníš celé telo.

LIVE COOKING

LIVE COOKING

Príprava zdravých receptov nielen z našich LIVE+ jedálničkov v sprievode výživovej poradkyne Alicky, Janyho a jeho hostí. Popri zábave si pripravíš chutné jedlo.

FITCAST

FITCAST

Janyho podcast venovaný zdravému životnému štýlu, športu, strave, sebarozvoju a všetkému, čo nás robí byť lepšími. Čakajú ťa zaujímaví hostia, dobré témy, odborné rady a hlavne veľa pozitívnej energie.

FULL BODY

FULL BODY

Funkčný tréning komplexného charakteru, ktorý rozvíja silu, kondíciu, ale aj mobilu. Tréning pozastáva zo sérií cvičení, ktoré sú orientované na dolnú, hornú časť a stred tela - core. Opakovanie sérií nám zaručije správny tréningový efekt. Vaše svaly získajú nielen správny tonus, ale aj krásny štíhly tvar.

AFIRMÁCIE

AFIRMÁCIE

Afirmácie sú jednoduché, krátke a silné vety - vyjadrenia, ktoré sa používajú na pozitívne nastavenie našich myšlienok a pocitov. Pomáhajú nám lepšie definovať a formulovať, čo by sme vo svojich životoch radi uvítali a čo by sme radi pozmenili a ozdravili, v rôznych oblastiach nášho života.

Pravidelným opakovaním afirmácie lámu vzorce negatívnych myšlienok a napomáhajú rekonštruovať dynamiku nášho mozgu....a celého vnútra.