ZDRAVÝ CHRBÁT

ZDRAVÝ CHRBÁT

Sedavý spôsob života a rýchlosť doby, ktorú žijeme, má okrem iného často za následok bolesti chrbta. Práve cvičením môžeme bolesti zmierniť, ale hlavne, môžeme im aj predchádzať. ZDRAVÝ CHRBÁT je komplex cvičení (zväčša zdravotné a kompenzačné cvičenia), ktoré zlepšia držanie tela, podporia správne zapájanie chbtového svalstva a svalov core. Pravidleným cvičením zlepšíme prácu stabilizačného systému, mobilitu chrbtice.

SEXY BODY

SEXY BODY

intervalový posilňovací tréning zameraný najmä na brucho a zadok. Intervaly nie sú v príliš vysokej intenzite a trvanie tréningu je 30 minút. Vhodný na rýchle precvičenie celého tela, spaľovanie tuku a formovanie sexy ženských kriviek.

LADIES WORKOUT

LADIES WORKOUT

Posilňovací tréning, ktorý dá vášmu telu krásne krivky, svalom krásny tvar. Cvičebná jednotka je vedená intervalovým spôsobom, v trvaní 30 minút, takže každý si môže zvoliť svoju úroveň a tempo cvičenia. Týmto spôsobom zvládne tréning začiatočník aj pokročilý cvičenec.
Tréning je zameraný na dolnú časť tela- nohy a zadok a brušné svalstvo.

YOGA

YOGA

Cvičenia yogy v zásade majú celostný prístup, ktorý má dostať telo, ducha a dušu súčasne do súladu. Na hodine sa na tento účel používajú krije (rad cvičení) so statickými i dynamickými ásanami, spojené s fázami hlbokého uvoľnenia. Spravidla po úvodnom rozcvičení sa pridávajú dychové cvičenia, koncentrácia a meditácie. Účinok yogy sa dosahuje sebazdokonaľovaním, premýšľaním, cvičením techník yogy v dennom živote; tým získavaš schopnosť neznervózňovať sa, prijímať veci tak, ako sú, brať ich ako prirodzený proces, a tým získať silu, schopnosť problémové situácie vyriešiť správne.

AFIRMÁCIE

AFIRMÁCIE

Afirmácie sú jednoduché, krátke a silné vety - vyjadrenia, ktoré sa používajú na pozitívne nastavenie našich myšlienok a pocitov. Pomáhajú nám lepšie definovať a formulovať, čo by sme vo svojich životoch radi uvítali a čo by sme radi pozmenili a ozdravili, v rôznych oblastiach nášho života.

Pravidelným opakovaním afirmácie lámu vzorce negatívnych myšlienok a napomáhajú rekonštruovať dynamiku nášho mozgu....a celého vnútra.

MEDITÁCIA

MEDITÁCIA

Meditácia predstavuje techniku, ktorej hlavnou úlohou je zabezpečiť našej mysli potrebný myšlienkový ,,odpočinok.“ Jej cieľom je dosiahnuť taký stav vedomia, ktorý je svojou podstatou úplne odlišný ako stav bdenia, v ktorom trávime značnú časť nášho života.

LATINO FIT DANCE

LATINO FIT DANCE

Tanec a aeróbne cvičenie v jednom tréningu. Kombinácia aeróbnych pohybov a latinsko-amerických figúr z tancov ako salsa, samba, merrengue, pasodoble a ďalšie, je zamerané na výdaj energie, ale popritom nenáročná a zábavná. Na tejto hodine si vytvarujte svaly bez toho, aby ste si to uvedomovali, zacvičíte si a roztancujete sa. Skvelá latinsko-americká hudba dopĺňa atmosféru párty a garantuje dobrú náladu.

LIVE COOKING

LIVE COOKING

Príprava zdravých receptov nielen z našich LIVE+ jedálničkov v sprievode výživovej poradkyne Alicky, Janyho a jeho hostí. Popri zábave si pripravíš chutné jedlo.

GRAVIFIT

GRAVIFIT

Cvičenie určené pre tehotné ženy. Kompletná zostava cvikov, vďaka ktorým precvičíš a uvoľníš celé telo.

DIASTÁZA

DIASTÁZA

Mnoho žien sa stretne s rozostúpením brušného svalstva spôsobeného tehotenstvom. Tento stav môže oslabiť jadro  tela a viesť k bolestiam v oblasti panvy a krížov.  V mnohých prípadoch sa diastáza brušného svalstva upraví po pôrode sama. Avšak ak sa stav svalového rozostúpenia nezmenil ani osem týždňov po pôrode, efektívne môžu pomôcť tréningy na diastázu brušných svalov.

LIVE KIDS

LIVE KIDS

Dvadsať minútové tréningy určené pre deti rozdelené do dvoch vekových kategórií: 3 až 7 rokov a 7 až 12 rokov.

Jednoduché, hravé formy pohybu, ktoré zabavia všetky deti. Týmito cvičením si deti udržia požadovanú úroveň pohybových schopností.

FITCAST

FITCAST

Janyho podcast venovaný zdravému životnému štýlu, športu, strave, sebarozvoju a všetkému, čo nás robí byť lepšími. Čakajú ťa zaujímaví hostia, dobré témy, odborné rady a hlavne veľa pozitívnej energie.