BODY FIGHT

BODY FIGHT

Intenzívne kardio cvičenie zamerané na odbúranie tuku, tvarovanie postavy, posilnenie srdcovo-cievneho systému, posilnenie svalstva a zdokonalenie koordinácie. Ide o mix bojových umení za sprievodu dynamickej hudby.

BODY PUMP

BODY PUMP

Posilňovacie cvičenie zamerané na celé telo rozdelené na tri typy tréningov – Vrch tela, Nohy alebo Full Body. Pomocou ľahkých až stredných váh s množstvom opakovaní spáliš veľa kalórií. V tréningu sa využívajú pomôcky ako expandery, jednoručky, stolička, švihadlo. Vybuduješ si svalovú hmotu, zlepšíš mobilitu a posilníš chrbát, čím predchádzaš jeho bolesti.

BODY TABATA

BODY TABATA

Vysoko intenzívny intervalový tréning - HIIT zameraný na budovanie kondície a spaľovanie tukov. Tento tréning dá zabrať aj športovcom s dobrou kondíciou. Slúži na rozvoj svalovej vytrvalosti. Systém tréningu spočíva v striedaní rôznych cvikov vo vysokej intenzite, teda anaeróbnom cvičení s aeróbnym , ktoré je nízkej intenzity. Striedajú sa v časových intervaloch.

BODY CARDIO

BODY CARDIO

Tento typ tréningu má priaznivé účinky na zdravie ľudí všetkých vekových kategórií. Jeho tri hlavné benefity sú vypracované telo, výborná kondícia a chudnutie.

BODY COMPLETE

BODY COMPLETE

Komplexné cvičenie, ktoré zahŕňa kombináciu silového a kondičného tréningu zamerané na všetky telesné partie bez záťaže na kolená.

DEEPWORK

DEEPWORK

Atletický, jednoduchý, intenzívny a unikátny cvičebný program – ide o holistický funkčný tréning piatich elementov, plný energie. Jedinečné spojenie tela a mysle, cardia a funkčného tréningu.

SEXY BODY

SEXY BODY

Vysoko intenzívny intervalový tréning – HIIT s vlastným telom zameraný na budovanie kondície a spaľovanie tukov. Strieda posilňovacie a cardio cvičenia, ktoré sa striedajú v časových intervaloch. Zameriava sa na tvarovanie sexy zadku a brucha.

LATINO FIT DANCE

LATINO FIT DANCE

Tanec a aeróbne cvičenie v jednom tréningu. Kombinácia aeróbnych pohybov a latinsko-amerických figúr z tancov ako salsa, samba, merrengue, pasodoble a ďalšie, je zamerané na výdaj energie, ale popritom nenáročná a zábavná. Na tejto hodine si vytvarujte svaly bez toho, aby ste si to uvedomovali, zacvičíte si a roztancujete sa. Skvelá latinsko-americká hudba dopĺňa atmosféru párty a garantuje dobrú náladu.

BODY CORE

BODY CORE

Cvičenie zamerané na posilnenie stredu tela. Cviky s dôrazom na brucho a core – hlboké svaly chrbtice a hlboké svaly panvového dna. Pevný a silný stred tela je jedným zo základných predpokladov na to, aby si mohol v tvojom tréningu systematicky napredovať.

BODY STRETCH

BODY STRETCH

Súbor naťahovacích a uvoľňovacích cvičení zameraný na rôzne svaly a svalové partie.

DIASTÁZA

DIASTÁZA

Mnoho žien sa stretne s rozostúpením brušného svalstva spôsobeného tehotenstvom. Tento stav môže oslabiť jadro  tela a viesť k bolestiam v oblasti panvy a krížov.  V mnohých prípadoch sa diastáza brušného svalstva upraví po pôrode sama. Avšak ak sa stav svalového rozostúpenia nezmenil ani osem týždňov po pôrode, efektívne môžu pomôcť tréningy na diastázu brušných svalov.

ZORALATES

ZORALATES

Forma zdravotného a kompenzačného cvičenia pre zdravý chrbát a pevné telo. Zahŕňa v sebe prvky pilatesu, yogy, posilňovania a strečingu. Predovšetkým je zamerané na posilnenie vnútorného stabilizačného systému. Toto špeciálne cvičenie Zora Czoborová zostavila v spolupráci s vrcholovými športovcami. Pôsobí na odstránenie bolesti chrbta, ktoré vznikajú následkom poškodenia platničiek najmä u ľudí so sedavým druhom zamestnania. Je taktiež vhodné pre ľudí s nadváhou a bolesťami v kĺboch. Pre deti a dospelých, ktorí trpia skoliózou, poprípade sa venujú športu kde dochádza k jednostrannému preťaženiu organizmu. Veľký dôraz sa kladie na hlboké bránicové dýchanie a správne zapájanie hlbokých svalov trupu.