Marcový LIVE Workout Camp

Naštartuj sa počas posledného marcového víkendu a dopraj svojmu telu aktívnu dovolenku, na ktorú nikdy nezabudneš.

Čaká ťa aktívna dovolenka plná spálených kalórií, regenerácie a dobrej nálady v komplexnom športovom a volnočasovom rezorte X-Bionic Sphere so mnou a členmi z našej LIVE FAMILY :-)

Pre rok 2023 sme si pripravili viac obľúbených LIVE Workout Campov na ktorých si budeme môcť spoločne zašportovať a užiť si zábavu v rámci našej komunity LIVE.  Ako prvý v poradí som spolu s mojím tímom pripravil LIVE Workout Camp v obľúbenom X-Bionic Sphere, ktorý sa bude konať 24. - 26. marca 2023 (piatok - nedeľa) v Šamoríne. 

Počet miest je limitovaný tentokrát na max. 60 osôb. Mimo tréningov budeme mať priestor na otázky ohľadom stravy, cvičenia alebo iných vecí, ktoré ťa zaujímajú. 

Pre koho je LIVE Workout Camp určený?

Jednoducho povedané pre každého, kto má chuť cvičiť. Či už si chceš dopriať poriadnu makačku, alebo si začiatočník a chceš sa zorientovať v našich tréningoch, dokonca, ak ti chýba motivácia a často krát si cvičenie vzdal/a. Verím, že po tomto spoločnom víkende nebudeš chcieť prestať a osvojíš si pravidelné cvičenie :-)

Čo ťa čaká na LIVE Workout Campe?

Čakajú ťa viac fázové tréningy, ranné aj poobedné, zamerané na jednotlivé svalové partie, kondičné tréningy, ale aj posilňovacie. Spoznáš skvelých ľudí a zažiješ veľa zábavy, či už pri samotnom cvičení, ale aj počas večerov, ktoré budeme tráviť spoločne!  Budem mať možnosť vidieť každého, či správne cvičí a prípadne aj upozorniť, ak budú cviky vykonávané nesprávne. Prejdeme si techniku každého cviku, ktorý nás bude čakať na danom tréningu, pretože okrem pravidelnosti je dôležité, aby sme cvičili "správne". Tešiť sa môžeš aj na talkshow Ahoj Jany!

 

 

Aké je ubytovanie a čo je zahrnuté v cene? 

Nakoľko je tento päťhviezdičkový hotel orientovaný na rodiny s deťmi, tak izby sú v žložení 2 postele + 2 prístelky. Preto ideálne odporúčam ísť so svojou rodinou (oni si užijú výhody hotela, bazénov a komplexu), alebo sa dohodnite 2 kamarátky do jednej izby. K dispozícií sú 4 reštaurácie a 2 bary. S hotelovou reštauráciou, v ktorej budeme mať raňajky a večere, pracujeme na úprave stravy, aby sme si to užili aj z pohľadu zdravej stravy. Na regeneráciu odporúčam využiť free vstup do bazénov, ako aj do úžasného wellness centra, ktoré patrí k najlepším wellnessom na Slovensku. Cena LIVE Workoutu Campu zahŕňa: ubytovanie na 2 noci, viac fázové tréningy, polpenziu, skorý príchod v piatok (od 11:00), neskorý odchod v nedeľu (do 16:00), exkluzívny wellness na tri hodiny denne, neobmedzený vstup do vodnéhp sveta a na tobogány, neobmedzený vstup do GYMU, Welcome drink s Janym a spoločenský program s Janym a jeho hosťami. 

Sumárne info

Termín: 24. - 26. marca 2023

Miesto: X-Bionic Sphere, Šamorín 

Cena: 335 eur (3 dňový wellness pobyt s polpenziou a tréningovým programom pre dospelú osobu) 


CHCEM ÍSŤ NA CAMP

Tak poď a pridaj sa. Bude to super!

Tvoj Krotiteľ tukov, Jany