LIVE Workout Camp na Zámku Šimák

Jedinečné 3 dni plné športu, dobrej nálady, kvalitného jedla a oddychu priamo na zámku!

Čaká ťa aktívna dovolenka v krásnom prostredí Zámku Šimák v Pezinku, na ktorej spáliš všetky prebytočné kalórie, užiješ si wellness a polpenziu v jednej z TOP reštaurácií na Slovensku. Nebudú chýbať ani naše trénerky z LIVE Premeny, členovia LIVE FAMILY a zaručená dobrá nálada. :-) Dopraj svojmu telu aktívnu dovolenku, na ktorú nikdy nezabudnete. 

 

Počas letných mesiacov sme s mojím tímom pripravili viac možností, kde si budeme môcť spoločne zašportovať a užiť si zábavu v rámci našej komunity LIVE. Posledný júlový víkend nás čaká LIVE Workout Camp. 3 dni na zámku s jedinečnou atmosférou, chutným jedlom a super tréningami so mnou a našimi ďalšími trénerkami. Počet miest je limitovaný na max. 50 osôb, aby sme mali dostatok priestoru pre osobný kontakt, či už počas cvičenia, alebo mimo workoutu. Určite bude priestor na otázky ohľadom stravy, cvičenia alebo iných vecí, ktoré ťa zaujímajú. 

Pre koho je camp určený?

Pre každého, kto má chuť cvičiť a užiť si skvelý víkend. Či už si chceš dopriať poriadnu makačku, alebo si začiatočník a chceš sa zorientovať v našich tréningoch, alebo ti chýba motivácia a s cvičením to nechceš opäť vzdať. Verím, že po tomto spoločnom víkende nebudeš chcieť prestať a osvojíš si pravidelné cvičenie. :-) Tento Camp je však jedinečný svojou lokalitou a atmosférou, ktorú zámok ponúka. V našom tíme sme sa rozhodli, že chceme, aby ste si to užili len vy - preto ak máš deti, zabezpeč im opatrovanie. lToto bude víkend len pre teba. Zašportuj si, siahni na svoje dno a zároveň si oddýchni, zrelaxuj a vychutnaj dobré jedlo. 

Čo ťa na LIVE Workout Campe čaká?

Viac fázové tréningy - ranné a večerné, zamerané na jednotlivé svalové partie, kondičné tréningy a aj tie posilňovacie. Okrem mňa si zatrénuješ aj so Zorou Czoborovou, Luckou Mokráňovou, Vierkou Ayisi a Ninou Menkynovou. Spolu s našou výživovou poradkyňou, Alickou, si uvaríme rôzne jedlá počas LIVE Cookingu. Spoznáš skvelých ľudí a zažiješ veľa zábavy - na samotnom cvičení, ale aj počas večerov. Prvý večer sa môžeš tešiť na slávnostnú večeru, preto nezabudni na outfit chic & casual. Nebude chýbať kondičný tréning, pri ktorom nám zahrá  LIVE DJ. Vzhľadom na menšiu skupinu budem mať možnosť vidieť každého, či správne cvičí a prípadne aj napraviť, ak bude niečo nesprávne. Prejdeme si techniku každého cviku, ktorý nás bude čakať na danom tréningu, pretože okrem pravidelnosti je dôležité, aby sme cvičili technicky "správne". 

Čo budeš potrebovať?

Predovšetkým dobrú náladu a chuť si užiť nadupaný fit a wellness pobyt. Do kufra si zabaľ športové oblečenie, plavky do wellness & SPA, pohodlné oblečenie na jogu, deku na meditáciu a nezabudni ani na spoločenské oblečenie na piatkovú slávnostnú večeru. Dámam odporúčame koktejlové šaty, alebo kostým a pánom oblek bez kravaty. Na cvičenie budeš potrebovať expander, podložku, uterák a fľašu na vodu. V sobotu bude možnosť kúpiť si merch, expandery, fľašu na vodu, uteráky a aj niektoré superfoods. 

Ako je to s ubytovaním v hoteli?

Budeš ubytovaný/á v krásnom štvorhviezdičkovom PALACE ART HOTEL PEZINOK v boutique štandarde, ktorý ponúka noblesnú atmosféru a exkluzívne služby. Dostupné sú 2-lôžkové izby, v ktorých je možnosť prístelky alebo obsadenia len jednou osobou. Polpenzia je zabezpečená priamo v hoteli formou bufetových stolov. Chutné jedlo z čerstvých a lokálnych surovín od šéfkuchára s medzinárodnými skúsenosťami, je základ pre výnimočný gastronomický zážitok. Medzi tréningami bude čas na regeneráciou a využitie hotelového Wellness & SPA, ktoré ťa očarí svojou atmosférou pokoja a oddychu. V okolí hotela sa nachádza zámocký park, vinárstvo a reštaurácia. Centrum mesta je v blízkosti hotela.

Sumárne info

Termín: 29. - 31. júl 2022

Miesto: Zámok Šimák, Pezinok

Cena: 349 eur (3 dňový wellness pobyt s bohatou polpenziou a tréningový program) Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s polpenziou, neobmedzenný wellness a vstup na všetky tréningy s Janym a ďalšími trénermi.

Pobyt je Adult Friendly. V prípade, že budeš mať pre deti zabezpečenú starostlivosť (napráklad manžela), aby ťa deti nerušili počas tréningov, ceny sú nasledovné: 

  • Deti do 3 rokov ZDARMA
  • Deti od 3 do 12 rokov - príplatok za prístelku/noc + polpenzia 47 eur 
  • Deti od 12 rokov sú brané ako dospelá osoba 

Viac infofmácií nájdeš na www.palacearthotel.sk zároveň si tam vieš zakúpiť pobyt.


Chcem ísť na camp

Nižšie nájdeš program, ktorý ťa čaká na našom campe.

Stačí ti priniesť si podložku, expander, športové a slávnostné oblečenie. 

Počas celého víkendu budeš mať možnosť využiť wellness a masáže. Môžeš ísť aj na ochutnávku vína v Zámockej pivničke, na prechádzku do okolia  Zámockého parku. Vychutnať si obedové menu v reštaurácií na nádvorí, kde bude aj jedno vegan jedlo, mnou odporúčané. V sobotu bude dostupný aj predaj merchu. 

Tak poď a pridaj sa. Bude to super!

Tvoj Krotiteľ tukov, Jany

Chcem ísť na camp