LIVE WORKOUT CAMP 2021 jeseň

Predĺžený víkend v znamení prekonávania samých seba, úžasnej atmosféry a relaxu. Aj takto by sa dal zhodnotiť náš prvý, spoločný LIVE Workout Camp.

Máme za sebou náš prvý LIVE workout camp zo športovného rezortu X-bionic sphere® v Šamoríne. Boli to skvelé tri dni v znamení prekonávania samých seba a úžasnej atmosféry. Niektorí odišli so svalovicou, tvoj tréner aj bez hlasu, ale všetci s úsmevom :-) Užili sme si intenzívne tréningy, zaslúžený relax v hotelovom wellnesse, ale najmä dobrú náladu v rámci našej skupiny. Som rád, že som opäť spoznal niektorých z vás z našej LIVE Family, a že sme sa takto spoločne stretli, zatrénovali si a mali spoločnú aktívnu dovolenku.

 

 

Každý tréning bol iný, originálny a hlavne zábavný. Od intenzívnych kondičných tréningov, po ktorých neostalo ani jedno tričko suché. Dokonca by som povedal, že už po prvej polovici tréningov som v tom nebol sám a naše tričká mali jasné známky nášho nasadenia :-) V sobotu večer sa k nám na LIVE Workout pripojili aj ďalší členovia a DJ Oliver Heat, ktorý sa postaral o hudobný podmaz. Mali sme tréningy zamerané špeciálne na core, na zadok, ako aj jógu s Ninou, ktorá nás príjemne upokojila a vybalansovala.

Za spoluprácu ďakujem CK Satur, ktorý sa postaral o najmenších účastníkov vrámci animačného programu, ako aj môjmu partnerovi REDCOCO, ktorý si pre každého z účastníkov pripravil balíček s kokosovými pochúťkami s mojou obľúbenou kokosovou vodou a priblížili nám tak chuť Ázie. Išli ste neskutočné tempo každý jeden deň a aj keď v sobotu už niektorí pociťovali silnú svalovicu, v nedeľu ráno všetci vstali a čakal nás posledný posilňovací tréning s kvalitným strečingom. Počas večerného programu v príjemnom prostredí Legend’s baru sme mali show Ahoj Jany, v rámci ktorej som sa rozprával s mojimi hosťami Tomášom Masarykom a s našou Alickou na témy zdravého stravovania a ako aj napriek ťažkým životným situáciám nájsť motiváciu. Okrem zaujímavých informácií sme sa veľa nasmiali. Verím, že si každý prišiel na svoje počas tohto campu a splnili sme vaše očakávania. Som na vás hrdý, ako ste celý camp zvládli a ja sa už teraz teším na ten ďalší.

 

Camp je určený pre každého, kto si chce zacvičiť aj mimo svojej obývačky, spoznať nových ľudí z našej LIVE Family, ako aj pre niekoho, čo sa chce dostať do formy, alebo sa len poriadne zničiť. Počas jednotlivých tréningov pozerám na každého z vás ako cvičíte, či máte správny postoj, alebo či nezaťažujete nesprávne partie. Je to veľmi dôležité, nakoľko vás u vás doma nevidím, tu je na to priestor, aby som si s vami mohol aj individuálne prejsť cviky, ak vám niečo nie je jasné.

„Bolo úžasné byť s vami LIVE!“ :-)

Tvoj krotiteľ tukov, Jany

Ďalší camp nás čaká na jar 2022, bližše info čoskoro.

Ak máš záujem o budúci LIVE CAMP napíš na wish@janylandl.sk a budeme ťa informovať ako prvého.

Fotky na stiahnutie (.zip)