LIVE REŠTART #30

Už od 6. januára štartujeme nový rok! Toto bude tvoj nový krok k zdravému životnému štýlu. Čakajú ťa 30-minútové tréningy s ľahšou intenzitou, ktoré zvládne začiatočník, ten kto mal dlhšiu pauzu od cvičenia, ale budú vhodné aj pre toho, kto sa chce dostať do formy po vianočných koláčikoch! Pridaj sa do tejto výzvy, motivujme sa navzájom a ja ti pomôžem prekonať svoje limity! #kednevlazdespridaj Tvoj tréner Jany, je tu.

Idem do toho

Ako na to a čo ma to bude stáť?

Stačí sa registrovať do programu LIVE, prípadne ak už si členom, tak len počkať a od 6. januára 2023 spolu začneme cvičiť nové #liveRESTART tréningy. Náš online tréningový program je mesačným členským, ktorý stojí len 7,90€ v rámci ktorého ti budú pribúdať tréningy a ďalší extra obsah (live cooking – tipy a rady do kuchyne, motivačné podcasty a iné) do tvojho archívu.  K tréningom sa vieš kedykoľvek vrátiť vo svojom archíve, do ktorého máš prístup počas trvania členstva, takže sa nemusíš báť že niečo nestihneš. Ak by si sa chcel/a do výzvy zapojiť aj s upravenou stravou v ponuke nájdeš členstvo LIVE+ v rámci ktorého získaš okrem cvičenia aj mesačné jedálničky zostavené od našej výživovej poradkyne. Toto členstvo stojí len 11,90€/mesačne.

 

Aké tréningy ťa budú čakať?

Tréningový program LIVE funguje na princípe LIVE tréningov čo znamená, že každé ráno o 8:30 budem cvičiť reálne spolu s tebou a celou našou #livefamily. Ak ti tento čas na tréning nevyhovuje, nič sa nedeje. Tréning ti automaticky prejde do archívu a ty si ho môžeš odcvičiť v čase, ktorý tebe najviac vyhovuje.

Tréningy budú mať dĺžku len 30-minút a počas celého týždňa budú tréningy zostavené tak, aby si si precvičil/a celé svoje telo. Môžeš sa tešiť na kardio tréningy, ale aj na posilňovacie tréningy zamerané na jednotlivé partie (ruky, prsia, brucho, zadok, boky a stehná) a nebudú chýbať ani tréningy počas ktorých si ponaťahuješ a uvoľníš celé telo.

Kedy môžem začať?

Odpoveď je veľmi jednoduchá. Teraz! Nečakaj a neodkladaj registráciu do tréningového programu LIVE. Hneď ako získaš prístup do svojho profilu na teba budú čakať úvodné videá ako správne cvičiť, alebo veľmi obľúbená séria tréningov „späť do formy“, ktorá je určená úplným začiatočníkom. A od 6. januára ťa čakám pred obrazovkou na náš prvý spoločný tréning! Toto bude tvoj rok.

Moje rady na začiatok

V prvom rade ti gratulujem už teraz, lebo chceš zmenu vo svojom živote a ideš vyskúšať online cvičenie so mnou. Na začiatku je veľmi dôležité stanoviť si cieľ – reálny cieľ. Môže ním byť napríklad: 3x do týždňa si odcvičiť tréning, alebo schudnúť 3 kilá, prípadne motivovať ešte niekoho z tvojho okolia aby si mal svojho vlastného „sparing partnera“, ktorý je pre veľa z nás taký dôležitý v začiatkoch. Výhodou online cvičenia je také, že stačí ak ti len pošle fotku, že už má tréning odcvičený. Uvidíš ako si ho s ešte väčšou chuťou zapneš a odcvičíš. Nikdy sa nevzdávaj. Budú momenty kedy sa ti už nebude chcieť a tvoja prvotná motivácia začne upadať. Spomeň si na ten pocit po tréningu, ako si sa skvele cítil/a, ako si tvoje telo začalo zvykať na pohyb a najmä ako ti tvoje telo bude časom vďačné, ak zotrváš pri zdravom životnom štýle. Nezabudni vo svojom voľnom čase aj na vhodnú regeneráciu svalov. Zarezervuj si počas najbližšieho mesiaca masáž, alebo choď do wellness prípadne si daj doma relaxačný kúpeľ.

Pridáš sa k nám do tejto novoročnej výzvy?

Ja verím, že áno. Bude to jazda :-)

Spolu dokážeme, že cvičiť môže každý.

Pozri si naše sociálne siete na Instagrame @janylandl, alebo Facebook Jany Landl – Keď nevládzeš, pridaj! kde nájdeš vždy najnovšie informácie. Nezabudni ísť na FB a pripojiť sa k nám do skupiny LIVE FAMILY, ktorú tvoria úžasní ľudia, ktorých spája šport a chuť posúvať sa stále dopredu.

 

Poď do toho!