LIVE Premena víťazka Karin

Víťazka LIVE premeny Karin a jej príbeh

 

 

Karin, v prvom rade ti gratulujem v mene nášho celého tímu k tvojej výhre v LIVE premene s Janym, ktorá trvala 12 týždňov a dokázala si spraviťž úžasný pokrok sama so sebou.  Verím, že s nami budeš cvičiť aj naďalej a tvoja cesta k novému ja sa týmto celým len odštartovala :-)

Prečo si sa rozhodla zapojiť do LIVE premeny s Janym? Aká bola u teba motivácia, keď si si povedala, že a teraz idem do tohto? 

Mojou motiváciu boli môj priateľ a 1,5 ročný syn. Nechcela som si nechať ujsť najkrajšie chvíle len preto, že kvôli svojej váhe nevládzem. Samozrejme aj každý pohľad do zrkadla bol pre mňa nočnou morou.

Myslela si si, že by si mohla byť aj absolútnou víťazkou tejto edície? Aké boli tvoje pocity, keď si sa to dozvedela? :-)

Ani vo sne ma nenapadlo, že by som mohla vyhrať, ale v podvedomí ma táto predstava hnala ďalej. Keď padlo moje meno, vôbec som tomu nevedela uveriť, vlastne do dnešného dňa neverím, že sa mi to podarilo :-) . Bol to krásny pocit, že to úsilie, ktoré som vynaložila, niekto ocenil. Do tej chvíle som sa dosť podceňovala a premýšľala, čo som mohla spraviť lepšie. Je ešte veľa toho čo zlepšiť, ale konečne sa nebojím pozrieť do zrkadla a pochváliť samu seba.

Akú reakciu si zaznamenala vo svojom okolí?

Reakcia okolia je samozrejme pozitívna, dokonca sa mi stalo, že známi ktorých som dlhšie nevidela ma vôbec nespoznali

Ako často si cvičila? Ktoré cvičenie patrí k tvojím obľúbeným?

Cvičila som každý deň, keď to bolo možné aj 2x, popritom som každý deň behala aspoň 6 km. Mojim obľúbeným cvičením je bodyfight. Keďže som kedysi trénovala karate vďaka týmto tréningom som sa trochu vrátila v čase :-)

Hovorí sa, že v zdravom tele zdravý duch. Pocítila si endorfíny a zlepšenie aj po psychickej, nie len fyzickej stránke? :-)

Určite áno. Som šťastná, vyrovnaná a otvorená novým veciam. Nech mám akýkoľvek zlý deň, pri cvičení na všetko zabudnem a veľa krát sa stane, že si prečistím hlavu tak, že zistím, že problém, ktorý sa zdal na začiatku taký veľký, je ľahko riešiteľný. Získala som iný pohľad na svet.

Mala si počas premeny chuť to vzdať? Čo ťa motivovalo, alebo kto v tvojom okolí bol ten čo ťa poháňal vpred?

Samozrejme, že boli chvíle, kedy som nemala chuť pokračovať ďalej, najmä keď doľahla na mňa únava a nemala som chuť ani len postaviť sa ráno z postele a fungovať celý deň. Ale v takéto dni bolo pri mne môj priateľ, ktorý ma povzbudzoval a pomáhal mi a aj vďaka nemu som to dokázala.

K cvičeniu patrí aj úprava jedálnička, ako si si nastavila stravovanie? 

Moje stravovanie bolo pred premenou katastrofálne. Eliminovala som fastfood, sladené vody, sladkosti, pečivo, prílohy ako zemiaky, ryža, cestoviny sa snažím nahrádzať zeleninou. Pridala som do jedálnička ryby, chudé mäso, mliečne výrobky a ovocie.

Bolo niečo, čo si objavila počas tejto LIVE premeny, nejaké nové hobby alebo šport, prípadne nové kulinárske zručnosti? :-)

Nikdy som nejak nemala rada beh, ale počas premeny som si povedala že to skúsim. Prvý beh bol úplná pohroma. Po dobehnutí som si povedala, že toto určite nie je pre mňa a nikdy viac behať nepôjdem (smiech). Ale na druhý deň mi to nedalo. Musím sa priznať, mala som pred očami Janyho jak na mňa kričí, že keď to vzdám som padavka. A nakoniec ma to tak chytilo, že behám bez problémov každý deň, či vonku prší alebo páli slnko. No a v kuchyni sa toho samozrejme veľa zmenilo a som za to vďačná. Nie len ja, ale celá moja rodina sa stravuje zdravšie.

Chcela by si niečo povedať o tvojej premene aj ostatným, ktorí sa ešte len rozhodujú či ísť do toho spolu s nami?

Určite netreba váhať. Síce to je drina a nie každý deň sa človeku chce, ale treba sa premôcť. Stojí to za to. Ja som mala tiež veľa dní, kedy som si povedala, že už nespravím ani jeden drep, že nevládzem a nemá to zmysel. Ale verte, že má. Je super pocit, keď sa môžem pozrieť hrdo na seba a povedať si že som to zvládla, nevzdala som to a nemusím sa hanbiť sama pred sebou.

 

Ak ešte stále uvažuješ či do toho ísť, alebo až od pondelka, nového mesiaca alebo nového roka. Poď a pridaj sa do LIVE FAMILY Janyho Landla práve teraz. Navzájom sa motivujeme, cvičíme a užívame si túto spoločnú jazdu a výsledky uvidíš práve v ten "pondelok" od ktorého si chcel/a vždy len začať :-)

PRIDAJ SA