LIVE premena Peťka (-12kg)

,,Premenu som začínala na váhe 87 kg a skončila na 75 kg, ale pokračujem ďalej, lebo ešte je to číslo vysoké :)"

 

Peťka, je úžasné a zároveň motivujúce, aký kus cesty máš za sebou. Počas premeny si schudla krásnych 12 kíl. Je vidno, ako si na sebe pracovala a výsledky sa dostavili. Držíme ti palce, aby si sa stále cítila lepšie a mohla si so svojim synčekom užívať aj viac fyzických a športových aktivít :-) 

Kedy nastal moment rozhodnutia, že ideš do LIVE premeny? 

S Janym som začala cvičiť presne mesiac pred začatím LIVE premeny vďaka mojej sestre, ktorá s Janym cvičila už dlhšie a niekoľkokrát ma "otravovala", nech to skúsim tiež. Až som skúsila a začalo ma to baviť až tak, že som už neprestala a pokračujem stále. Potom prišla informácia o LIVE premene a povedala som si, že sa prihlásim kvôli sebe, aby som mala ešte väčšiu motiváciu :-) 

Ovplyvnila ťa pri cvičení situácia kvôli Covidu, keď sme boli všetci doma? Bola výhoda cvičenia online len vtedy, alebo je to pre teba stále aktuálne pozitívum? :-)

Pre mňa je online cvičenie úplne super forma cvičenia, nakoľko mám 4 ročného syna a do práce som chodila počas celej korony, čiže čas na návštevu fitness centra, alebo nejakého spoločného cvičenia som nemala. Odcvičím, keď mám čas a kedy mi to vyhovuje.

Koľko krát do týždňa si cvičila? Máš obľúbený typ cvičenia? 

Cvičila som 5-6 krát do týždňa, väčšinou v nedeľu som mala oddychový deň, alebo som si zacvičila BodyStrech. Veľmi ma baví BodyFight alebo aj Tabata. A vlastne aj BodyPump :))

 

,,Počas premeny som schudla cca 12 kíl. Premenu som začínala na váhe 87 kg a skončila na 75 kg, ale pokračujem ďalej, lebo ešte je to číslo vysoké.''

Ako by si opísala v krátkosti cvičenie s Janym, tréningový program LIVE? Chýba ti niečo pri cvičeniach? 

Nechýbalo mi vôbec nič. Je super, že tréningy sú zostavené tak, že človek aj schudne a zároveň pri bodypumpoch aj spevní telo a nemusí zbytočne špekulovať. Zároveň je super, že Jany vymýšľa stále niečo nové (prostredie, hudbu,..) a jeho energia a zmysel pre humor sú už len extra bonus k tomu všetkému :-)

Povedala si si počas tejto spoločnej jazdy (počas LIVE premeny) “Keď nevládzeš, pridaj?” :-) 

Jasnééé a keby len raz :)) Občas boli dni, keď sa mi nechcelo, že som sa musela nakopnúť, ale ten pocit po cvičení stál vždy za to.

Strava a cvičenie ide ruka v ruke, bolo tomu tak aj v tvojom prípade? Ako si zmenila stravovanie, prípadne stravovacie návyky?

Mne sa celkom osvedčil prerušovaný pôst 16/8, o ktorom rozprával aj Jany v jednej časti Ahoj Jany. Len ma to utvrdilo, že to je dobrá cesta. :-) Upravila som celkovo jedálniček, obmedzila som pečivo, sladkosti, úplne vypustila sladené nápoje a zaradila veľa zeleniny a ovocia. Ale občas aj zhreším a dám si niečo sladké, alebo pizzu, lebo vo všetkom treba rovnováhu :-)  

Je niečo, čomu sa teraz, ako si bola v LIVE premene, venuješ viac ako pred premenou?

Tak mne cvičenie s Janym celkovo zmenilo prístup k športu, keďže predtým som nebola nejaký športový typ. Odkedy som začala cvičiť s Janym, tak som po čase pridala aj beh, po veľa rokoch vytiahla bicykel a kúpila som si aj kolieskové korčule :-)) Inak sa venujem najmä synovi, alebo si prečítam dobrú knihu.

Chcela by si niečo povedať o tvojej premene aj ostatným, ktorí sa ešte len rozhodujú, či ísť do toho spolu s nami?

Treba to určite vyskúšať. Nie kvôli výhre, alebo porazeniu iných, ale kvôli sebe, svojmu telu a zdraviu. Telo aj hlava sa Vám určite poďakujú :-) 

 

Ak ešte stále uvažuješ či do toho ísť, alebo to odkladáš až od pondelka, nového mesiaca alebo nového roka. Poď a pridaj sa do LIVE FAMILY Janyho Landla práve teraz. Navzájom sa motivujeme, cvičíme a užívame si túto spoločnú jazdu a výsledky uvidíš práve v ten "pondelok", od ktorého si chcel/a vždy len začať :-)

PRIDAJ SA